PDA

View Full Version: Решени Съобщение за грешка при превода - от помощ?



cactusjack
06-12-09, 17:25
Здравейте,

Надявам се, че някой може да помогне.

Опитвам се да инсталирате vBET (последната безплатна версия от vbulletin.org, 2.35) на моя форум, но всеки път, когато се опитват да преведат страница, получавам съобщение:

Фатална грешка: Призив за недефинирана функция: iconv () в / Начало / <forumname> / public_html / включва / vbenterprisetranslator_functions.php по линия 258

Опитах следното:
1. Промених си форум език на английски
2. Опитах с и без Google API ключ
3. Аз съм с моята хостинг компания, и те ме уверяват, че къдря и IconV са инсталирани и работят.
4. Опитах се да следвате стъпките в пост # 4 на често задавани въпроси, но тя не се връща нищо.

Има ли някаква помощ можете да предложите? Аз използвам Еврофутбол 3.8.4

vBET
10-12-09, 21:54
Трябва да инсталирате ICONV във вашата PHP - този отговор, който също така ще намерите в http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

cactusjack
11-12-09, 00:20
Благодаря за отговора, аз го оценявам.

Аз наистина се говори с хостинг моята компания, след като е прочел, че малко на често задавани въпроси, както казах в първоначалното ми мнение, и те ме увериха, че IconV е инсталиран. Ще се опитам да говори с тях отново макар.

vBET
11-12-09, 01:12
Както ясно можете да видите в съобщение за грешка:
Призив към недефинирана функция: iconv ()

Вие не можете да имате инсталиран iconv. Вместо да се обсъжда с тях - просто им даде линк към страница, на която те ще видят, че iconv не е достъпна за вашия форум.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1