Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка Праверка vbet на vBulletin 5

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 9 з 9

Тэма: Звяжыцеся дадатак - простае слова або замена фразы праз размяшчэнне

Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    265

Default Звяжыцеся дадатак - простае слова або замена фразы праз размяшчэнне

Новыя абмежаванні для розных краін некаторыя фразы Я б з задавальненнем уменне рабіць элементарныя словы замяніць В. Б. але, грунтуючыся на геаграфічных месцазнаходжанне.

Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,026
    Запісы ў дзённіку
    1

У гэты момант vBET падтрымлівае ручной пераклад, дзе вы можаце ўручную правільны пераклад прапановы (калі ў карыстальніка ёсць адпаведныя правы).

Я не ўпэўнены, ці правільна я зразумеў вашу патрэбнасць. Якія абмежаванні для краіны ты пішаш? Якім словам замяніць у В. Б. вы пішаце аб? Вы можаце пазначыць гэтую функцыю, даючы шлях да функцыі (у админпанели скрыпту? На форуме?). Калі я бачу, што вы параўноўваеце вашу патрэбнасць я, верагодна, лепш зразумець яго. Як я разумею, вы хочаце зрабіць гэтыя замены ў перакладзе прапаноў - права? І тыя, мяркуюць, каб быць зроблена спецыяльнай, па-рознаму для розных кліентаў, не жорсткі замена ў базе дадзеных - так? Як вы хочаце, каб вызначыць геаграфічнае становішча? Некаторыя загалоўкі? Па IP (на аснове дадатковай знешняй службы, якая будзе караць прадукцыйнасці, ці ў вас ёсць лакальны сэрвіс для гэтага)?

Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    265

Функцыянальнасць В. Б. гэта проста - адмін&ГТ;стылі &амп; Шаблоны - &ГТ;замена зменных Manager, дзе вы можаце сказаць замены "фу" і "Бар", але гэта на ўсіх старонках. У Вялікабрытаніі ў маёй галіны ёсць фразы, мы не можам больш карыстальнікаў, як і quot;бясплатныя спіны і quot; Вы павінны б'ю і quot;Сардэчна запрашаем спіны" але гэта толькі для Вялікабрытаніі. ёсць і іншыя прыклады. Можа быць прасцей змяніць В. Б. код з зменнымі заменай 2 код месцазнаходжання ліст, я не глядзеў так далёка.

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,026
    Запісы ў дзённіку
    1

Як я бачу гэтую функцыю ў В. Б. абавязаны стыляў і вы можаце стварыць асобныя замены на іншы стыль. Як я бачу ў кодзе змены непасрэдна ў базу дадзеных. Калі вы хочаце, каб нас зрабіць падобную замену для кэшавання пераклад, то я думаю, што мы можам зрабіць гэта. Проста абярыце з абранай фразы і абнавіць на новы. Вы маглі б выбраў, для якіх мову, які вы хочаце, каб зрабіць замену, але вы не можаце выбраць, за якую краіну - у нас ёсць пераклад на іспанскі і ўсё, мы не робім асобны пераклад для кожнай краіны, якая выкарыстоўвае гэты мову. Код склада будзе нічога рабіць, проста моўны код.

Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    265

ОК, Мэйбана дрэнна выглядаць, каб зрабіць замену на старонку перакладу, то, як я бачу, захоўванне на месцы на верхняй частцы мовы стане велізарным.

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,026
    Запісы ў дзённіку
    1

Замену вы кажаце (у В. Б.) працуе толькі для стандартных выпрабаванняў, так толькі для фраз. Гэта не тычыцца пастоў, так што я думаю, нам не варта гэта рабіць, асабліва для перакладаў. Так як я бачу, гэта на самай справе не патрэбныя - так?

Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    265

Не, не як удзел перакладчыка, што б не быць падыходнымі, а затым захоўваецца да 2-га ўлады.. я думаю, дрэнна і паспрабаваць зрабіць проста выдаліць HTML-элементаў, то str_ireplace тое месца HTML на старонку пакалення і паглядзець, калі гэта будзе працаваць. жарт трэба месца кручок, дзе сабраны старонкі, але не адлюстроўваецца

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,026
    Запісы ў дзённіку
    1

Звярніце ўвагу, што любыя змены ў файлах будуць страчаныя пры абнаўленні форуму.

Як я разумею, няма неабходнасці vBET змены.

Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    265

Не, не трэба інтэграваць з vBetЯ не лічыў мову супраць месцазнаходжання

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

• Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33