PDA

View Full Version: Vbet с големи системи форуми? Какво ще кажеш?



dacho
02-11-10, 11:07
Бих искал да се консултира с вас за големи табла с комбинация от Vbet
Моята система да работи за дълго време и работи доста добре .... Ето защо аз трябва да унищожи страхове

Имам около 350 000 теми и около 2 милиона коментара
База данни ми е доста голям и с Vbet Той вероятно ще растат по-
Данни за използването на 3,66 GB
Използване на Индекс 1,45 GB

Смятате ли, че система с такъв размер могат да се отнасят добре с Vbet?
Какво се случва в системата, тъй като нейната база-данни ще нарасне значително с Vbet?
Дали моята система ще стане тежък и бавен?

Майкъл, в списъка с вашите сайтове .... (Това, че те работят с Vbet) -
Първо актуализира списъка, повечето от тях не Vbet съществува
Второ, аз не съм виждал в един голям форум списък (моята скала или повече), за да се направи сравнение

Съжалявам за моите страхове: объркан:
Аз просто не искате да направите грешка

vBET
02-11-10, 13:12
Здравейте:)

Първо - не трябва да се извиня за нищо. Ние сме тук, за да ви помогне:)

За нашите клиенти - ние ще го провери отново и актуализира. Моля, обърнете внимание, че този списък на база на информацията, предоставена от клиентите - понякога трябва да кликнете във форума връзка в портала на клиента. Ние ще провери отново всички връзки - това ще бъде направено до края на следващата седмица.

Разбира се вашата база данни ще расте, когато използвате vBET. И все пак моля, имайте предвид, че тя няма да повлияе на нормалния си поколение страници (не са преведени), защото vBET използва свои собствени маси за кеш - не се добавят данни на таблици Еврофутбол (единственият ползвател на езика по подразбиране в потребителското маса, но това е много малка сума от данни ). Ние не отделни форуми в списъка от неговия размер - можете да го проверите и да направите своя собствена сравнение размер.

Моля, имайте предвид, че vBET е много възможности за конфигуриране. Ако имате lagre форум, докато те се страхуват за изпълнение, моля да започне само с 2 езика - оригиналния и някои други. След това можете да следите четири изпълнение форум и добавяне на нови езици, от време на време. vBET поддържа 52 езика (в следващата версия ще добавим още) и можете да изберете, който искате да има на вашия форум. Някои от нашите клиенти не се интересуват изобщо е възможно, някои от нашите клиенти, срокове за изпълнение, някои от нашите клиенти използват всички езици.

Също така имаме кеш за гости, които ще вземат голяма сума на вашия твърд диск пространство, но ще позволи да се даде незабавен отговор без каквато и база данни заявки за поколение - това е, защото за гости vBET да кешират пълен отговори, колкото и статични файлове.

Така че ние имаме много подобрения на производителността. Предлагам да видите нашата работа, съвети за повече информация:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Моля, обърнете внимание, че просто сравнение на броя на мнения и потребители на други форуми, няма да ви даде достатъчно информация - няма да видите най-важната информация - колко са големи ресурси за този форум. Искам да кажа, брой и мощност на процесора, размера на паметта, също важен може да бъде специфична конфигурация на Apache, MySQL, Еврофутбол. Едно нещо е хардуер, 2-ри е настройка на софтуер за по-добра производителност.

Затова най-добрият начин да проверите как ще се държи на собствения си форум е да го инсталирате. Както написах за безопасност, можете да започнете само с 2 езика, и от време на време (кога ще изпълни кеш), можете да добавяте нови езици.

Мисля, че вашата система може да се отнася добре с vBET - Не мога да ви кажа дали ще се справят добре на всички езици - това не зависи само на форума за размера, но и върху ресурсите. Но окончателно мога да ви кажа, че аз съм сигурен, че vBET ще работи добре на вашия форум и размера на езиците, които реалните ви хардуер ще бъде в състояние да се справи с нещо да се провери.

scottct1
06-12-10, 19:13
Аз ще ви позволи да знам отговора на този в рамките на няколко седмици.

Току-що платил, за да получите този инсталирани на моя сайт, който е най-големият спътник на Америка форум за обсъждане на технологии с над 160 000 членове и почти 3 милиона мнения.

Аз моите стискаме палци, че ще работи и работи добре. :)

kamilkurczak
07-12-10, 17:23
така чакаме информация от вас:)

dacho
11-01-11, 13:04
В момента тя ми дава много на сървър проблеми, аз се обръщам бавно все повече и повече преводи превод система завършва всички ресурсите на сървъра и аз съм постоянно във война един срещу друг

kamilkurczak
12-01-11, 10:50
Малкият брой на активните езици, защото времето е добро. (Добро намек)
Когато кеш за активния език ще бъде пълна - опитайте да изключите следващата езици (един по един).

Ние търсим повече оптимизации през цялото време

wowglider.de
16-01-11, 05:09
Аз ще ви позволи да знам отговора на този в рамките на няколко седмици.

Току-що платил, за да получите този инсталирани на моя сайт, който е най-големият спътник на Америка форум за обсъждане на технологии с над 160 000 членове и почти 3 милиона мнения.

Аз моите стискаме палци, че ще работи и работи добре. :)

I "само" около 50k членове, но те са много активни, понякога, така че аз имам понякога за 600ppl в същото време за. В Google и има около 1mio индексирани страници и мога да кажа vbet се справя добре

dacho
25-02-11, 01:44
Надявам се, че по пътя ще се подобри за големи системи, затворих превод система напълно, моят специален сървър не може да се справи

vBET
26-02-11, 12:41
Надявам се, че по пътя ще се подобри за големи системи, затворих превод система напълно, моят специален сървър не може да се справи

Ако имате проблеми с производителността, моля отворете нова тема в раздел отстраняване на проблеми и нашият персонал ще ви даде съвети. Можете също да прочетете съвети за резултатите от дейността тук: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
Най-важното - ако вашият сървър не е в състояние да се справят с всички преводи веднага след това просто да изключите някои на преводите. Започнете с малко и ако искате повече след това добавете един по един от време на време. Моля, обърнете внимание, че повечето време се харчат чака за отговор за превод на Google, след това резултатите vBET кеш и следващия превод е много, много по-бързо.
Също така vBET гост кеш, което прави за кеширана страница поколение за гостите още по-бързо, че чисти Еврофутбол го прави! Разбира се, за кешираната страница.
Така че ние Ви препоръчваме да използвате нашите съвети и да се насладите vBET:)

vBET
27-02-11, 21:37
Тя може да бъде страхотна новина за големи форуми - в следващата версия, ние планираме да се подкрепят в vBET кеш паметта (за двигатели: Memcache, APC, eAccelerator и XCache):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1