Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 7 з 7

Тэма: Як атрымаць Пераклад сцягі ў ibproarcade???

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Люты 2015
    Паведамленняў
    3

    Question Як атрымаць Пераклад сцягі ў ibproarcade???

    Добры дзень,
    у мяне праблема з vBET. Я не магу атрымаць Пераклад сцягі з'яўляюцца на ibproarcade. Я ведаю, я мог бы выкарыстаць $vbenterprisetranslatorflags. Не маглі б вы дапамагчы мне, калі ласка, і дайце мне ведаць, hwere менавіта я павінен гэта месца? Я ўжо спрабаваў гэта ў аркадзе шаблон проста перад $navbar, і ен проста не адлюстроўваюцца. Любая дапамога з гэта было б фантастычна. Мне трэба, каб пераканацца, што яно працуе таксама ў рэжыме Arcade, перш чым купіць Pro версію.

    З павагай

  2. #2
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Калі ў вас есць vB 2.3.13 сцяг у любым месцы, то вам трэба ўсталяваць AdminCP>vBET->сцяг->Flags месца да Звычай і паставіць у шаблон фразы: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Люты 2015
    Паведамленняў
    3

    Default

    Дзякуй Вам за адказ. Ці маю я паставіць яго толькі ў vbulletin шаблон або таксама ў ibproarcade скуры? Не маглі б вы параіць мне, калі ласка, больш канкрэтныя? Дзе менавіта я павінен змясціць фразу?

    Загадзя дзякуй

  4. #4
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Вы павінны быць змешчаны ў шаблон, які бачны і ў цела.
    Напрыклад, вы можаце змясціць гэта ў першай радку шаблону navbar ў AdminCP>мэнэджэр стыляў (Style Manager>рэдагаваць шаблоны>навігацыя / Breadcrumb шаблоны>navbar.

  5. #5
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Люты 2015
    Паведамленняў
    3

    Default

    Дзякуй за ваш адказ. Ды, я зрабіў змесціце яго ў шаблон Navbar. І гэта праяўляецца ўсюды, але не ў vbandvanced партала і (што больш важна) у маім ibproarcade. Калі я націскаю на мой пасаж у мой vbulletin ўстаноўкі. затым Пераклад сцягі знікаюць. Я не ведаю, чаму, але мой arcade.php павінны ігнараваць $vbenterprisetranslatorflags. Вы ведаеце, як я атрымліваю перакладчык у маю галерэю? Я бачыў на іншых сайтах, што ў яго ўнутры Аркады.

  6. #6
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Калі ласка, дашліце мне ў лічку дадзеныя доступу ў Адміністратара CP. Я буду правяраць, што там адбываецца

  7. #7
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі няма, калі ласка напішыце тут.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •