Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 3 з 3

Тэма: Праводка наўпрост як беларуская, Кадоўка ад

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    276

    Default Праводка наўпрост як беларуская, Кадоўка ад

    У мяне ёсць КМВ за межамі форуму, што я магу размяшчаць кантэнт з, цяпер мне трэба, каб пост прама як расейскі, але ён не працуе.

    Калі я пост першапачаткова з тэкставага дакумента, які быў пасланы мне я вам

    ОнÐ"аÐ1н казÐно Ð'уÐ"кан: 1000 Ð 1 персонаÐ"ьнÑ"Ð1 бон

    Я паспрабаваў ўставіць у гугл транслэйт, паколькі адлюстроўвае уведзены тэкст перакадоўваецца і капіяваць/ ўставіць, што і атрымаў у асноўным пытальныя знакі.

    Рускія старонкі названага Ланг="і я ру&; charaterset з'яўляецца utf-8

    Дзіўна то ўнутры мяне правільна рэдактар яго ўсім паказваць

    Я ведаю, што гэта за інструмент, вельмі цікава, але хацелася б зразумець, як vbet робіць гэта на мой рускі Старонак выдатна пасля перакладу.

    https://www.allfreechips.com/ru/

    дзякуй!
    Крыс

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Хутчэй за ўсё, ваша база дадзеных маюць розныя кадоўкі, таму, калі вы паклалі добры тэкст, там гэта ўспрымаецца як што-то іншае. цікава, ці ведае база дадзеных у utf-8 і тэкст можа захоўвацца як тое, ці ён мае іншую кадыроўку, і мы павінны захоўваць тэкст адмысловым чынам (гл. функцыя vbet_encodeToSafeUTF8).

  3. #3
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    276

    Default

    Дзякуй, дрэнна выглядаць у яго

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •