Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 3 з 3

Тэма: Важныя Памылкі ў vBet!

  1. #1

    Default Важныя Памылкі ў vBet!

    Добры дзень,
    ім з дапамогай Даведка, vBSEO і vBet.

    Я з падтрымкай "унутраны няма, прытрымлівайцеся за (show only) post" у vBSEO. Яна працуе вельмі добра, але праблема ў тым, дзякуючы vBet, яе не працуе для /ru/. Таму мне трэба плаціць за шматлікія пераклады, якія я не маю патрэбу. Калі ласка, зрабіце ўсе "паказваць толькі post" nofollow (!!) ці "мета noindex" Вось што я маю на ўвазе: Форум WoW | (. Усіх версій і бэта-версіі уключна) WoW Bot Fairplay форуму - Паказаць паведамленне асобна WoW / MMO Glider загрузак гэтага не павінна быць праіндэксаваны, таму што яго толькі дубляваны кантэнт!
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 03-01-14 у 13:35. Прычына: BBCODE карэкцыі

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я не ўпэўнены, што я правільна цябе зразумеў. Дзе памылка ў vBET? Што дрэннага ен старонцы вы нам далі? Дзе "не-пар" павінны быць уключаны? Гэта павінна быць на спасылку на старонку, якую вы далі нам не на самой старонцы. На зыходнай старонцы вы таксама не маюць якіх-небудзь "мета noindex" - звярніце ўвагу, што vBET не дадае змесціва проста перакладае яго. Калі вы хочаце, каб "мета noindex" там проста ўжыць яго на зыходную старонку і яна будзе заставацца на кожным перакладзеная старонка

    Таксама ёсць старонка, якая мае спасылку на старонку, якую вы паказаць нам ёсць па гэтай спасылцы "nofallow", а затым пасля перакладу гэтага "nofallow" таксама будзе ўключаны. Дык дзе ж праблема? Калі ласка, апішыце яго ў больш падрабязнай інфармацыі. На дадзены момант я не бачу праблемы.

    Звярніце ўвагу, што vBET есць опцыя, якая дазваляе вам ігнараваць пераклад для названых старонак. Гэтая опцыя не будзе перавесці любую старонку, якая ўключае ў URL тэкст, дададзеныя ў vBET канфігурацыі. Для старонкі, якую вы далі гэта можа быць "-Старонкі"Так што, калі вы дадасце гэта ў Панэль адміністратара -> vBET -> Параметры Пераклад -> Ігнараваць URL-адрасоў Тады любая старонка, якая мае "старонкі" ў URL не будуць перакладацца, спасылкі на гэтыя старонкі не будзе ўзмоцнена за кошт кода мовы, сцягі не будуць стварацца там, і нават калі нехта дадае код мовы ў URL з рук, то падваконнік будзе перанакіроўваецца на зыходную.

    Калі ласка, распавядзіце яшчэ трэба дапамагчы ў гэтым?

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма адказу - я мяркую, што пытанне не адзначыць, існуе больш

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •