Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка Праверка vbet на vBulletin 5

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 2 з 2

Тэма: PhotoPost пра пытанне

Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    13

Default PhotoPost пра пытанне

Прывітанне, калі вы замяніць словамі "дадатковы каталог" у перазапісу файла. Гэта цэлы каталог? Ці проста ->> / Галерэя /? Я ўвесь час атрымліваю ўнутранай памылкі сервера пры спробе наведаць мой PhotoPost пра старонцы.

Дзякуй, дзіўны прадукт!

Я адрэдагаваў, у vBET >> Галоўная>> захаваць каталог>>> / Галерэя /

У маёй галоўнай. Htaccess я дадаў правіла, дзе я змяніў словы "дадатковы каталог 'у Галерэю

Я паклаў vbenterprisetranslator_front_controller.php пераменаў »SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH да маёй тэчцы Галерэя. Зменены шлях, выкарыстоўваючы фактычныя інструмент каталог, каб знайсці свой шлях. дадаць тых, правілы перазапісу. Hehehehe і яшчэ атрымаць ўнутраную старонку памылкі сервера. Я заблытаўся.
    Апошні раз рэдагавалася El Caballo; 22-09-10 у 16:34.

Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    2,945
    Запісы ў дзённіку
    1

Так - інтэграцыі PhotoPost можа быць боль. Мы ведаем, што, але мы не можам зрабіць гэта прасцей. Менавіта таму, што PhotoPost не падтрымліваюць нармальны спосаб VBulletin генерацыі старонак (крук global_complete не падтрымліваецца).

Калі ласка, дайце нам поўнае ўтрыманне вашага. Htaccess файлы з асноўнага каталога і з каталога photpost. Мы праверым гэта.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

• Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33