КПК

Прагляд поўнай версіі: Як працаваць у vbet LiteSpeed?

symbianist
14-07-10, 13:22
Як працаваць у vbet LiteSpeed? Я заўважаю, vbet не працуе на LiteSpeed. Яна паказвае
Недапушчальныя Форум паказаны. Калі вы вынікалі правільную спасылку, калі ласка, паведаміце адміністратару
Калі ласка, за дапамогай.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Я не ведаю, як працуюць яго на LiteSpeed.

Ці можаце вы сказаць мне, - VBulletin працуе на гэтым серверы?

Зараз, Міхал знаходзіцца ў адпачынку. Я не магу праверыць гэта (я не маюць доступу, каб зрабіць гэта), калі ласка, будзьце цярплівыя.

symbianist
15-07-10, 07:34
Vbulletin працуе над LiteSpeed вельмі добры, толькі vbet не працуе.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ок, я паспрабую звязацца з Міхал. калі ласка, будзьце цярплівыя:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Я проста абнавіў свой борце LiteSpeed і сёння, і я магу пацвердзіць, што VBET не працуе з ім. Таму я спадзяюся, вы, хлопцы, можаце прыдумаць рашэнне. Я павінен быў вярнуцца да Apache на дадзены момант.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Дзякуючы Цяля. Скажу Міхал аб гэтым.

Taurus
17-07-10, 07:03
Калі Міхал вернецца? Адзіная прычына, я цяпер не магу выкарыстоўваць LiteSpeed (якія я заплаціў за) з-за vBET. Мне сапраўды трэба гэта для сартавання. Дзякуй!

symbianist
17-07-10, 07:47
Я сапраўды павінен працаваць гэты браценік too.please анлайн. дзякуй,

symbianist
17-07-10, 08:12
Звярніце ўвагу, што я ўжо ўстаноўлены Iconv і завітак, але ўсё роўна не працуе.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Міхал будзе на форуме у mondey .. калі ласка, будзьце цярплівыя,
шкада, што

symbianist
18-07-10, 05:17
Я спрабаваў googletest таксама і я атрымаў некаторыя памылкі. Мой гаспадар сказаў мне, што падключэнне да Google ў парадку. На самай справе ў мяне ёсць Google Sitemap, які працуе нармальна.
Як я запусціць googletest, часам я атрымаў сеткавага экрана памылкі, а часам і гэтага:

Пачынаючы пробны пераклад
Вынік тэсту:
Выпрабаванне памылка: не атрымалася падключыцца да хост
Час злучэння (мс): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Я спрабаваў googletest таксама і я атрымаў некаторыя памылкі. Мой гаспадар сказаў мне, што падключэнне да Google ў парадку. На самай справе ў мяне ёсць Google Sitemap, які працуе нармальна.
Як я запусціць googletest, часам я атрымаў сеткавага экрана памылкі, а часам і гэтага:

Я была такая ж праблема некалькі дзён таму. Я прапаную звярнуцца да хостынгавай кампаніі і папытаеце іх праверыць дазволу і настроек брандмаўэра. Дайце ім спасылку для вашага googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Калі ласка, дапамажыце адміністратара аб гэтай праблеме.

vBET
20-07-10, 21:25
Прывітанне:) Выбачайце за затрымку - толькі што вярнуўся з адпачынку і я тут, каб Serv Вам нашу падтрымку:)

Азнаёмцеся з LiteSpeed абмеркавання з адказам, як яго выкарыстаць: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - не правяраў яшчэ, проста на аснове карыстацкіх адказ, але не саромейцеся праверыць яго з бясплатную версію. У выпадку пытанняў - пішыце ёсць дакладнае апісанне праблемы і мы будзем працаваць над гэтым:)

vBET
20-07-10, 21:26
Як працаваць у vbet LiteSpeed? Я заўважаю, vbet не працуе на LiteSpeed. Яна паказвае
Недапушчальныя Форум паказаны. Калі вы вынікалі правільную спасылку, калі ласка, паведаміце адміністратару
Калі ласка, за дапамогай.

Проста выкарыстоўвайце патрабуецца Htaccess правілы:).

vBET
20-07-10, 21:29

Гэта праблема паміж вашым серверам і Google. Мы напісалі Google тэст дакладна вызначыць такія сітуацыі. Яна не мае нічога агульнага з vBET - сервер проста праблемы з злучэннямі Google - вы павінны звярнуць увагу яго на свой хостынг-правайдэра.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99