PDA

View Full Version: Решени Не може да се добави "бисквитките"



norku
22-03-11, 09:05
Аз съм това, когато преглеждате ми форума като гост и член на извършените административни действия и се опитва да се придвижвате на форума като гост:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

Също така, уведомяването за гости, че те не са разрешени, за да видите някои части на форума се завинтва и нечетлив.

Vbet е причината за проблема, защото той не е там, когато Vbet е забранено ... Бих оценявам един бърз поглед на това, защото аз трябваше да изключите Vbet.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
Деактивирам гост кеш (vBET е разрешен сега, така че тази опция да предостави този въпрос)
Сигурни ли сте, че имате всички vbet_cache папки с 777 permisions?

Сигурни ли сте, че имате всички конфигурацията в php.ini файл? (След промените)

norku
22-03-11, 09:27
Hi Камил,

Много благодаря за търсене в този толкова бързо. Всъщност моят домакин изменена php.ini. Промених в php.ini, което имах в public_html, но той не е имал ефект, защото това е отменено от php.ini / ЮЕсАр / местни / ИЪ / php.ini. Просто проверка на разрешения за папките сега ...

norku
22-03-11, 09:33
Просто провери гост папки кеш паметта и има несъответствие. Са определени следните папки кеш на 777:

PL, JA, IT, FR, EN.

Всъщност, въпреки че съм на следните езици в употреба:

PL, JA, FR, EN, не, NL, ES, RU, де.

Не съм, или променени разрешения ръчно. Те автоматично от Vbet?

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
Можете ли да потвърдите, че този въпрос е все още там?

norku
21-04-11, 22:44
Аха. Все още съществува.

Нещо друго, което забравих да спомена все пак преди: когато имам гости кеш function.filetime "добавя натоварвания на URL адреси. Виждам, че много от тях бяха избрани от Google и сега очевидно се отчитат като 404

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
Здравейте,
Аз имам решение за вас да изтриете filemtime () издава:
yous използват това решение:


за бисквитките проблема - все още се търси добро решение.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
за този емисията "бисквитки" - Трябва да намеря добър ред на дисплея за кука с код, отговорни за тази заглавка.

vBET
02-06-11, 22:12
Здравейте. Камил е на почивка и си взе случаи. Моля, информирайте е решен? Аз нямам такава информация, но може би е решен от PM така че, моля потвърдете.

vBET
09-06-11, 18:44
Без отговор - счита за решен. Ако не, моля пишете тук и ние ще възобнови въпрос.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1