PDA

View Full Version: Решени Google е отстранил всички индексирани преведените страници



pepito69
03-03-11, 22:38
Здравейте,
Google е премахнат от индекса на всички преведени URL адрес:


site:www.egiptoforo.com/forums/pt

site:www.egiptoforo.com/forums/en


и т.н. ..


Открих някой тук във форума, които имаха същия проблем, но поради грешка MySQL. Аз не знам какво се случва в нашия форум.
Аз не се промени де robots.txt ... и се случи днес. Имах индексирани например: 47,000 URL на иврит, 20.000 на френски и т.н. ...

Моля, помогнете

Благодаря

kamilkurczak
04-03-11, 09:17
да имате електронна поща от Google или MySQL грешки в лог файл? моля пишете на всички информации.

pepito69
04-03-11, 10:18
Не, не recived всеки имейл от Google и там не са MySQL грешки в моя дневник.
Това беше вчера, и аз не пипайте нищо.

basketmen
04-03-11, 12:22
знам, индексирани страници вътре в папка може да отстранява, ако страниците са не може да достъп до Google за продължително време (т.е. 24 часа или повече)

от моя опит, аз имам около 4000 страници вътре в папка domain.com / г / се използват други MOD (които не са свързани с vbet), но поради това, че Министерството на отбраната са разбити за няколко дни, след като и проверете отново в сайта на Google: domain.com / г / всички индексирани страници са си отишли

Опитайте се да получите линкове от други сайтове, за да ви всяко преведено началната страница на форума, т.е. да получи линкове от други сайтове към egiptoforo.com / форуми / PT / egiptoforo.com и / форуми / EN /




Мисля, че проблемът не е в vbet, но в форум / сайт / сървър

двойна проверка на всички нещо, проверете Google Webmaster Tools твърде https://www.google.com/webmasters/tools/

pepito69
04-03-11, 13:19
знам, индексирани страници вътре в папка може да отстранява, ако страниците са не може да достъп до Google за продължително време (т.е. 24 часа или повече)

Това не е така.

Имах много на външни връзки и много от страниците.

В Webmaster Tools и имат класически проблеми в vbet: Ниска отговор и дублирани метатагове и tittles. Нищо нови ....

Аз съм мислене в забраните на мода и беше важно за мен. , но аз мисля, че Google не като автоматичен съдържание, както казват в уебмастъра употреба. Google се движи срещу това, по мое мнение. Надявам се да бъде погрешно, защото Vbet, може да бъде чудесен моден въпреки добре познатите проблеми и ограничения.
Вижте, аз имах thousends на URL, индексирани в преведени версии, а сега нищо!

basketmen
04-03-11, 14:16
Това не е така.

Имах много на външни връзки и много от страниците.

В Webmaster Tools и имат класически проблеми в vbet: Ниска отговор и дублирани метатагове и tittles. Нищо нови ....

Аз съм мислене в забраните на мода и беше важно за мен. , но аз мисля, че Google не като автоматичен съдържание, както казват в уебмастъра употреба. Google се движи срещу това, по мое мнение. Надявам се да бъде погрешно, защото Vbet, може да бъде чудесен моден въпреки добре познатите проблеми и ограничения.
Вижте, аз имах thousends на URL, индексирани в преведени версии, а сега нищо!
можем да изчакаме и да видим, ако има друг член, че използването на vbet твърде получи същия проблем, аз виждам много хората, които използват vbet специално безплатната версия, защото конците мненията във форума на тази подкрепа са много и от vb.org инсталирана информация


ако автоматичното страници са с добро качество, аз мисля, че не са много индексирани страници са намалени

и е по-добре, ако там е Наръчник превежда функция, за да се повиши качеството Превод, като аз поисках тук така си точно като Wikipedia, статия, са същите, само преведени ръководство на друг език от държавите-

kamilkurczak
04-03-11, 14:43
Моля, проверете вашата електронна поща или лог файл и да намерят някои MySQL грешки или нещо подобно.
Да Ю файл robots.txt? можете да поставите цялото съдържание на този файл?

pepito69
04-03-11, 16:10
Можете да го погледнете тук:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

dsimms
04-03-11, 19:36
Можете да го погледнете тук:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

Мисля, че вашите роботи е Overkill. Никога не съм виждал такива
огромни роботи в живота ми. Мисля, че просто трябва да използвате
стандартна роботи, които ще водят паяци от индексиране
някои от вашия нов форум директории, както и този. Вие сте
се опитват да поддържат на всеки паяк в света, и аз правя
не мисля, че това е добро нещо ... От какво се страхуват?

Сега, аз мисля за това. Аз съм на VPS, и аз имам хакер
имейл доклад, и бота на Google е на забранената IP списък. Дали
възможно, че вашият сървър е забранил някои бот IP и
ако случаят е такъв и те не биха могли да се върнат и паяк,
тогава не би те да бъдат де-индексирани? Открих, че е много странно
че бота на Google в крайна сметка ми забранени IP списък ... така че това, което
Google паяк може да се прави, за да са придобили забранени?

pepito69
04-03-11, 19:58
Проблемът не е robots.txt
Благодаря ви за вашите съвети, но проблемът е само в trasnlated тези, които не са на главната форум. Но аз ще опрости роботи ...
Благодаря отново, но този мистерия казани.

dsimms
04-03-11, 23:39
Проблемът не е robots.txt
Благодаря ви за вашите съвети, но проблемът е само в trasnlated тези, които не са на главната форум. Но аз ще опрости роботи ...
Благодаря отново, но този мистерия казани.

Любопитен съм да се знае също:)

както съм сигурен, тези, които се движат свободно / платени версии, ще
също да бъдат засегнати / притесняват, че може да бъде deindexed също.

Така че въпросът е:

Беше ли това по твоя вина, или очила вина.

На колко години е домейн?

pepito69
05-03-11, 11:06
Здравейте,
домейн ми е на 4 години. И никога не е имал проблем преди с Google.
Аз трябва да кажа, че имах много на URL, индексирани в превод езици. Повече от vbet форум и други съм виждал.

pepito69
05-03-11, 17:06
Деинсталирах vbet Министерството на отбраната, ще изтрие всяко правило, relationed да vbet, изчакайте 4 дни и да я преинсталирате от нулата.

dsimms
05-03-11, 18:48
Деинсталирах vbet Министерството на отбраната, ще изтрие всяко правило, relationed да vbet, изчакайте 4 дни и да я преинсталирате от нулата.

Не съм сигурен, ако това ще помогне, така че всеки път, когато видите някои
се случи вие просто да деинсталирате, и да започнете отначало?

Google изглежда да има сериозни проблеми с други като изпревариха
нещо, и всеки път нещо, което изглежда да бъдат добри, след това
Google изхвърлени всички, Google до голяма степен контролира нашите destinty,
и Google не е известно да играе честно ... Google доста
много контролира интернет, какво се случва на intenet и
това, което те искат да се случи в интернет, но аз не съм експерт,
но чувам едно и също оле истории ... Имам гореща сайт, сега всички
внезапно Google не показва ме обичаш ... и домейни
, които са били звезди и да се трафик, за да получите много малко ...

Моят домейн е много, много нови ... тя е като 2 дни, и аз загубих
около 70 препратки, аз не съм сигурен, че ако това е вече идва, или
загубя тези линкове, защото бях в продължение на 2 дни, и
сайта ми е толкова ново, защо съм получим бърза препратки така или иначе?

Google е странно, но те не са тук, за да ви помогне, те
са тук, за да печелят пари, и да си помогнат сами първа ....

и понякога, дори най-малката промяна сайта може да ви вземат .... тъй като повечето от нас
наистина не знам как работи системата, а след това ние правим една малка промяна на сайта, след това да започнем
губят тон на трафика, както и първата ни мисъл е да се обвиняват Google.

pepito69
06-03-11, 10:43
Аз ще ви кажа в няколко седмици, аз имам твърде много време ... благодарение така или иначе.
Има възможност да бъде по моя вина, аз трябва да го открие.

dsimms
06-03-11, 15:59
Аз ще ви кажа в няколко седмици, аз имам твърде много време ... благодарение така или иначе.
Има възможност да бъде по моя вина, аз трябва да го открие.

Както споменах преди моя сайт е много нов. вече е достигнал до своя максимум за
1400 връзки в почти две седмици след това спря. Аз не съм сигурен
какво се случва сега, изглежда, да се губят като 20-50 връзки на
ден сега, така че аз не съм сигурен за какво е виновен, надявам се това не е
vbet, но кой знае в този момент. Съм увреждания Министерството на отбраната, че има
са заподозрени в черна шапка, така че се надявам, че това е проблем,
сега, че съм с увреждания на Министерството на отбраната, той направи ден след няколко дни / седмици
, за да разберете, ако връзките си да спре отпадане и да започне да нараства отново, но
след това отново може да бъде нищо на всички, но пясъчника, или танц на Google ....
но с делото на 4-годишен сайт, вие не трябва да се sandboxed.

Откъде знаеш, че просто vbet връзки са се отстранява?

pepito69
06-03-11, 20:09
Откъде знаеш, че просто vbet връзки са се отстранява?

Лесно, просто напишете в Google Site търсене: www.yourdomain.com / Форуми / ИТ

Промени в броя на връзките, индексиран от Google се дължи вероятно различни сървъри на Google, те не са индексиране на същия брой на URL, и там са повече от 50 сървъра.

всеки път, когато:
сайт: www.yourdomain.com
тя се свързва с един сървър на Google.

vBET
06-03-11, 22:38
, но аз мисля, че Google не като автоматичен съдържание, както казват в уебмастъра употреба. Google се движи срещу това, по мое мнение. Надявам се да бъде погрешно, защото Vbet, може да бъде чудесен моден въпреки добре познатите проблеми и ограничения.
Вижте, аз имах thousends на URL, индексирани в преведени версии, а сега нищо!

Моля да ни кажете къде е писано в Google Инструменти за уеб администратори, че Google не харесва преведени сайтове? ... Също така тук съдържание не е автоматичен превод е автоматичен - съдържанието е автентичен от много теми, написани от вашите потребители.
Google не е против преведени контекст - доказателство за това е много форуми, използвайки vBET, и се индексират. Можете просто да проверите в пример на нашия сайт. Ако Google е против него, тогава ние не ще бъде индексиран. Дори тази нишка, която е нова, вече е индексиран в други езици (аз проверих за полски) това, което лесно доказателства, че Google индексира преведените страници.

Така че това е вашият проблем не общо.

В този момент vBET не е работа на вашия форум, така че ние не сме в състояние да работят по проблема ви, нито ще ви даде всеки друг намек, че моля включете vBET. Каквото е причината за проблема ви, от изключване vBET ви го прави постоянно. Вие никога няма да са индексирани преведените страници, ако не ще имат преведени страници на вашия форум. Както написах - ние не знаем каква е причината. Тя може да бъде дори нещо временно на страна на Google, какво би могло да се върна, тъй като тя е без никакви промени. Може би ... Сега това не е проблем вече, сега вие нямате vBET така че в този момент, това е нещо нормално, че не са индексирани преведените страници, защото сега не са преведени страници. Моля, първия завой vBET на.

vBET
06-03-11, 22:52
Аз съм проверка на нишката от началото, така съжалявам fomething е вече написана. Проверих robots.txt си и видях, wird съдържание като:
Disallow: / форуми / PT / * режим
Както знам robots.txt не поддържат заместващи символи като * - това може да бъде част от проблема. Тя не трябва, защото тя трябва да се каже, че връзките с точни URL началото: / форуми / PT / * режим не трябва да бъдат индексирани, но може би нещо се промени в роботите на Google, и сега те не влизат всички връзки започват от: / форуми / pt / (в пример, защото * знаци не са разрешени и URL четене спира на този знак ви дава, не се допускат за индексиране на всички преведени страници). Това би било някакво обяснение на ситуацията, тъй като виждам правила, че всички езици.

Отново не трябва да бъде причина тук, но друг начин не трябва да използвате * признаци в забранява правила, така че може би има нещо общо с вашия проблем. Моля, отстранете / коментар на тези правила.

Също така проверете Webmaster Tools ви казвам за връзка, който е блокиран от robots.txt. Разбира се, че сега - защото сте изключили vBET - ние можем да имаме, погрешно Google Инструменти за уеб анализ,, защото преведени връзки не съществува вече на вашия форум. Така че отново - първия завой на vBET, след това в този момент, ние трябва да изчакате, защото Webmaster Tools не се показват действителните данни - исторически (и никога не знае кога да се актуализира). Така че първия завой vBET. Тогава, ако в 2 седмици нищо не се променя, ние ще разследва, е повече. Тя ще бъде по-лесно, ако vBET ще бъде през цялото време се оказа, сега ще имаме допълнителни нещо - Google време за реакция ...

vBET
06-03-11, 23:01
Проблемът не е robots.txt
Благодаря ви за вашите съвети, но проблемът е само в trasnlated тези, които не са на главната форум. Но аз ще опрости роботи ...
Благодаря отново, но този мистерия казани.

robots.txt не е все още опростена и е потенциален проблем с машина. И ако сте прочели предишните ми пост тук ще видите потенциал обяснение защо не е индексиран, заради robots.txt вашият потенциал - не мога да окончателно да се каже, че това е въпрос производител, но вие също не трябва окончателно да се каже, че той само преведените страници не е, особено, че имате ли незаконни отчети.

vBET
06-03-11, 23:03
Деинсталирах vbet Министерството на отбраната, ще изтрие всяко правило, relationed да vbet, изчакайте 4 дни и да я преинсталирате от нулата.

Лошо идея. Можете физически да преведени връзки не работят и не съществува на вашия форум. Адреси, за които не съществува, не могат да бъдат индексирани.

vBET
06-03-11, 23:13
Лесно, просто напишете в Google Site търсене: www.yourdomain.com / Форуми / ИТ

Промени в броя на връзките, индексиран от Google се дължи вероятно различни сървъри на Google, те не са индексиране на същия брой на URL, и там са повече от 50 сървъра.

всеки път, когато:
сайт: www.yourdomain.com
тя се свързва с един сървър на Google.

Моля, имайте предвид, че:
1. Точно както ти каза, че Google има много сървъри по целия свят и те трябва да периодично преразпределя данни между всяка друга. Ето защо някои страници може да се видя вече индексирани в един континент, но все още не е на други.
2. Имайте в предвид, че Google показва APROXIMATE броя на резултатите, което означава, че:
а) той не е реалният брой
б) брой на резултатите може да се промени дори когато реалният брой на индексираните страници не
в) брой на резултатите може да си все същите, дори ако броят на индексирани страници се промени
г) Google използва евристични методи не алгоритми, така че резултатите наистина не са детерминистични - най-вероятно няма да видите това на върха резултати, защото кешира и така нататък, но ако можеше да се вижда, когато се качва на наистина ниски резултати
д) магия може да се случи;)

Сериозно - моля, прочетете последните ми няколко мнения в тази тема - Надявам се, че тя може да помогне:)

vBET
06-03-11, 23:56
Аз просто търсят заместващи символи в robots.txt (тъй като според предишните ми знания не трябва да бъде в robots.txt) и намерих тази статия, която казва, че трябва да работят:

http://seogadget.co.uk/wildcards-in-robots-txt/
Все пак намерих много интересни автори изречение:

Някои SEO не са съгласни с използването на заместващи символи, или поне те го виждат като леко рисковано или далеч от най-добрите практики.

Аз ще направя повече изследвания в тази област.

Редактирано.
Тук открих повече за маска в robots.txt:
http://tools.seobook.com/robots-txt/ - Според информация, Google и Yahoo позволява да използвате заместващи символи.

И все пак - моля уверете се, че не сте блокиране на всички преведени съдържание от някои от маска правило. Моля, използвайте Webmaster Tools, за да се определи (първо да vBET да тече отново). Както пише автор на последния статия:

Помислете за свързаните с URL адреси, ако използвате Robots.txt заместващи символи: Аз случайно се струва над $ 10,000 в печалбата с един robots.txt грешка!

dsimms
07-03-11, 01:37
Лошо идея. Можете физически да преведени връзки не работят и не съществува на вашия форум. Адреси, за които не съществува, не могат да бъдат индексирани.

Направих му кажете предварително да се опрости му robot.txt - Аз не съм експерт, но
Мислех, че правото на разстояние бухалката, за да има такъв луд robots.txt не
правят от. robot.txt нужди, да се прости не, Overkill ....

Мисля, че аз също се споменава за него, че не е добра идея или да
премахване на Министерството на отбраната, тъй като това не би разрешило проблема, защото това, което
се случва, ако тя започва всичко отначало, след това той разглежда въпроса за заличаването
отново на мода, тъй като той не реши този първи път, той
просто не прави, тъй като само на ООН инсталиране на мода, без решаването на проблема.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1