PDA

View Full Version: Решени Грешка в карта на сайта генератор



tavenger5
11-05-11, 19:11
Аз съм това предупреждение в vbseo генератор карта на сайта:

Внимание: strtr () [function.strtr]: Вторият аргумент не е масив в / Начало / сайт / public_html vbseo / / включва / functions_vbseo_url.php по линия 592

Ред 592 се добавя чрез интегриране vbet
$ Текст = strtr ($ текст, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
моля проверете интеграция на карта на сайта отново.
коя версия на карта на сайта генератор се използва?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Генератор Карта на сайта не е интегриран с vBET - Аз съм с 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET трябва да зададете тази опция в vbenteprisetranslator_seo.php файл. Може би тук карта на сайта ви не се използва този файл и масива не е изпълнен.

Ние трябва да го проверите. Имам нужда от вашата FTP и admincp подробности - моля да ми го изпратите от PM

vBET
09-06-11, 20:41
Камил е на почивка в момента и не знам ли все още нужда от помощ тук или е решен от PM и мога да го затворите. Смятате ли, все още се нуждаят от нашата помощ тук?

vBET
15-06-11, 16:23
Без отговор - счита за решен. В противен случай, моля пишете тук и ние ще се върне на този въпрос.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1