Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка Праверка vbet на vBulletin 5

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 8 з 8

Тэма: vBET 4,0, можа быць, не так хутка

Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,031
    Запісы ў дзённіку
    1

Default vBET 4,0, можа быць, не так хутка

Прывітанне.

Шчыра, мы былі гатовыя сёння для выпуску vBET4.0.0 Існуе адно але - гэта было праверана на vBulletin4.0.1 Перад вытворчасці мы зрабілі хуткі тэст пад 4.0.2 і здаецца, што ёсць агульны беспарадак з URL (перасылак і кадавання).

Так цяпер мы налада vBET4.0.0 для vBulletin4.0.2 і ёсць верагоднасць таго, што нам прыйдзецца пачакаць з выпускам да vB4.0.3 - мы выяўляем, сур'ёзная памылка ў vB4.0.2, якая не дазваляе нам выпусціць цяпер (Патрабаваць Canonical URL ў строгай '- не працуе на IE і Opera - VBulletin Форум - Праекты).

Можа быць, мы будзем працаваць на наша ўласнае рашэнне спрабуючы прыйсці ў сябе гэтае пытанне, калі мы вырашаем іншыя пытанні, URL, якая з'яўляецца ў vB4.0.2

Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    67

Яны зафіксавалі 250 памылак у апошняй версіі! Я магу сабе прадставіць яго даволі складана deveolping ўсёабдымны мод, калі яны робяць, магчыма, 700-800 змены кода на працягу першых 4-5 месяцаў жыццёвага цыклу VBulletin 4. Мая стратэгія не чапаць VBulletin 4 на працягу некалькіх месяцаў у любым выпадку.

Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    27

Quote Паведамленне ад krisp View Post
    Яны зафіксавалі 250 памылак у апошняй версіі! Я магу сабе прадставіць яго даволі складана deveolping ўсёабдымны мод, калі яны робяць, магчыма, 700-800 змены кода на працягу першых 4-5 месяцаў жыццёвага цыклу VBulletin 4. Мая стратэгія не чапаць VBulletin 4 на працягу некалькіх месяцаў у любым выпадку.
    Я цалкам згодны.

Я маю намер прытрымлівацца 03/08 для яшчэ доўга.

В. Б. 4 у сутнасці ніколі не будзе золата, калі вы лічыце, прадукт ў вас перад абнаўленнем (3,8) і, як усе гэтыя новыя памылкі з'яўляюцца рэтраспектыўна закранаючы іншыя функцыі па змаўчанні В. Б. , Калі яны яшчэ нават не былі закрануты, я маю на ўвазе якіх-небудзь змен у кодзе.

Няма выйграць сітуацыю так, гэта ўсё аб 3.8.

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,031
    Запісы ў дзённіку
    1

Так, гэта боль прадастаўленне праграмнага забеспячэння ў залежнасці ад чаго-то не вельмі стабільная ў кодзе ...

Ва ўсякім выпадку - пасля некалькіх дзён тэстаў і знаходжанне і выпраўленне некалькі пытанняў, а таксама знаходзяць некалькі пытанняў, якія павінны быць выпраўленыя В. Б. Каманда, як В. Б. памылка мы думаем, мы гатовыя да бэта-версіі. Гэта будзе не магчыма выйсці з стадыі бэта тых часоў, пакуль vB4 не будзе GOLD, але большасць усё ідзе добра, і многія людзі чакаюць vBET4.0 Так што я думаю, што мы гатовыя да гэтага, наколькі мы можам быць у гэтая сітуацыя

Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    46

Text automatically translated from: Hebrew to: Belarusian
    Translated text
    Хоць мы ўсе хочам сардэчна сістэмы VB4, цярпліва чакаць, пакуль там бы выправіць гэта будзе працаваць належным чынам .... Момант даўжэй, чым на VB4 Я не прапанаваў бы перанесці яшчэ.
    Я быў не мае рацыю я абнавіць сістэмы да 4
    Original text

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,031
    Запісы ў дзённіку
    1

Quote Паведамленне ад dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Belarusian
    Translated text
    Хоць мы ўсе хочам сардэчна сістэмы VB4, цярпліва чакаць, пакуль там бы выправіць гэта будзе працаваць належным чынам .... Момант даўжэй, чым на VB4 Я не прапанаваў бы перанесці яшчэ.
    Я быў не мае рацыю я абнавіць сістэмы да 4
    Original text
    Так - я мяркую, што не ўсе любяць VBulletin 4 Але ў нас яшчэ ёсць кліенты, якія хочуць vBET для VBulletin 4 так, мы даем яму

Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    4

Default Які расце хуткімі, паліва

Text automatically translated from: Chinese to: Belarusian
    Translated text
    Які расце хуткімі, паліва, спадзеючыся, што рабіць дэталі SEO
    Original text

Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,031
    Запісы ў дзённіку
    1

Quote Паведамленне ад shikeren View Post
    Text automatically translated from: Chinese to: Belarusian
    Translated text
    Які расце хуткімі, паліва, спадзеючыся, што рабіць дэталі SEO
    Original text
    Ніколькі Калі ласка, памятайце, што мы не робім яго з нуля - у нас ужо працуюць, добра правераных код, які мы толькі павінны былі інтэгравацца з новай версіяй В. Б.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

• Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33