Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 8 з 8

Тэма: Папярэджанне РНР: крысы памыла () патрабуе аргументу 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php на лініі 222

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Ліпеня 2018
    Паведамленняў
    8

    Default Папярэджанне РНР: крысы памыла () патрабуе аргументу 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php на лініі 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    другая памылка:


    калі вы перакладаеце на любы мову онлайн-карыстальнікаў знікаюць:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Я думаю, што толькі дзве памылкі, якія застаюцца фіксаванымі для працоўнага прадукту на дошку бягучы карыстальнік.

    я выкарыстоўваю свой новы рэліз.
    Апошні раз рэдагавалася Matt; 25-07-18 у 10:19.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Дзякуй, мы забыліся дадаць адну рэч. Гэта будзе выпраўлена ў рэлізе падключаць.

    Для хуткага рашэння, калі ласка:
    1. Адкрыць файл includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Пошук па сайце:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. Уставіць перад ім:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Калі ласка, дайце нам ведаць гэта выправіць вашу праблему.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма адказу - мы мяркуем, што праблема сышла.

  4. #4
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Ліпеня 2018
    Паведамленняў
    8

    Default

    Прывітанне, прабач, я быў у паездцы на 10 дзён.

    Я ужыў вашыя змены, і гэта нічога не зменіць.

    яшчэ ж памылка: папярэджанне ў PHP: крысы памыла () патрабуе аргументу 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', каб быць дапушчальным зваротнага выкліку ў ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php на лініі 222


    таксама імя карыстальніка online да гэтага часу скрыты, калі перавесці.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы рухаемся наш сервер прама цяпер, так што спачатку мы павінны скончыць гэта, тады мы будзем вырашаць пытанне. Мы хутка звяжамся з вамі.
    А пакуль вы можаце паспрабаваць ўсталяваць новы рэліз - там жа змяніць, але, можа, вы што-то не так.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Каб зрабіць яго прасцей для Вас, мы будзем вырашаць гэтую праблему на вашай баку. Калі ласка, мне ў лічку дадзеныя для доступу да FTP і Адмін (па прычынах бяспекі мы рэкамендуем адпраўляць нам часовыя паролі або уліковыя запісы).

  7. #7
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Ліпеня 2018
    Паведамленняў
    8

    Default

    Quote Паведамленне ад vBET View Post
    Каб зрабіць яго прасцей для Вас, мы будзем вырашаць гэтую праблему на вашай баку. Калі ласка, мне ў лічку дадзеныя для доступу да FTP і Адмін (па прычынах бяспекі мы рэкамендуем адпраўляць нам часовыя паролі або уліковыя запісы).
    Я зрабіў гэта, сэр! Дзякуй!

    Гэта дзве памылкі.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Як я бачу, вы не залежной менавіта нашы кароткія інструкцыі выправіць код і ўставіць гніда раней, але пасля кода ў пункце 3. Вось чаму ён не працуе для вас. Я усталяваў яго для вас, шляхам адпраўкі па FTP файл з апошняга рэлізу. Не працуе, як я бачу.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •