Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: Даданне атрыбуце hreflang HTMNLANGtags пытанне

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    276

    Default Даданне атрыбуце hreflang HTMNLANGtags пытанне

    Я пачаў, каб дадаць <спасылка отн=з"альтэрнатыўны" у атрыбуце hreflang="і lang_code" і з href="і url_страницы-то" /> тэгі, каб мае старонкі на VB 4.5 але мне трэба, каб атрымаць пераклад url, дзе гэта strored ў базе дадзеных?

    Дзякуй
    Крыс

  2. #2
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    276

    Default

    Добра працуе на выдаленні DBSEO і выкарыстоўваючы стандартныя элементы, масіўная галаўны боль і праблемы цяпер дзе змяняецца мова-гэта рабіць гэта пасля тэчку /Forum/ і tnhat не як у мяне было ў мінулым.

    Ператвараецца ў бардак

  3. #3
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    276

    Default

    Дазвольце мне сабраць некаторую інфармацыю на працягу дня, перш чым вы адкажаце, а я працягваю рабіць змены на маёй тэставай ўстаноўкі..

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Пераклад url-адрасоў захоўваюцца, як і любыя іншыя пераклады ў Vbet кэш-табліцы. Вы знойдзеце яго лёгка, таму што тыя, выкарыстоўваючы прэфікс. Але вы не павінны ісці туды. Калі вашы URL-адрасы будуць мяняцца Vbet будзе проста перавесці новы тэкст і захаваць яго ў кэшы.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •