КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Няўдачы гісторыя?

mario06
14-07-10, 04:27
Улічваючы, што vBET трымае нагрузку на сервер працэсара даволі высокая і з паведамленняў 350k ўсяго 2% ад ніткі індэксуецца на розных мовах, ці варта гэта?

Вы vBSEO ўсталяваныя такім чынам гэта павінна для вырабу vBET зрабіць яго працу цалкам?

Хіба | быў гэты мод пратэставаны на борце, не vBSEO?

Які працэнт даецца vBSEO і vBET для індэксацыі?

У гісторыі поспеху вельмі мала інфармацыі даю зрабіць рэчы крыху незразумелым для мяне.
vBSEO усталяваны | налады?
Налады сэрвэра?
vBET налады?
vBSEO налады?
VBulletin налады?
Google PR?
і г.д.?

mario06
16-07-10, 16:18
Штодня да:)

Ramses
16-07-10, 19:49
У мяне няма vbseo ўстаноўлены і наколькі я магу сказаць, што наўрад ці можна ўбачыць павелічэнне наведвальнікаў. Добра, можа быць яшчэ трохі англійская, польскі ці іншую мову наведвальнікаў, але ў лічбах мы кажам, можа быць, ад 500-1000 дадатковых наведвальнікаў у месяц. Штодня, можа быць, 30 дадатковых наведванняў, у працэнтах гэта павелічэнне на 1%.
Так што я думаю, што лепшы эфект будзе толькі ў тым выпадку, калі vbseo усталяваны.

pepito69
16-07-10, 20:31
Прывітанне,
Я не выкарыстоўваю VBSEO.
Я пачаў выкарыстоўваць vbet пятага чысла гэтага месяца. Праз 10 дзён наведванняў расце. У%:

(15,79%)
наведванняў: 24,813
Перад: 21,429
Я рэч я будзе мець больш за 1000 дадатковых наведвальнікаў у дзень у некалькі разоў.
Але я не ўсё вэб-мойму пераклад, толькі форумах. Гэты прадукт (vbet) з'яўляецца добрым (каля .. вялікае ...) ідэя, але яна зводзіць мяне з розуму з многімі праблемамі. У кароткі час гэта лёгка сказаць, што гэта добра, але давайце паглядзім, што адбудзецца праз некалькі месяцаў ...

mario06
17-07-10, 18:29
я не бачу розніцы ў больш карыстачоў, так як мой форум няўхільна расце ў апошнія гады і мае даходы AdSense засталася ранейшай акрамя таго, я ўсё маніторынг у цесным супрацоўніцтве з Google Analytics, я перакананы, што vBSEO з URL перапісвае гэта павінны бачыць некаторыя істотныя вынікі, улічыце, што ў мяне ёсць, але vBSEO выдалены, таму што гэта дадае нагрузку на сервер і так як я быў на працягу многіх гадоў я, вядома, не можа дадаць URL перапісвае таму на дадзеным этапе я думаю, што гэта бескарысны

Рэальнае рашэнне да поспеху з'яўляецца якасць зместу і высокім PR зваротных спасылак гэта маё асабістае меркаванне, але я рэкамендую vBET проста для яго перакладу асаблівасць, якая з'яўляецца каштоўным актывам

pepito69
17-07-10, 18:41
Рэальнае рашэнне да поспеху з'яўляецца якасць зместу і высокім PR

Гэта самы важны, вядома.

mario06
18-07-10, 10:45
Прывітанне,
Я не выкарыстоўваю VBSEO.
Я пачаў выкарыстоўваць vbet пятага чысла гэтага месяца. Праз 10 дзён наведванняў расце. У%:

(15,79%)
наведванняў: 24,813
Перад: 21,429
Я рэч я будзе мець больш за 1000 дадатковых наведвальнікаў у дзень у некалькі разоў.
Але я не ўсё вэб-мойму пераклад, толькі форумах. Гэты прадукт (vbet) з'яўляецца добрым (каля .. вялікае ...) ідэя, але яна зводзіць мяне з розуму з многімі праблемамі. У кароткі час гэта лёгка сказаць, што гэта добра, але давайце паглядзім, што адбудзецца праз некалькі месяцаў ...

Так як Ваш форум новае гэта можа быць супадзеннем ці, можа быць, мой форум больш так гэта займае больш часу ў любым выпадку час пакажа. Але, ведаючы, установак і настроек з гісторый поспеху мяшала бы таксама.

З найлепшымі пажаданнямі

mario06
18-07-10, 10:51
У мяне няма vbseo ўстаноўлены і наколькі я магу сказаць, што наўрад ці можна ўбачыць павелічэнне наведвальнікаў. Добра, можа быць яшчэ трохі англійская, польскі ці іншую мову наведвальнікаў, але ў лічбах мы кажам, можа быць, ад 500-1000 дадатковых наведвальнікаў у месяц. Штодня, можа быць, 30 дадатковых наведванняў, у працэнтах гэта павелічэнне на 1%.
Так што я думаю, што лепшы эфект будзе толькі ў тым выпадку, калі vbseo усталяваны.

Але, як я ўжо сказаў вышэй, гэта дадаць дадатковыя запыты і без URL перапісвае гэта не будзе эфектыўным, як з URL перапісвае, і ўсе мы, што на сярэдняй / вялікі форум гэта не рэкамендуецца, так што я зайшлі ў тупік і аддаюць перавагу у не яго усталёўкай.

vBET
20-07-10, 20:24
Улічваючы, што vBET трымае нагрузку на сервер працэсара даволі высокая і з паведамленняў 350k ўсяго 2% ад ніткі індэксуецца на розных мовах, ці варта гэта?

Вы vBSEO ўсталяваныя такім чынам гэта павінна для вырабу vBET зрабіць яго працу цалкам?

Хіба | быў гэты мод пратэставаны на борце, не vBSEO?

Які працэнт даецца vBSEO і vBET для індэксацыі?

У гісторыі поспеху вельмі мала інфармацыі даю зрабіць рэчы крыху незразумелым для мяне.
vBSEO усталяваны | налады?
Налады сэрвэра?
vBET налады?
vBSEO налады?
VBulletin налады?
Google PR?
і г.д.?

Звярніце ўвагу, што vBET нічога не робіць для звычайных старонак - калі ваша загрузка працэсара расце, гэта азначае, што вашы перакладзеныя старонкі наведваюцца - так вы дамагчыся поспеху, маючы дадатковы трафік перакладзеных старонак. Новае рух заўсёды будзе больш рэсурсаў, з вашага сервера незалежна ад таго, ці ёсць у вас яго vBET або любым іншым спосабам.

Таксама звернеце ўвагу, што vBET лёгка канфігуруецца мурашак можна проста паменшыць нагрузку на працэсар - проста ўбачыць прадукцыйнасць рады: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Нашы кліенты выкарыстоўваюць vBET з сапраўды велізарным форумах без якіх-небудзь праблем з прадукцыйнасцю, калі ў Вас ёсць гэта тое ў вас яго на свой уласны запыт. У вас ёсць просты спосаб, каб выдаліць яго з дапамогай нашага намёкі прадукцыйнасці.
Зараз, дзякуючы vBET ў вас ёсць 52 разоў больш зместу - яна не можа быць зроблена чароўна. Яна мае патрэбу ў некаторых дадатковых рэсурсаў - калі вы не можаце справіцца з гэтым на вашым серверы - проста наладзьце яго:) У прыкладзе адключыць некаторыя мовы. Але на самай справе я проста быў на вашым форуме, і я бачу, што пераклады спараджэння хутка, таму я не рэкамендую выдаляць любыя пераклады ў такім выпадку. Вы пішаце пра больш загрузка працэсара - гэта не праблема. Пакуль у вас яшчэ ёсць свабодныя рэсурсы працэсара і адказы хутка, што гэта проста азначае, што вы карыстаецеся свае рэсурсы.

vBET можа працаваць цалкам без vBSEO - Вы выкарыстоўваеце гэта такім чынам, каб вы ўжо ведаеце. І vBET робіць яго працу ў поўным аб'ёме без vBSEO - vbseo не мае нічога агульнага з перакладамі і падтрымка шматмоўнага супольнасці. Таксама VBulletin 4.x мае свой уласны SEO спасылкі падтрымкі і vBET таксама падтрымлівае яго пераклад.

vBET цалкам пратэставаны без vBSEO і ў нас ёсць шмат кліентаў, якія выкарыстоўваюць яго такім чынам - уключаючы вас. Так што вы можаце сабе самі, што яна працуе. Я сапраўды не разумею, крыніца гэтае пытанне ... Калі вы знайшлі нешта няправільна які працуе на дошцы - калі ласка, проста адзначым гэта ў раздзеле памылка справаздачнасці.

Працэнт індэксацыі ў дадзеным стэндзе для vBSEO і vBET складае 0% - ні адзін з тых, зрабіць індэксацыю. І няма ні аднаго інструмента, які будзе рабіць індэксацыю для вас на вашым форуме. Індэксацыя ажыццяўляецца павукоў Google, якія працуюць у якасці гасцей на вашым форуме.

Гісторыі поспеху даюцца нашым карыстальнікам - вы можаце проста папрасіць іх аб дэталях. Але гэта канчаткова тым раздзеле для гэтага - тут vBET супрацоўнікаў вуллі падтрымкі. Проста спытаеце іх, PM - Вы бачыце, хто піша якіх гісторыя. Мы далі некаторыя прыклады ў гісторыі поспеху, але толькі ўладальнік форуму можа даць вам інфармацыю аб яго канфігурацыі, калі ён хоча.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2