КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае cachecleaner

chick
08-01-11, 17:44
В. Б. 3,8 з выкарыстаннем найноўшых vbet для VB3

Я чытаў, хоць паведамлення тут і нічога не выправіў, калі ласка, дапамажыце. Што я магу зрабіць, каб выправіць гэта?

Warning: require_once ([шлях] / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require аднаразовай]: не здолеў раскрыць паток: Няма такога файла ці каталога ў [шлях] / xxadmin / misc.php (1932): EVAL () ' г кода на лініі 61

Фатальная памылка: require_once () [function.require]: Памылка адкрыцця патрабуецца '/ галоўная / г / public_html / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / мясцовыя / Бібліятэка / PHP ') у / галоўная / г / public_html / xxadmin / misc.php (1932): Eval () б код на лініі 61

Фатальная памылка: Званок у нявызначаную функцыю can_administer () у / галоўная / ххххххх / public_html / zadmin / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php ў радку 18

kamilkurczak
09-01-11, 11:29
прывітанне,
Просьба апісаць, што я павінен зрабіць, каб прайграць яго на маёй тэставай форум .. таму што я не магу прайграць гэта цяпер.

Дзякуй

chick
13-01-11, 20:39
Пад vBet TOOLS ў AdminCP калі я націскаю на Cache Cleaner ён дае гэтае паведамленне.

Warning: require_once ([шлях] / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require аднаразовай]: не здолеў раскрыць паток: Няма такога файла ці каталога ў [шлях] / xxadmin / misc.php (1932): EVAL () ' г кода на лініі 61

Фатальная памылка: require_once () [function.require]: Памылка адкрыцця патрабуецца '/ галоўная / ххххххх / public_html / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / мясцовыя / Бібліятэка / PHP ') у / галоўная / ххххххх / public_html / xxadmin / misc.php (1932): Eval () б код на лініі 61

Я не ведаю, як вы можаце прайграць гэта?

Мой адміністратар каталог перайменаваны ПРАВІЛЬНА, і здаецца, vbet не магу зразумець, AdminCP з'яўляецца xxadmin НЕ AdminCP

kamilkurczak
14-01-11, 10:09
Добра я разумею гэта зараз. Я пратэставаць яго і вярнуцца з рашэннем для вас, калі ласка, дайце мне некаторы час.
Дзякуй

kamilkurczak
14-01-11, 11:27
ТАКІМ ЧЫНАМ, калі вы перайменавалі назву тэчкі AdminCP вы павінны змясціць гэты файл:
vbenterprisetranslator_cachecleaner.php і vbenterprisetranslator_ignoredwords.php
у новую тэчку AdminCP таму, што ёсць наш (vBET) файлы.
так:
1. адкрытыя загрузкі / AdminCP тэчку выпускнога вечара vBET пакет
2. Копія гэтага два файла ў новую тэчку AdminCP.

:)

chick
17-01-11, 13:02
Гэта ўжо дзе гэтыя файлы размешчаныя (IN MY перайменаваны XXADMIN тэчку ********** інакш іншыя функцыі адміністратара vbet не будзе працаваць ******!

Усё працуе ... нават усе функцыі хранічны працу ... Таксама vbenterprisetranslator_ignorgedwords.php працуе нармальна ....

... гэта толькі vbenterprisetranslator_cachecleaner.php ад xxadmin /, што не працуе.

kamilkurczak
17-01-11, 16:36
так што я павінен змяніць URL для AdminCP ў файле vBET. Я праверу яго і пішу тут хутка ліса для вас.

kamilkurczak
18-01-11, 15:08
Я ўсё яшчэ працую над гэтым. Я хацеў бы, каб праверыць гэта. Дзякуй за ваша цярпенне.

kamilkurczak
19-01-11, 11:04
прывітанне,
У мяне ёсць для вас рашэнне.

1. перайсці да AdminCP-> Даданыя модулі і прадукты-> Упраўленне Прадукты->
2. У прадукце vBET знайсці admin_maintenance убудова
3. У гэты убудова знайсці:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. і замяніць на:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. захаваць убудова
6. пратэставаць яго.

Вырашана, будуць уключаны ў наступны relase.
Дзякуй за гэтую інфармацыю:)

chick
10-04-11, 14:06
Вялікі дзякуй ды, якія добра працавалі:) Пытанне фіксаванай

kamilkurczak
10-04-11, 21:40
дзякуй за ваша пацверджанне.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99