PDA

View Full Version: Решени обратен превод на мнения, които не работят



MOGmartin
15-09-10, 16:58
Hi там,

Съм добавил някои постове на испански, за моя / ES / превод.

, когато видя тези мнения по подразбиране (на английски) на корена, те се появяват в испански.

ПРИМЕР: Великобритания subforum прави всичко руски (http://seoforums.org/feedback-suggestions/4419-uk-subforum-makes-everything-russian.html # post21608)

този пост е добавен в испански, на испански подсайт, но не е преведен.


Да, аз трябва да са на езика, в контролния панел, преди vBET ще го преведат обратно, или трябва да работи само чрез признаване на коя част на сайта, който използвате, когато добавите поста?

(Ако го направя, трябва да го настроите в контролния панел, къде точно?)

благодаря

Мартин.

MOGmartin
16-09-10, 09:25
Имам нужда от помощ на този най-скоро, тъй като в момента преводите работят, но не е възможно за хората да interract на други езици.

(Причината, поради която си купих платената версия)

Благодаря предварително,

Мартин

vBET
16-09-10, 15:54
Моля, прочетете тази статия и да кажа Имате ли нужда от допълнителна помощ в тази област.

В случай на остър съобщение - той не е маркиран, както е записано в друг език. Сега трябва да го редактирате и да я маркирате от Lang BBCode. Моля, прочетете статията по-долу - той описва как да направите това, а също и как да се направи vBET признават автоматично език (за нови съобщения - съществуваща такава, трябва да редактирате ръчно и добавете Lang BBcode).

MOGmartin
16-09-10, 16:26
благодаря ви за потвърждение - потребителят може да изберете си език по подразбиране, където след регистрация? Не мога да го намерите в userCP и др.

благодаря за вашата помощ

MOGmartin
17-09-10, 09:25
благодаря ви за потвърждение - потребителят може да изберете си език по подразбиране, където след регистрация? Не мога да го намерите в userCP и др.

благодаря за вашата помощ

Също така, мисля, че би било добре, ако приставката ще автоматично на езика на поста, както и да я превежда, или алтернативно да го преведат, ако тя беше публикуван на преведена версия.

някакъв шанс?

vBET
17-09-10, 10:51
благодаря ви за потвърждение - потребителят може да изберете си език по подразбиране, където след регистрация? Не мога да го намерите в userCP и др.

благодаря за вашата помощ

Потребителят може да избере неговия език по подразбиране по време на регистрация и в Потребителят CP. Също така можете да сила на вече съществуващите на потребителите да определят свои езика по подразбиране - моля виж vBET опции в Разни раздел:)

vBET
17-09-10, 10:53
Също така, мисля, че би било добре, ако приставката ще автоматично на езика на поста, както и да я превежда, или алтернативно да го преведат, ако тя беше публикуван на преведена версия.

някакъв шанс?

Вече поддържа. Дадох ви линк към статията и да не сте го прочете;) Просто отидете да vBET опции в Google раздел ще намерите тази конфигурация.

Имате ли нужда от някои подпомага тук или въпросът е решен? :)

MOGmartin
17-09-10, 12:28
Аз мисля Ive го половинка, има един последен съмнение, но Im публикуване в нова тема.

благодаря отново,

MOGmartin

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1