КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Ігнараваць URL не працуе

moman
13-02-10, 20:57
Раней мы рабілі ручной абыходны шлях для вырашэння гэтай праблемы, аднак цяпер, яшчэ раз у гэтым, аказваецца, праблема.

У мяне ёсць форум, які з'яўляецца сувязным звяном і прама паказвае на mysite.com / lensreviews.

Я дадаў "lensreviews ', каб ігнараваць URL варыянт, аднак, кожны раз, калі карыстач з перакладамі хітоў гэтай спасылцы, ён ідзе на mysite.com / форум / Lang / lensreviews

Любыя парады? Вы можаце праверыць гэта ў якасці госця на маім форуме дома.

moman
13-02-10, 22:58
Абнаўленне: гэта адбываецца толькі для аўтарызаваных карыстачоў мову, усталяваны ў іх профілях. Паспрабуйце увайсці ў сістэму як *********

vBET
15-02-10, 12:38
Я проста буду там. Таксама, калі ласка, для Вашай ўласнай бяспекі, не адпраўляйце ў грамадскіх якія-небудзь падрабязнасці доступу. Калі ласка, дасылайце тыя прэм'ер. Я змене паведамленне для выдалення гэтых даных.

vBET
15-02-10, 12:48
Я пайшоў туды і ўвайшоў у тэставы акаўнт. Быў перанакіраваны на нямецкую пераклад (я мяркую, што тэставы карыстальнік паставіў нямецкую мову па змаўчанні). Спачатку я адкрыў крыніца HTML і знайсці ўсе "lensreviews" там - усе спасылкі ў парадку (так што без мовы). Потым я праверыў адзін з тых, пстрыкнуўшы на ім, і гэта таксама добра працуе - старонкі прызначэння не быў пераведзены.

Калі ласка, праверце яго. Калі праблема ўсё яшчэ існуе калі ласка, паведаміце нам спосаб прайграць яго. Апісанаму тут не працуе.

moman
15-02-10, 17:02
Што ж, гэта добрая навіна для мяне! Некалькі членаў апісалі гэтае пытанне, і я быў у стане прайграць яго раней, але гэта не адбываецца больш для мяне таксама. Можа быць, гэта таму, што я змяніўся "lensreviews 'да' / lensreviews» у праігнараваць URL варыянт у апошні час. Дзякуй!

Таксама дзякуй за выдаленне тэст рэквізіты доступу:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99