Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка Праверка vbet на vBulletin 5

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: Змены API пастаўшчыкоў

Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2011 г.
    Паведамленняў
    1

Default Змены API пастаўшчыкоў

Такім чынам, Google пачынае спаганяць плату за пераклад, і MS будучую структуру платы невядома (як доўга яны прапануюць бясплатны сэрвіс?)

Калі б я купіць ваш прадукт, ці ёсць гарантыі таго, што ў мяне будзе перакладніцкіх паслуг у будучыні без неабходнасці плаціць за дадатковы зарад слова?

Гэта значыць, калі ў будучыні, MS спыняе свой бясплатны сэрвіс, і / ці вы не можаце знайсці свабодны API, я змагу атрымаць кампенсацыю на праграмнае забеспячэнне?

Дзякуй.

-Andy.

Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,032
    Запісы ў дзённіку
    1

Перакладчык Google API v1 які з'яўляецца бясплатным даступна толькі да 1 снежня 2011 года.
    Перакладчык Google API v2 ужо ёсць і платныя.
    Пераклад API Microsoft будзе бясплатна да сакавіка 2012 года. Яна ўжо даступная і як платная паслуга так структуру аплаты даступныя.
    Стэнд свабодны пераклад API маюць абмежаванні ўжо ўстаноўлены.

Мы не даем і мы не можам даць ніякіх гарантый, што вы будзеце мець доступ да перакладу паслуг. Ён знаходзіцца на баку карыстальніка, каб клапаціцца пра яго (стварыць адпаведныя рахункі па перакладзе пастаўшчыкоў сістэм, плаціць, калі платная паслуга выкарыстоўваецца, быўшы ОК, каб умовы іх службы). Мы не можам зрабіць гэта для нашых карыстальнікаў. Акрамя таго, мы не можам даць гарантыі на 3-й боку. Калі вы хочаце мець такія гарантыі звернецеся для тых, перавод паслуг.

І адказваючы на ваш апошні пытанне - не. Сапраўды - навошта? Вы не заплацілі нам за пераклад - вы заплацілі нам за vBET ліцэнзіі, якая з дапамогай знешніх правайдэраў, каб даць вам пераклад з 3-мі бакамі. vBET робім і будзем рабіць тое ж самае - спытаеце для перакладу пастаўшчыка перакладчыцкіх паслуг, якія вы выбераце (ад падтрымліваецца) і прадстаўлена іх вынікі. Калі знешнія пастаўшчыкі не стане нічога мяняць у сваей стратэгіі, vBET усе роўна будзе рабіць тое ж самае. Так чаму б вы яшчэ хочаце ад нас вяртаньня, калі мы па-ранейшаму прадстаўляем вам тое ж самае? - вынікі, атрыманыя ад пастаўшчыкоў перакладу.

Ніхто з нас не ведае будучыні - калі б я, асабіста я б не стаў пісаць гэты ліст проста пайсці ў нейкую латарэю Нашы рызыкі ў гэтым бізнэсе заключаецца ў тым, што мы залежым ад знешніх пастаўшчыкоў перакладу API. Нашы карыстальнікі рызыка заключаецца ў тым, што яны залежаць ад знешніх пастаўшчыкоў перакладу ўмовы абслугоўвання. Ніхто не зменіць яго. Калі ваш хостынг-правайдэр спытаць сее-тое яшчэ для сервера хостынгу вы патрабаваць кампенсацыі ад часу вы выкарыстоўвалі сервер? Давайце быць рэалістамі - вы хочаце, і выкарыстоўваць яго як і не ведаю, што будзе ў будучыні (як заўседы ўсе з) ці вам заставацца ў пасцелі ўвесь дзень, таму што вы не ведаеце, што адбудзецца, калі вы ўстаяце. Мы не страхавая кампанія, і мы канчаткова не варажбітак. Мы не ведаем, што здарыцца, - наш план складаецца ў тым, каб прыняць

Дык вось, даю вам ніякіх абяцанняў, якія не могуць быць выкананыя. Калі вы купляеце малако, вы не просіце, вы атрымаеце поўны вяртанне грошай, калі вы не будзеце піць цэлым малака (таму што вы падзеліце яго, пакіньце яго, разарваць бутэльку або што-небудзь яшчэ). У вас есць vbseo? Ты спытаў у іх, вы атрымаеце поўны вяртанне грошай, калі, нарэшце, дадаць vBulletin SEO спасылкі і вы зможаце бясплатна замест таго каб плаціць за іншы мод, - што вы можаце зрабіць гэта прама цяпер. Чаму вы нават спытаеце нас аб гэтым? Калі ласка, уважліва прачытайце ліцэнзійнае пагадненьне - гэта справядлівыя і рэальныя. Тое ж самае вы знойдзеце ў любое іншае праграмнае забеспячэнне, асабліва, калі гэта залежыць ад 3-мі асобамі.

Калі ў вас ёсць яшчэ пытанні, калі ласка, проста спытаеце
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 11-10-11 у 19:48.

Член
    Рэгістрацыя
    Чэрвень 2011
    Паведамленняў
    32

Я чытаў у Google старонак, цэны на API перакладу паслугі складае 20 $ / Мб

Мне трэба, каб ацаніць кошт, што гэты сэрвіс будзе генераваць на маім сайце.
    Ёсць спосаб атрымаць суму ў цяперашні час штодня / штомесяц перакладаецца з утрыманнем прадукту ўжо ўстаноўлена і працуе ў сеткі?

Дзякуй

Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,032
    Запісы ў дзённіку
    1

vBET не зрабіў статыстыка сябе - гэта не мае ніякага сэнсу, так як Пераклад Google API v2 зрабіць гэта. Таксама ў Перакладзе Google API v2, вы зможаце ўсталяваць уласныя абмежаванні. v2 з'яўляецца платнай. v1 бясплатна, але яна будзе зачынена 1 снежня 2011 года. Microsoft пераклад API бясплатна да сакавіка 2012 года. На дадзены момант мы падтрымліваем усе 3 гэтых API

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

• Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33