Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 9 з 9

Тэма: vBET-Вынікі CoinForums.com ўстаноўкі

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default vBET-Вынікі CoinForums.com ўстаноўкі

    Я бягу Манета Форум - Манета збору інфармацыі аб манетах, валюта і паштовыя пераклады. - Новы форум, прысвечаны манеты, валюту і іншыя прадметы. Мы толькі пачалі некалькі месяцаў таму.

    Пасля ўсталёўкі vBET на мінулым тыдні мы ўжо пачынаем атрымліваць шмат хітоў, асабліва для нашай галерэі, з іншых краін, акрамя ЗША на сваіх родных мовах.

    Вынікі, якія ўжо былі вялікія, і Google яшчэ нават не індэксаваць ўсе нашы старонкі.

    сайт:Манета Форум - Манета збору інфармацыі аб манетах, валюта і паштовыя пераклады. вяртаецца 5840 ад 25 красавіка 2010 года ў Google. Вынікі ў апошнія некалькі тыдняў было каля ~ 350.

    Вялікі прадукт, будзе трымаць вас у курсе.

  2. #2
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    Сайт у цяперашні час паказана: Вынікі 1 - 10 з прыкладна 16200 ад coinforums.com. (0,21 сэкундаў) на Google.

    Павелічэнне трафіку быў амаль 3-разовы, і мы па-ранейшаму атрымліваюць павышэнне. Наш сайт з'яўляецца новым і гэта форум + галерэя манет і валюты. Мы ўжо атрымлівалі хіты ад 85 краін, у параўнанні з прыкладна 20 да пачатку працэсу.

    Вынікі вельмі спрыяльныя.

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    Quote Паведамленне ад JinLeeHui View Post
    Прывітанне,
    прабачце, Im новага на форумах. Мая праца заключаецца ў поўны агляд аб арганічных кітайскі чай зялёны.
    Калі ў вас ёсць хвіліна, то не маглі б вы мне паведамленне якое з'яўляецца вашай каханай маркі зялёнага чаю?
    Дзякуй загадзя,
    Ваш Jin
    LOL ... што душа. Цяпер я збіраюся прыйдзецца турбавацца аб міжнародных спамераў, а я думаю ..

    Quote Паведамленне ад Jesh View Post
    Сайт у цяперашні час паказана: Вынікі 1 - 10 з прыкладна 16200 ад coinforums.com. (0,21 сэкундаў) на Google.

    Павелічэнне трафіку быў амаль 3-разовы, і мы па-ранейшаму атрымліваюць павышэнне. Наш сайт з'яўляецца новым і гэта форум + галерэя манет і валюты. Мы ўжо атрымлівалі хіты ад 85 краін, у параўнанні з прыкладна 20 да пачатку працэсу.

    Вынікі вельмі спрыяльныя.
    Jesh, гэта з'яўляецца дзіўным. Я атрымліваеш больш спакуса паспрабаваць гэта.

    Дарэчы, калі яно не было згадана раней ... Міхаль, ты геній за вынаходства гэтага. І я здзіўлены, ніхто не купіў я не эксперыментаваў.

    Я бачыў толькі гэта істота яшчэ больш папулярным у працягу маючых адбыцца гадоў.

    Я шукаў у Сеткі на днях, і знайшоў яго вельмі цяжка знайсці пераклад праграмнага забеспячэння для звычайных вэб-сайтаў. (Без VBulletin) Ці тое, што з'яўляецца надзейным і папулярным. Усё, што я змог знайсці некалькі цяністых кампаній тут і там. Можа быць, бізнес-магчымасці для каго-небудзь яшчэ, каб скарыстацца. Я б вельмі хацеў, каб канвертаваць над маім іншым сайтам-небудзь у будучыні. (Не звязаных VBulletin)

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы ўжо ў планах стварэнне агульнага перакладчык, які будзе перакладаць кожны сайт Мы будзем выкарыстоўваць там добра пратэставаны і высока аптымізацыі рухавіка ад vBET, таму мы даем нашым кліентам якасць і прадукцыйнасць праграмнага забеспячэння выраслі ў новы прадукт. Спачатку мы хочам падтрымаць файл кэша і гатовыя модулі кэшавання ў vBET - так і будзе таксама падтрымлівацца ў цэлым перакладчык. Няма раскладу для гэтага час.

  5. #5
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    Сайт павінен быць праіндэксаваны многія іншыя пошукавыя сістэмы на гэтым тыдні. Мы да 199,10% на гэтым тыдні на візіты.

  6. #6
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Май 2010
    Паведамленняў
    1

    Default Выдатны

    Text automatically translated from: Arabic to: Belarusian
    Translated text
    Гэта сапраўды выдатны

    Дзякуй
    Original text
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 11-05-10 у 19:58.

  7. #7
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Сакавік 2010
    Паведамленняў
    116

    Default

    я планую атрымаць 100000 Uniq наведвальнікаў / дзень
    можа быць, можа на працягу 1 года

  8. #8
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    Атрыманне шмат хітоў у асноўным з іншых краін.

    Сярэдняя хітоў узяў трохі правал, але я думаю, гэта звязана з іншымі рэчамі адбываецца. Я спрабую высветліць, калі гэта ад дублікатаў мета-тэгі ці не.

  9. #9
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Верасень 2013
    Паведамленняў
    1

    Default

    Цяпер мы атрыманне зваротаў з 85 краін, у параўнанні з прыкладна 20 да ўсталеўкі.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •