КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Табліца не існуе памылка.

vbetter
28-04-12, 16:27
Я атрымліваю памылку лістоў з паведамленнем ніжэй.
Ці можаце вы дапамагчы мне вырашыць гэтую праблему?
Я на апошняй версіі vbet. 4.4.6.

Памылка базы дадзеных у Даведка 4.1.3:

Недапушчальныя SQL:
ВЫБАР cache.originaltext як originaltext, cache.translated, як перакладаецца з дапамогай vbenterprisetranslator_cache_medium_az, vbenterprisetranslator_cache_medium_az кэш, у якім help.originaltext = 'XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. І cache.serie = help.serie;

MySQL Error: Table 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az "не існуе
Код памылкі: 1146
Запыт Дата: субота 28. Красавіка, 2012 @ 10:22:55 AM
Памылка Дата: Субота, 28 красавіка 2012 @ 10:22:55 AM
Сцэнар: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Рэгістрацыя:
IP-адрас: XXXXXXXX
Імя карыстальніка: Незарэгістраваны
Імя класа: vB_Database
MySQL версіі:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Прывітанне
Я пастараюся, каб аднавіць гэтую памылку, але ў Тым часам маглі б вы праверыць ўручную, калі табліца vbenterprisetranslator_cache_medium_az існуе?
А таксама скажыце, калі ласка, калі - пасля таго, што здарылася гэтыя памылкі сталі з'яўляцца,?

vbetter
01-05-12, 00:39
Прывітанне
Я пастараюся, каб аднавіць гэтую памылку, але ў Тым часам маглі б вы праверыць ўручную, калі табліца vbenterprisetranslator_cache_medium_az існуе?
А таксама скажыце, калі ласка, калі - пасля таго, што здарылася гэтыя памылкі сталі з'яўляцца,?

Мой вэб-сайтаў. Htaccess файл быў зменены выдаленае перанакіраванне на іншы сайт. Праблемы, здаецца, пачаць там. Мне атрымалася ўсё выправіць, але пасля таго як я абноўленая да апошняй версіі Vbet і перарабіў Htaccess файл я пачаў атрымліваць памылкі. Я на самай справе атрымліваюць тыя ж паведамлення для наступных мэтаў:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Я праверыў базу дадзеных, і здаецца, прыведзеных вышэй табліцах не існуе.

Калі Вам трэба больш інфармацыі ад мяне, калі ласка, дайце мне ведаць. Дзякуй за дапамогу, спадзяемся на выпраўленне.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Калі ласка, праверце PM акне

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Няма адказу, таму мне трэба, каб закрыць гэтую тэму, калі ў Вас ёсць дадатковыя пытанні, з гэтым пытаннем я буду зноў яго адкрыць.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations