PDA

View Full Version: Решени VB 4.1.4 и vbet 4.2.3 - бъркотия



norku
15-06-11, 15:37
Само обновена, за да Vbet 4.3.0 и имат много проблеми с отговор до конец "редактор на страница" Редактиране на публикацията "," отиде напреднали ", при преминаването към всеки език, различен форум подразбиране. Страницата е объркан и се появява да бъдат на английски и на друг език, смесени помежду си върху бутоните.

Опитах се да качите прикачен файл, така че проблемът може да видите тук, но то не без значение, това, което правя.

norku
15-06-11, 16:07
Много странно. Това само изглежда да се случи на администратор сметката ми. Аз тествани няколко псевдоним сметки и те са добре ....

vBET
15-06-11, 16:19
Проверих го използвате предвид PM ви данни и не откри проблем. Моля, опишете точно стъпка по стъпка как да го възпроизвеждат на вашия форум.

norku
15-06-11, 16:29
Да, проблемът изглежда само да засегне администратор сметки. Моля, проверете вашата PM

Благодаря

vBET
15-06-11, 16:48
Проверени отново и е установено, само един въпрос - когато съм на преведена страница и има някои бърз отговор, тогава, след като става до напреднали, виждам преведени съдържание. Можем да го възпроизвеждат в нашия форум, така че ние ще се погрижим за това.

Все още не откри проблем с "пост редактиране" или "отговор на конец". Моля, дайте точните инструкции как да го размножава - стъпка по стъпка, с внимание, като се започне от това, което URL.

PS.
Моля, почистване на нашите тестови съобщения / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Благодарение Михал.

Аз ще дам конкретните стъпки за това как да се възпроизвеждат в няколко минути

norku
15-06-11, 17:01
Ако влезете в използването на сляпо администраторския профил, пратих и след това направете следното, трябва да видите какво имам предвид:

1.
отворите всяка нишка
кликнете върху "отговор до конец" и след това "напреднали" - CSS е наред.

2.
Смяна на езика на всеки друг език, като щракнете върху флага под навигационната лента
отворите всяка нишка
кликнете върху "отговор до конец" и след това "напреднали" - СГО е объркан (особено под полето ckeditor)

vBET
15-06-11, 18:08
Аз не го виждам. Но вие не даде точни инструкции. Които нишка, която отговаря - тя може значение. Вие не каже на какъв език трябва ли да премина. ТОЧНА означава точно няма да има място за думата "всяко". Може би имате някакъв проблем с грешни резултати за превод кеширани или нещо подобно. Тогава няма да видите това, което виждате, е в друга нишка и други език.

norku
15-06-11, 19:06
Бях точната:)

това се случва само на администратор сметки

това се случва на всички теми

това се случва, независимо от езика, което сте задали в ви usercp

това се случва независимо от чието знаме кликнете под навигационната лента

Виждам същия проблем, ако вляза в използването на манекена сметка, аз ви дадох. Зададете Вашите лак, така че вие няма да видите никакви проблеми, докато не кликнете върху един от националните флагове (полски флаг очевидно не) под навигационната лента и след това да видите нишка, кликнете върху отговор, а след това отиде напреднали.

vBET
16-06-11, 01:52
Бях точната:)
...
това се случва независимо от чието знаме кликнете под навигационната лента

Зададете Вашите лак, така че вие няма да видите никакви проблеми, докато не кликнете върху един от националните флагове (на полски флаг очевидно не)

И това е нещо - Бях проверка на полски език: P Както виждате - нищо не е очевидно ... Особено, когато пишете в същия пост, че това се случва за всички преводи и очевидно не за полски превод;)

Имам 3 през нощта, точно сега, така че аз ще го проверете отново по-късно. Надявам се, че е ОК за вас:)

vBET
16-06-11, 08:21
Бях там точно сега, но достъп до данни за администратор фалшиви сметка, която сте създали не работи вече.

norku
16-06-11, 10:21
И това е нещо - Бях проверка на полски език: P Както виждате - нищо не е очевидно ... Особено, когато пишете в същия пост, че това се случва за всички преводи и очевидно не за полски превод;)

Имам 3 през нощта, точно сега, така че аз ще го проверете отново по-късно. Надявам се, че е ОК за вас:)

:)

PM е на пътя с нови фалшиви администратор

vBET
16-06-11, 16:19
Аз просто го chcked отново. Аз внимателно сравнение не е преведено newreply.php с преведени newreply.php и аз не намери CSS въпрос ...

Аз наистина не виждам проблем. Може би не знаете къде да търсите. Моля, дайте точни инструкции. Стъпка по стъпка. Без думи като "всяка". Просто даде точната конец, за да започне, точен превод, за да отидете на точната стойност, за да пишат на бърз отговор, преди да преминат към разширено един. И да се опише това, което виждате погрешно след това - след смяната.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ако можех просто да качите няколко снимки ...

Повярвайте ми, аз съм точния. Проблемът е видимо за мен в всички теми - няма значение кой да кликнете върху.

Същото е и с езика знамена под навигационната лента. Няма значение кой ще изберете.


Нека вървим:

Вашият език по подразбиране е настроена на полски в usercp на манекена сметка администратор, така че, когато влезете във вас ще бъде гледане форум / PL /

Отиди на forumhome и кликнете върху всяка нишка.

Кликнете върху "редактиране на мнение" на всеки пост

Щракнете върху "Go напреднали"

Трябва да видите никакви проблеми на всеки един етап.



Сега,

кликнете върху всеки флаг под навигационната лента (не на полското знаме очевидно:))

Отиди на forumhome и кликнете върху всяка нишка.

Кликнете върху "пост редактиране на всеки пост (ще видите началото бъркотия ...)

Кликнете върху "Advanced", за да видите в пълен разцвет бъркотия.


Edit:

Можете да изпълняват едни и същи трик, като отговор на конец и след това "напреднали"

vBET
16-06-11, 22:18
Аз очевидно не разбирам какво искаш да кажеш ... Но открих, че сте включили опция, която показва Google искания и времето за изчакване - това променя резултатите само за администратори (добавяне на информация за превод връзки в предната част на цялата данни отговор), така че може би това е причината. Моля, проверете резултатите си с изключена опция Превод отговор време.

Ако все още се случва след това, моля пишете ми някои снимки на екрана, със заострени области, които са погрешни. Току-що в сравнение всяка част на резултат страница с превод на полски и италиански, и аз не виждам разлика в оформлението. Знаете ли, лопатар собствените си инструкции по сметка, които сте направили за нас?

Също така още едно нещо, което може да бъде тук най-важното - кой браузър използвате? Както казах, имаме нужда от точни инструкции. Ние трябва да знаем всяка стъпка, която направих. От самото начало - така ще отворите браузъра X. ..
Също така инструкциите, които са ви дали точно сега не са в състояние да лопатар ... аз трябва да гост какво искаш да кажеш.
1. Има не е каквато и да било връзка с име "forumhome" в полския превод (обърнете внимание, че приема, че аз съм там). Кой искаш да кажеш? Този, който е кръстен "Home" в английската версия или "Форум". Ако "Форум" - какво сте написали, аз съм се започне / форум / PL ...
2. След последната стъпка в 1-ва секция не може да направи първата стъпка в 2-ри раздел, защото там не са показани знамена ...

За "вие ще видите началото на каша" - какво искаш да кажеш? Ако имате предвид, че съдържанието в редактора вече е преведена (не от оригиналния текст), тогава този въпрос е известно и вече са коригирани в vBET4.4.0 (виж тук за повече информация относно този проблем: Ако е за нещо друго, след това отново не знам за какво става въпрос ...

Моля, обърнете внимание, че в много случаи описание ви е дал, ще бъде достатъчно, за първи път. Още в случай, когато имаме проблем, който, за да видите какво клиента означава и ние не могат да се възпроизвеждат, тогава ние трябва да знаем точните неща, които той прави. Моля да ни предоставите снимки - може би търсим проблема, но го пропускайте. Ако ние ще видим нещо друго, че на снимките и след това аз ще трябва да ви попитам отново за инструкции, но много точно. Без никакви преки пътища. Точно там, където и да отидеш, които сочат кликнали (всъщност видима връзка име - за всеки превод на името ще бъде различна). Но може би това е само един браузър брой, така че, моля да ни даде името на браузъра, който проверка. Ние използва Opera за това.

norku
16-06-11, 22:34
Здравейте,

Не все още същото. Ако отидете на вашия usercp и постави нов език по подразбиране (който и да е език) и след това спаси. Какво виждате? Вие ще знаете какво имам да кажа с "бъркотия", когато го видите. Това е много очевиден. Използвайте Firefox. Използване на IE - по-лошо

vBET
16-06-11, 22:43
Точно сега аз съм на страница / форум / PL / usercp.php не всяка промяна и не може, защото там не са преводи резултати - половината от текстовете са изчезнали. Това изглежда като имате Проблемът с Google връзка. Това, това, което е вече се показва просто вече кеширани и останалите не могат да бъдат преведени, защото на Google проблем връзка.

Моля, да качите googletest.php от vBET пакет (в / директория do-not-upload/tools) до главната директория на вашия домейн. Отидете на браузър, напишете URL YOUR_DOMAIN / googletest.php и да кажа, виждате ли някакви грешки.

Това е защо ви писах да даде точните връзки, къде да отида - не бях в състояние да се види този въпрос на вече кеширани резултати, ако това е наистина Google връзка въпрос и изглежда.

Моля, кажете, какви са резултатите от теста на Google. Също така ние ще се провери, кога ще го има вече на вашия сървър.

norku
16-06-11, 22:49
Стартиране превод тест
Резултати от изпитването: {": {" translatedText ":" powitanie "}" responseDetails ": NULL," responseStatus ": 200}
Тест грешка:
Връзка време (MS): 47.6909179688

"Точна" е точно, само когато проблемът е видно. Току-що зареден форум в IE и тя има сериозни проблеми, които не са имали преди няколко часа. Проблемите, които описах вас през деня се случват, както ги описва. Бях точните ...

norku
16-06-11, 22:54
В момента проблем с оформлението на страницата, побъркани е причинена от промяна на вашия език по подразбиране за всяка друга. Ще видя какво мога да кажа, ако го направите с манекена сметка. Отиди на usercp си и да смените езика по подразбиране. Запазете тази настройка. Какво ви usercp страница изглежда? Промени по подразбиране langiage обратно към полски и спаси. Изход usercp и отидете на форум обяви. Кликнете върху испански флаг. Отидете на всеки пост и се опитайте да го редактирате. Ще видите какво имам предвид.

vBET
16-06-11, 23:33
Сте пропуснали една важна информация - не бях в състояние да промените езика по подразбиране на потребителя, защото превод testx е липсвало - не е имало връзки за него.

Ти имаше счупен кеш. Току-що изключен база данни кеш и Потребителят CP страница изглежда добре в момента. Се оказа отново и това е хубаво. Току-що почистени цялото си кеш, за да бъдат сигурни, че това не е въпрос на кеша.

Моля, проверете ли все още да видите проблем, с който се описват. Ако отговорът е "да", моля отидете на Admin CP -> vBET Cache -> база данни Cache и забраните временно кеш. Проверете ли все още проблем с кеша инвалиди. Превърнете кеш отново.

Според googletest.php ви нямат никакви проблеми с връзката сега.

След почистване на кеша оценяват вашите инструкции съгласно браузъра Opera (версия 11.11):
- От Потребителят CP промени потребител формата по подразбиране Polish на Немски език. Страницата изглежда хубаво и е в немски превод.
- И след това отново на полски все още хубаво и в полския превод.
- Отидох до форум за вписване в полски превод, като кликнете върху връзката форум в близост до връзката Дом.
- Switched на испански език (като щракнете върху флаг).
- Тогава отиде резба / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (заглавие: SideCap, Буено о Мало?)
- И върху опция за редактиране на пост (на последното мнение). Виждам един въпрос: Текстът е преведен в Аякс редактор (както описах преди той вече е решен в 4.4.0), но оформлението е ОК - няма проблем CSS.
- Тогава отидох до напреднали, като щракнете върху бутона редактор на Аякс и също не виждат проблем с CSS.

МОЛЯ - отговори на това мнение:
Изпратете ни снимки. Кажи кой браузър сте USD ...

Няма смисъл за нас, за да го направи отново и отново ... Когато наистина ние не знаете какво правите и вие все още не лопатар нашите инструкции и не ни е дал точни инструкции. Така че ние го обратния начин - ние ви даде точните стъпки, които направихме. Направихме го в Opera. И ние открихме, не е проблем CSS. Ние дори в сравнение страница, за да не преведена страница, за да бъдат сигурни, че тя изглежда като тя трябва да бъде и щанд на страниците изглежда по същия начин (различни текстове, разбира се). Така че сега можете да направите тези стъпки, които са влезли в по сметка, да ни даде, за Opera браузър и да ни изпратите снимка на екрана с описание какво не е наред В. Защото ние не го видя: (И ние наистина би искал да го видите, правилно и близки:)

norku
16-06-11, 23:51
Така че никога не сте видели всеки стил въпроси, с изключение на една малка грешка (.... текст е преведен на Аякс редактор (както описах преди той вече е решен в 4.4.0, но оформлението е ОК - не е въпрос CSS)? Аз намирам, че трудно да се повярва, аз ги видях в Chrome, Opera, Safari, IE и FF. разглеждали този в продължение на часове, преди да стартирате нишката.

Не съм казал дали сте били в състояние да възпроизведат симптомите, които описах. Знаете ли, следвайте стъпките ми в пост 19?

norku
16-06-11, 23:59
Трябва да тръгвам сега, но всичко изглежда да работим отново. Ще следим ситуацията с кеш паметта на телефона през целия ден утре (днес).

Много благодаря за времето, което слагате в тази вечер Отличен подкрепа М., както обикновено, и много много оценявам! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Така че никога не сте видели всеки стил въпроси, с изключение на една малка грешка (.... текст е преведен на Аякс редактор (както описах преди той вече е решен в 4.4.0, но оформлението е ОК - не е въпрос CSS)? Аз намирам, че трудно да се повярва, аз ги видях в Chrome, Opera, Safari, IE и FF. разглеждали този в продължение на часове, преди да стартирате нишката.

Не съм казал дали сте били в състояние да възпроизведат симптомите, които описах. Знаете ли, следвайте стъпките ми в пост 19?.
Не е трудно да се повярва на всички - това е достатъчно, че отидох на нишка, която е вече кеширани (и вярвам, че проблем с е със счупени кеш). Така че по този начин видях всичко, тъй като предполагам, за да бъдат.

Честно, какво щях да имат за цел да направи себе си 10 пъти повече работни ... ;) Поддръжка е безплатна - моята работа е тук, за да решим проблема възможно най-бързо. Никой не ми плаща за да правиш ти 10 пъти по-дълго), е проста - не съм видял всеки въпрос. Моля, да го вземете като факт.

vBET
17-06-11, 00:31
Трябва да тръгвам сега, но всичко изглежда да работим отново. Ще следим ситуацията с кеш паметта на телефона през целия ден утре (днес).

Много благодаря за времето, което слагате в тази вечер Отличен подкрепа М., както обикновено, и много много оценявам! :)

Велики - Предполагам, че почистване на кеша разрешило проблема. Аз не знам защо кеша счупи. Ако това се случи отново, тогава ние ще проверим защо тя може да се случи - сега ви позволява просто се предположи, че е счупен, преди да сте актуализирали до 4.3.0.

Вие не трябва да наблюдават кеш паметта през цялото време. vBET 4.3.0 не трябва да кешират резултати, които вървяха с грешка от Google. Дори ако това се случи, тогава най-вероятно потребителите ще забележи го за вас и ние ще се справим с това. Разбира се, че е разумно да го проверяват веднъж или два пъти в кратък период от време:)

В този момент емисия счита за решен. Ако това се случи отново, моля, просто напишете тук и ние ще се отвори отново.

Също така моля обновете vBET 4.4.0, ако искате да избегнете 3 броя с Еврофутбол 4.1.4 нов ckeditor (всички описани в бележките по изданието vBET 4.4.0 vBET 4.3.0 беше освободен преди Еврофутбол 4.1.4 и тя не е напълно съвместимо с нов редактор vBET 4.4.0 (както знаем в този момент;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1