PDA

View Full Version: Решени Голям проблем.



Taurus
22-03-11, 02:40
Аз не знам как да обясня това. Моля, проверете тук:

Искания като цяло (http://creativx.net/forums/requests-general/)

Превъртете надолу, ще видите, когато той е развален. Проверете нишката:

"Microsoft Windows 7 Ultimate">

Отвори го, той е напълно объркан.

kamilkurczak
22-03-11, 11:44
Може би някой направи твърде дълго заглавие в своята нишка и края на заглавие е разкроени?
Можете ли да поставите тук пример за това заглавие? и аз ще го възпроизвежда върху моя тест форум.

Taurus
24-03-11, 04:49
Дори не мога да отида в тази тема. И кликнете върху него ми дава някаква връзка с тайландски език. Но когато копирате линка да добавите тук, аз се получи това:



Аз се отстраняват "H" в "HTTP", в противен случай тя се разпада моя пост тук.

kamilkurczak
24-03-11, 08:57
ОК аз ще се опитам да го analize и намерите това, което причиняват този проблем.

Taurus
27-03-11, 10:53
Има ли някакво решение за това, моля? Тя е била дни.

kamilkurczak
27-03-11, 16:20
Направих тест нишка на моя тест форум с много дълго заглавие и заглавието е отсякъл и opaqued в добро langtitle тагове. Така че аз все още не може да го възпроизвежда върху моя тест форум.

Мисля, че в този пост края маркер на langtitle

[/langtitle]
е бил отрязан.

Моля, ако можете - намерете тази тема във вашата база данни и да ми даде повече информация и също - да се провери това langtitle тагове
(И непрозрачни в една правото).

ако това се случи много пъти?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1