КПК

Прагляд поўнай версіі: Пытанні перад пакупкай ...

kaiser1313
12-02-10, 00:22
Ну, перш чым купляць гэты мод, што я сапраўды выглядае вельмі добра я ведаю некалькі рэчаў: 1 .- Ён падтрымлівае vBSEO vbulletin4 і 3.5RC2, плюс-карта сайта-генератар vBSEO-2.6 і vbadvanced4? 2 .- Яна таксама адлюстроўвае убудовы, якія ўстаноўлены на форуме? 3 .- пішаце ўласныя правілы, я маю на vBSEO таксама будуць пераведзеныя ў кожным канкрэтным выпадку? 4 .- У мяне ёсць мод для аўтаматычнай генерацыі тэгаў для кожнага элемента размешчана, што адбудзецца з гэтымі налепкамі? Ці будзе вынік у кожным канкрэтным выпадку? 5 .- Для абодвух vBSEO і аўтаматычнай маркіроўкай мод дадаць спісы пустыя словы, цяпер я дадаў спіс іспанскі (мова па змаўчанні, форуму) і англійская мова, калі я ўсталюю перакладчык павінен дадаць спіс пустых слоў на ўсіх гэтыя мовы? Я спадзяюся, што адказаць ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- яна будзе сумяшчальная з vB4 вельмі хутка. Мы Workin цяпер vBET 4.0.0 версія, якая будзе сумяшчальная з vB4 - ён будзе выпушчаны ў пачатку сакавіка. У наступных выпусках мы будзем зрабіць яго сумяшчальным з vBSEO3.5 і гэта таксама адбудзецца ў бліжэйшы час. прыняцця vBET 4.x сумяшчальныя з vbseo-карта сайта-генератар таксама ў планах. Мы не рабілі яшчэ якія-небудзь планы аб інтэграцыі з vbadvanced4.

2 .- яе пераклад зместу outhput HTML. Так што, калі іншы убудова ўплывае на выхадны, то ці будзе перакладзена. Калі гэта зроблена па Ajax, то па змаўчанні я не будуць перакладацца (калі ён не інтэграваны з vBET), паколькі яна не з'яўляецца часткай выхадны HTML. Вы можаце паспрабаваць бясплатную версію першага і ўбачыць яго ў прамым эфіры. Вось гэта для vB4: В. Б. прадпрыемства Перакладчык - vBulletin.org форуму (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- Мы не правяралі яго. Калі перазапісу працуе так, як В. Б. крук і гэта бывае перад global_complete або ў global_complete з выкананнем парадку менш, чым 1000, то ён будзе пераведзены.

4 .- Якія Tagger менавіта вы выкарыстоўваеце?

5 .- Не. Гэта будуць проста ўключаны ў URL-адрасе.

У выпадку будучых пытанняў - проста спытаеце:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.9.99