PDA

View Full Version: vbet не е добре? е прав ...



newsoftw
15-09-10, 19:15
Hi всеки един ...

първо аз съм наистина съжалявам за създаване на тази тема.

Аз съм с vbet като безплатната версия от последните 6 месеца.
когато и актуализиране на Еврофутбол от vb3.x vb4.0.6 с vbseo 3.5.2 след това vbet 2.4.3 не работи правилно.
за подкрепа и направи нишка на vbet сайта, като име "," Думата "AF" в средата на URL адреси "URL: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-4-x/961 дума-AF-средата на urls.html
по-горе нишка на 26-08-2010 за решение и днес е 15-09-2010 но мой проблем все още не е решен и също vbet екип подкрепа, се спря за мен след малко помощ.

и аз също съм с помощта на нов член или седнало на vbseo по-долу нишка:
vBSEO 3.5 Release Candidate 1 е тук! - Еврофутбол SEO Форуми http://www.vbseo.com/f5/vbseo-3-5-release-candidate-1-here-39776/index10.html # post254125

в тази тема и / форуми (или друга папка, име) vb4 инсталирате правило и седи така че след това заседание vbet не се работи правилно с vbseo 3.5.2 с нови правила и заседание.

и два пъти време премахна vbet от моя форум и тогава аз отново се инсталира с пресни заседание, но не работи.
Следях цялата инструкция, което се предоставят от vbet, но все още не работи и да публикувам цялата инструкция, която аз го последвах, като в по-долу конец:


, но все още не работи и все още не е отговор от vbet екип.
Аз съм загубил много от членовете и трафик на търсачките.

връзка на моя форум:
http://www.newsoftworld.com/forum/
преведени връзка:
http://www.newsoftworld.com/forum/af/

така че защо да създам тази тема за всички, който използва нови правила vbseo и седи като за решение.

Аз съм наистина съжалявам за моя слаб английски.

благодаря

basketmen
16-09-10, 04:41
Вярвам, че този форум е само за платената версия, аз просто използват vbet (платената версия разбира се), тъй като няколко дни отида и достатъчно добър резултат, без съмнение за продукта концепция и подкрепа, всичко е страхотно

vBET
16-09-10, 14:08
Здравейте. Моля, използвайте право форум за правилните послания - нишка, се премества в раздела за безплатната версия.

Моля, имайте предвид, че ние не сме спрели ви подкрепа. Искам да ви се извиня - аз не знам как сме пропуснали последните си 2 съобщения. Съм се борил, че въпросът е решен и Еврофутбол не ми покаже ново съобщение (без жълт фон), така че аз просто случайно го изпуснете. Два пъти ... И Камил момента е на почивка. Така че, моля моите извинения. Аз ще прочета отново цялата история и ще ви даде отговор днес.

Ние се грижим за всички наши потребители - за платената и безплатната версия. Разбира платената версия е приоритет, но е подкрепен с един твърде:)

newsoftw
16-09-10, 19:32
благодаря за отговора сър.

да и вашето право публикувате тази тема в грешен раздел, ако публикувам тази тема в безплатната версия сечение, така че все още не vbet екип изглежда безплатната версия на Защото не е първи приоритет за проверка, както на подкрепа и поради публикувам това нишка в маркираната област за проверка на подкрепа, защото не отбор vbet ме подкрепяха от последната седмица или повече от.

така че аз съм наистина съжалявам, ако ви ум и се извинявам за това.

отново Аз съм много благодаря за г-н vbet за подпомагане.

Благодаря

vBET
16-09-10, 20:10
Разбирам. Не appologise - аз бях този, които са пропуснали предишното съобщение, така че аз ви appologise. Въпросът е в действие в момента, така че се надявам, че ще реши този скоро:)

newsoftw
17-09-10, 06:54
благодаря за голяма помощ.

намери по-добро решение е, че съм махнал vbet от моя форум и сега натоварването на сървъра и грешки на база данни, както се решават Защото, когато всеки орган отворен след това преведени връзка на моя форум, така че много време не е открита и когато връзката е така че не показват стилове на преведените страници.

така че сега само до мен, как да се спре Google пренасочване преведени връзки означава, че когато съм махнал vbet Google все още търсене преведени връзка на моя форум.

Ами аз съм много благодарен, които ми помагат в този въпрос.

благодаря

vBET
17-09-10, 13:02
Просто използвайте reditect инча Htaccess от всички страници с езиков код за страница, без да я.

Както разбирам, ние не трябва да работят вече на 2-ро издание със стилове.

newsoftw
17-09-10, 18:28
благодаря за отговора сър.

Аз не understtand "Просто използвайте reditect инча Htaccess от всички страници с код на език за страница, без да го"

, а също и въпрос поради стилове да съм премахна vbet и след vbet отстраняване на vbseo карта на сайта работи началото.


благодаря

vBET
20-09-10, 12:42
Аз не разбирам вашето изречение за карта на сайта.

Правилото, което ще пренасочи всички преведени страници да не превежда един:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2 [L,QSA]

Моля, го приемат за Вашия специален случай и да го тествате.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1