Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: PhotoPost Pro

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default PhotoPost Pro

    Гэта супярэчыць PhotoPost Pro. калі ў людзей ёсць выбар пераклад PhotoPost дае 404 памылак, а таксама тых, хто выкарыстоўвае vbseo спасылкі, шлях для рр змены / EN / галерэя і г.д.

    нават wghen я дадаць ігнараваць URL / альбомы
    Апошні раз рэдагавалася tsak76; 15-02-10 у 13:46.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы не зрабілі яшчэ пытанні інтэграцыі ў PhotoPost для Pro і мы не ведаем падрабязнасцяў аб тым, як яна працуе.

    Калі вы можаце паэксперыментаваць і праверыць, у той час як яна будзе працаваць са спасылкамі на 'мову

    Аб ігнаравання - вы напісалі, што спасылкі на якія PhotoPost / Галерэя, Але быў заблакаваны / Альбомы - Гэта пытанне. Блок адпаведнай спасылцы і PhotoPost не будуць перакладацца на ўсіх.

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Сакавік 2010
    Паведамленняў
    4

    Default

    Я таксама зацікаўлены ў рашэнне для PhotoPost ... яна ў мяне на маім сайце pedicabforum /. Com


    Калі ласка, падзяліцеся, калі вы знайшлі рашэнне ....

    Тэхас

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Так што ў гэты момант вы можаце задаць, каб не падтрымліваюць пераклады на ўсіх для PhotoPost Pro.

    Калі вы, калі ласка PM можа мне доступ дэталі любы форум (можа быць тэст форум), якія ўстаноўлены PhotoPost Pro і vBET, чым я магу бачыць, як яна працуе, і, можа быць, прыдумаць спосаб, як падтрымаць яго. Пакуль старонак, створаных PhotoPost Pro генеруюцца VBulletin ён павінен быць спосаб падтрымаць пераклад. Гэтак жа, як мы яго падтрымліваем нашых старонак за межамі форум каталог.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Інтэграцыя з Тэхніка Дадаць Pro Падтрымліваецца цяпер Гэта было сапраўды раней, але мы напісалі яе ў іншае месца, так што проста палачкай, каб даць фактычны адзначыць тут. Для атрымання інструкцый гл тут:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •