PDA

View Full Version: Тест: Този текст е написан на френски



Cybershaolin
14-11-09, 17:54
Ce texte est écrit EN français et JE devrais ле voir Anglais.

Cybershaolin
14-11-09, 17:55
Je répète:

Ce texte est écrit EN français et JE devrais ле voir Anglais.

Cybershaolin
14-11-09, 17:56
Защо продължавам да видите текста на френски език по-горе, когато моя форум език е настроен на английски език тук в този форум? Аз трябва да видите текста на английски език с малки знамена не?

Cybershaolin
14-11-09, 18:35
Що се отнася до въпроса ми, това е повече, за да знаят, ако BBCodes могат да се добавят автоматично или не? Имам проблем да се разбере концепцията. Забелязах, в друга тема, която казваха, че BBCodes могат да бъдат добавени ръчно или автоматично. Така че, автоматично не означава, че трябва да са видели малко знамена в пост # 1 и # 2? Аз не го съжалявам и прочетох публикацията си тук:

vBET
14-11-09, 23:45
Защо продължавам да видите текста на френски език по-горе, когато моя форум език е настроен на английски език тук в този форум? Аз трябва да видите текста на английски език с малки знамена не?

Защото ти не кажа ", че е на френски език) Тук можете бързо и лесно ръководство как да направите това:
С няколко думи - можете да настроите езика по подразбиране в Лични CP, или ръчно да се опише съобщение от lang BBCode :)

Ако искате, можете дори може да редактирате вашите предишни съобщения и добавете там това BBCode, и магията ще се случи;)

vBET
14-11-09, 23:50
Що се отнася до въпроса ми, това е повече, за да знаят, ако BBCodes могат да се добавят автоматично или не? Имам проблем да се разбере концепцията. Забелязах, в друга тема, която казваха, че BBCodes могат да бъдат добавени ръчно или автоматично. Така че, автоматично не означава, че трябва да са видели малко знамена в пост # 1 и # 2? Аз не го съжалявам и прочетох публикацията си тук:

Lang BBCode автоматично се добавя в съответствие с език на потребителя по подразбиране. Ако не е, или е същото като език на форума, а след това нищо не е настроен.

Google има възможност да се признае език, според съобщение, но поради изпълнение причина ние не правим това - и ние не разследва тази функция в Google. Ако мислите, че биха могли да бъдат полезни, моля пишете за това тук Feature Requests - Еврофутбол Enterprise Преводач (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/) - ние винаги може да добавите такава функция, с възможност За да изключите и:)

Cybershaolin
15-11-09, 07:45
Lang BBCode автоматично се добавя в съответствие с език на потребителя по подразбиране. Ако не е, или е същото като език на форума, а след това нищо не е настроен.


Но това е проблем.

OK вижте, тук, на свой собствен форум, език ми е на английски ... така ми текст в Публикации # 1 и # 2 (е на френски език) са различни от езика на форума (в моя userCP). Така че, защо ми е текстът все още на френски? Да кажа, че трябва ръчно да добавите BBcode? Тогава, ако това е случая, защо говориш за BBcode се добавят автоматично?

Аз може да не го разбирам правилно, но аз отидох до връзката, която имаме предвид и това е начина, по който аз го. Помислих си, това се управлява автоматично, без да се налага да напишете BBcode себе си.

vBET
15-11-09, 14:13
Но това е проблем.

OK вижте, тук, на свой собствен форум, език ми е на английски ... така ми текст в Публикации # 1 и # 2 (е на френски език) са различни от езика на форума (в моя userCP). Така че, защо ми е текстът все още на френски? Да кажа, че трябва ръчно да добавите BBcode? Тогава, ако това е случая, защо говориш за BBcode се добавят автоматично?

Аз може да не го разбирам правилно, но аз отидох до връзката, която имаме предвид и това е начина, по който аз го. Помислих си, това се управлява автоматично, без да се налага да напишете BBcode себе си.

Да си мнения # 1 и # 2 са на френски, но ви казах, системата, която е на английски език. Това е защо не е преведен.

Имаш 2 начина за работа с послания на различни езици.
1-во се поставя във вашия потребителски език CP по подразбиране за вашия профил. В този случай vBET ще приемем, че вашите съобщения се на този език и ще добави Lang BBCode автоматично. Все още имате възможност да кажа vBET да не правя това заради определено съобщение (на всеки редактор за ново съобщение ще се появи допълнителна опция, за да добавите BBCodes или не - по подразбиране Да).
2-ри е да го добавите ръчно.

Вие сте объркани, защото на други статия, моля отново внимателно да прочетете е писано:
"Автоматично марки съобщение на потребител, които да определят техните подразбиране език, различен от езика на форум по подразбиране"

Ако смятате, че някоя част е ясно, моля, точка и ние ще я коригираме, за да направи по-ясни:)

Cybershaolin
15-11-09, 19:57
Това е още един тест на френски език.

Cybershaolin
15-11-09, 20:10
Да си мнения # 1 и # 2 са на френски, но ви казах, системата, която е на английски език. Това е защо не е преведен.


Ahhhhh! Сега имам го високо и ясно. Това е част, не разбирах. Сега смених език за френски Usercp и пише още едно тестово съобщение в френски. Тя работи перфектно тук. Благодаря, че отделихте време, за да го да ми обясни по прост начин.

Но на моя собствен форум, език на моя форум е френски, аз също избор, както ви каза ми UserCP на френски, а аз се опитах да пише съобщения на арабски и италиански. Резултатът показа, на арабски език и италиански език, без превод на нещо. Това е, защо аз все още не разбирам. Това изглежда не се работи на моя форум.

Също така, кажи ми: език Адон (виж скрийншот) за BBCode (изберат да не или), когато ние съставите съобщение и в бърз отговор, както е тази Адон във версия 3.1.2, защото аз все още не е ъпгрейд все още и аз не да го има в точка 3.1.1?

vBET
15-11-09, 22:03
Ahhhhh! Сега имам го високо и ясно. Това е част, не разбирах. Сега смених език за френски Usercp и пише още едно тестово съобщение в френски. Тя работи перфектно тук. Благодаря, че отделихте време, за да го да ми обясни по прост начин.

Но на моя собствен форум, език на моя форум е френски, аз също избор, както ви каза ми UserCP на френски, а аз се опитах да пише съобщения на арабски и италиански. Резултатът показа, на арабски език и италиански език, без превод на нещо. Това е, защо аз все още не разбирам. Това изглежда не се работи на моя форум.

Също така, кажи ми: език Адон (виж скрийншот) за BBCode (изберат да не или), когато ние съставите съобщение и в бърз отговор, както е тази Адон във версия 3.1.2, защото аз все още не е ъпгрейд все още и аз не да го има в точка 3.1.1?

Всичко работи, тъй като тя е предназначена. Това означава - Министерството на отбраната ще добави Lang BBCode само, когато сте задали език на потребителя по подразбиране и само на този език. Ако това не е подходящо, може просто да кажа да не го добавите в редактор.

На всички останали случаи ще трябва да добавите ръчно Lang BBCode. Така че вие сте написали съобщения в два други езика и да ти кажа мод, че тези са на френски, но тези, които не са и това е защо тези, които не са преведени.

Превод на писмено съобщение в друг език, ще се случи само, когато Lang BBCode се добавя. В противен случай Google се бърка и връща само един и същ текст (е, като да отидете на френско-английски преводач и да му даде текст на полски език - той просто ще ви дам този текст, защото той няма да го разберат). Така че добавянето на съобщение на Lang BBCode да казва на Министерството на отбраната, за които преводач, той трябва да отида за превод.

Също така, моля, имайте предвид, че са добавени опции за редакторите, само ако потребителят е си език по подразбиране, че форум на езика по подразбиране. В противен случай тя няма смисъл, защото това означава, че потребителят пише във форума език и там не е Lang BBCode да добавите. Така че, моля за тест само промените вашия език по подразбиране, че форумът език и ще видите, че опции ще се появят във вашата редактори:)

Cybershaolin
16-11-09, 04:22
Всичко работи, тъй като тя е предназначена. Това означава - Министерството на отбраната ще добави Lang BBCode само, когато сте задали език на потребителя по подразбиране и само на този език. Ако това не е подходящо, може просто да кажа да не го добавите в редактор.

На всички останали случаи ще трябва да добавите ръчно Lang BBCode. Така че вие сте написали съобщения в два други езика и да ти кажа мод, че тези са на френски, но тези, които не са и това е защо тези, които не са преведени.

Превод на писмено съобщение в друг език, ще се случи само, когато Lang BBCode се добавя. В противен случай Google се бърка и връща само един и същ текст (е, като да отидете на френско-английски преводач и да му даде текст на полски език - той просто ще ви дам този текст, защото той няма да го разберат). Така че добавянето на съобщение на Lang BBCode да казва на Министерството на отбраната, за които преводач, той трябва да отида за превод.

Също така, моля, имайте предвид, че са добавени опции за редакторите, само ако потребителят е си език по подразбиране, че форум на езика по подразбиране. В противен случай тя няма смисъл, защото това означава, че потребителят пише във форума език и там не е Lang BBCode да добавите. Така че, моля за тест само промените вашия език по подразбиране, че форумът език и ще видите, че опции ще се появят във вашата редактори:)

OK имам тази част ... Само още един въпрос:

Когато каза това на пост # 6:

Lang BBCode автоматично се добавя в съответствие с език на потребителя по подразбиране. Ако не е, или е същото като език на форума, а след това нищо не е настроен.


Нека дам един пример:

Моят форум език е френски
Потребител собствен език е испански, но не в Usercp
Потребител пише мнение в испански

Ето пример от настройките по-горе:

Ли, че означава, ако потребител, които не са определени е собствен потребител език да казват, тя е испански, но на моя форум, този форум ще поеме то ще бъде френски, тъй като тя е трябвало да използва езика форум, когато то не е, и че на форум език френски ...? ако този потребител пише на испански, ние ще се предполага, за да видите BBCode с преведения текст на френски. Това ли е?

Защото, ако това не е така и текст на испански не е преведена на всички в този пример, това се връща на моята молба тук: :


Наистина хубаво продукт. Благодаря отново за този хак. :)

Бих нужда от помощ или има искане да се направи. За нови потребители на форума, това е ОК, тъй като те имат поле, за да изберете език по подразбиране, но и за всички съществуващи потребители, не е зададена стойност, тя просто слага "Не". Може ли да ми дадете заявка да изпълни, за да се автоматично по подразбиране език, вместо на "Не" (в моя случай това е френски за стойността по подразбиране)? Това е, защото дори ако сложите нишка в този форум казвам на потребителите да се променя тяхната информация, много от тях не ще прочетете, че конеца.

Би било хубаво, ако мога да променя това автоматично за моите съществуващи потребители.

Благодаря.


Не е нужно да настроите езика по подразбиране за вашите потребители. Ако не език е настроен по подразбиране, а след това vBET предполага, че той е един и същ език, както форум и не предприема никакви действия, когато нови съобщения идват (защото те са във форума език):)

Разбирате ли какво имам предвид? Ако това не е възможно да го прави от заявката, най-малкото, трябва да има опция в admincp за администратори, които биха желали да се промени специфичния език на потребителя до желания език ...

vBET
16-11-09, 10:50
Този правилен. Тя работи по този начин.

Така че, ако искате да добавите възможност да настроите езика по подразбиране на потребителя от Admin CP - право? :)

Cybershaolin
16-11-09, 15:26
Този правилен. Тя работи по този начин.

Последното ми мнение е малко по-дълго, съжалявам. Във вашия цитат по-горе, е отговор на въпроса ми, попитах тук:



Пример:

Моят форум език е френски
Потребител собствен език е испански, но потребителят не е в Usercp
Потребител пише мнение в испански
Резултат мнения на форума ще бъдат на френски език с BBCode добавя?

По-конкретно, това отговор на въпроса си на последния въпрос?



Така че, ако искате да добавите възможност да настроите езика по подразбиране на потребителя от Admin CP - право? :)

Да, това ще бъде страхотно. Също така, това би било хубаво да се добавят по подразбиране езика, избран от потребителя показва в страницата си потребителски профил, когато отидем да проверят своята страница. Това също ще бъде голямо Адон, за да може един администратор, за да разберете за избраните езици на потребителя.

vBET
16-11-09, 18:46
Последното ми мнение е малко по-дълго, съжалявам. Във вашия цитат по-горе, е отговор на въпроса ми, попитах тук:

По-конкретно, това отговор на въпроса си на последния въпрос?

Не, Моля, имайте предвид, че Министерството на отбраната винаги запазва оригиналния текст (в действителност, като публикуват съдържание се съхраняват само оригиналния текст). Така че в този сценарий пост ще остане в оригинал (както винаги) и BBCode не ще се добавят автоматично, защото потребителят не е език по подразбиране. Така че в края няма да бъдат преведени, тъй като тя е в друг език, и то се казва, че е в езика форум по подразбиране.
Аз ще добави в TODO списък за автоматично разпознаване на езика (ще се конфигурира, защото това ще окаже въздействие върху производителността и не всеки ще се нуждаят от тази).


Да, това ще бъде страхотно. Също така, това би било хубаво да се добавят по подразбиране езика, избран от потребителя показва в страницата си потребителски профил, когато отидем да проверят своята страница. Това също ще бъде голямо Адон, за да може един администратор, за да разберете за избраните езици на потребителя.

Ok. Добавен в TODO списък:
- Оставя се да настроите езика по подразбиране на потребителя от Admin CP
- Виж език на потребителя по подразбиране в член информация.
- Автоматично разпознава истински съобщение пост, ако Google позволява да направите това, като CURL (конфигурируеми + имейли предизвестие администратор, за да я проверите в случай, ако Google направи грешка).

Ли е наред? :)

Cybershaolin
17-11-09, 03:29
Не, Моля, имайте предвид, че Министерството на отбраната винаги запазва оригиналния текст (в действителност, като публикуват съдържание се съхраняват само оригиналния текст). Така че в този сценарий пост ще остане в оригинал (както винаги) и BBCode не ще се добавят автоматично, защото потребителят не е език по подразбиране. Така че в края няма да бъдат преведени, тъй като тя е в друг език, и то се казва, че е в езика форум по подразбиране.
Аз ще добави в TODO списък за автоматично разпознаване на езика (ще се конфигурира, защото това ще окаже въздействие върху производителността и не всеки ще се нуждаят от тази).

Това е логично и следва това, което са експериментирали. Това е защо бях иска особено за всички съществуващи потребители на моя форум, преди да инсталирате този хак. Това не е реално отражение върху нови потребители се регистрират в този форум, тъй като те трябва да изберете езика по подразбиране в процеса на регистрация, но има известно влияние за стари потребители, които не сте избрали езика по подразбиране. Ако тези потребители, пише в собствения си език, различен от езика на форума (без да се налага избран език по подразбиране, което в този случай ще останат същите, както на езика по подразбиране форум) нищо няма да бъде преведен (освен ако те добавят BBCode ръчно, но те трябва да знаят за това ...). Това е нещо, което да кажа на всички мои стари потребители, за да отида и да си език по подразбиране или да добавите BBCode ръчно, но това е нещо друго, въпреки че ще.

Това откри моя въпрос. Благодарим Ви, като поясни, че. Да, това би било чудесно, ако всичко може да се откриват автоматично. Сигурни ли сте, че това може да се постигне?



Ok. Добавен в TODO списък:
- Оставя се да настроите езика по подразбиране на потребителя от Admin CP
- Виж език на потребителя по подразбиране в член информация.
- Автоматично разпознава истински съобщение пост, ако Google позволява да направите това, като CURL (конфигурируеми + имейли предизвестие администратор, за да я проверите в случай, ако Google направи грешка).

Ли е наред? :)
Този звук страхотно. Това ще помогне много. (Поне за мен). :)

vBET
17-11-09, 13:32
IThis изчиства въпроса ми. Благодарим Ви, като поясни, че. Да, това би било чудесно, ако всичко може да се откриват автоматично. Сигурни ли сте, че това може да се постигне?

Не:) Не съм сигурен - аз просто имаме в предвид, че Google може да разпознае езика, но не проверява, все още тази функционалност е достъпна от CURL API. Също така аз не знам как ще се държи за наистина кратки съобщения. Или какво, ако Google няма да бъдете сигурни. Или как Министерството на отбраната трябва да се държат, ако потребителят е език по подразбиране, но Google казва, че е в някой друг език (мисля, че ще бъде конфигуриране: доверието на потребителите, доверие Google + изпраща уведомление по пощата всеки път, когато това се случи). Така че е малко предизвикателство тук, но ни харесва: D

Cybershaolin
18-11-09, 05:18
Във всеки случай, много от тези проблеми или разпит ще бъдат изчистени от impementation на този тук: :)

Така че, може би това би било добра идея да не направи нещата по-сложни и да останат с действителния начин на работа, но тя все още е до вас, за да вървим напред или не ...

vBET
20-11-09, 01:34
OK - Сега знам, че е възможно да се признае език от CURL. Също така, че Google прави грешки, но е така любезен, която разказва как е сигурен, че той за неговия предполагам (0 - не на всички, 1 - 100%, всичко между - знаете ли какво).

Така че в този момент ми предложение за тази възможност е да се конфигурира с опции:
- Винаги доверието на потребителите (най-добър за изпълнение - Google не е поискал, когато идва ново съобщение, всички други опции ще поиска Google за истински език)
- Винаги се доверявай на Google (Google резултатът винаги се използва като истински език - не е добър за кратки съобщения)
- Доверието на потребителите, но питам Google (в такъв случай, ако има различия между това, което потребителя марка и това, което Google се казва администратор, ще получите имейл за това)
- Trust Google, когато резултатът е доверието достоен (друг параметър, ще каже колко сигурни, Google трябва да бъде да използва своя резултат - т.е. 0,3)

И още едно нещо - Google няма да бъдете помолени, ако потребителят на всяко място на съобщение, Lang BBCode ръчно.

Какво мислите за това? :)

Cybershaolin
20-11-09, 02:28
Добра идея. :)

vBET
21-11-09, 16:00
OK то се изпълнява и ще бъдат включени в vBET 3.2.0 (Да, ние планиране 3.1.3, но има твърде много промени, така че ще бъде 3.2.0).

Можете да го тествате тук. Този форум действително е избрал стратегията да се доверите на Google, когато резултатите са най-малко 10% сигурен.

Така че се насладете:)

vBET
21-11-09, 16:14
Например, това съобщение не беше белязана от мен, че той е полски. Ръчно или чрез задаване на езика по подразбиране. Казано накратко - излъгах аз да vBET твърди, че съобщението е на английски, но с vBET език откриване той осъзнал, че съобщението е само на английски език в Полша и той бележи правилно:)

Cybershaolin
21-11-09, 16:22
Страхотна работа. :) Имате ли съобщение на датата в главата? Аз наистина се нуждаят от нова версия ...

vBET
21-11-09, 17:54
Страхотна работа. :) Имате ли съобщение на датата в главата? Аз наистина се нуждаят от нова версия ...

Да, ние имаме - днес:) Радваме се, да се даде бързо какво се нуждаят нашите клиенти:)

Производството е вече в ход. Това ще отнеме до 2 часа. Ние трябва също така да произвеждат добавите за VBA Dyna интеграция в подкрепа на откриването на чужди езици също там:)

Cybershaolin
21-11-09, 20:33
Уау! Благодаря много! Страхотна услуга! :)

vBET
22-11-09, 17:47
OK то се изпълнява и ще бъдат включени в vBET 3.2.0 (Да, ние планиране 3.1.3, но има твърде много промени, така че ще бъде 3.2.0).

Можете да го тествате тук. Този форум действително е избрал стратегията да се доверите на Google, когато резултатите са най-малко 10% сигурен.

Така че се насладете:)
Това е само един тест, който проверява дали език откриване работи добре с кавички, насочени към нови линии.

Cybershaolin
22-11-09, 18:51
OK - Сега знам, че е възможно да се признае език от CURL. Също така, че Google прави грешки, но е така любезен, която разказва как е сигурен, че той за неговия предполагам (0 - не на всички, 1 - 100%, всичко между - знаете ли какво).

Така че в този момент ми предложение за тази възможност е да се конфигурира с опции:
- Винаги доверието на потребителите (най-добър за изпълнение - Google не е поискал, когато идва ново съобщение, всички други опции ще поиска Google за истински език)
- Винаги се доверявай на Google (Google резултатът винаги се използва като истински език - не е добър за кратки съобщения)
- Доверието на потребителите, но питам Google (в такъв случай, ако има различия между това, което потребителя марка и това, което Google се казва администратор, ще получите имейл за това)
- Trust Google, когато резултатът е доверието достоен (друг параметър, ще каже колко сигурни, Google трябва да бъде да използва своя резултат - т.е. 0,3)

И още едно нещо - Google няма да бъдете помолени, ако потребителят на всяко място на съобщение, Lang BBCode ръчно.

Какво мислите за това? :)

В варианти, предложени по-горе, какво би било начин да се избере, когато го използва да се направи по стария начин, преди прилагането на настоящата?

vBET
22-11-09, 18:57
В варианти, предложени по-горе, какво би било начин да се избере, когато го използва да се направи по стария начин, преди прилагането на настоящата?

Винаги се доверявай на потребителя - по този начин за разпознаване не е направено.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1