КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Warning: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php

StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Прывітанне

Гэтая памылка ўзнікае, калі я націскаю кэш чысцей.
Гэта, хутчэй за ўсё, адбываецца таму, што дзе-то вы не ўзялі
змянілася AdminCP імя папкі ў config.php пад увагу

Проста намёк;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Там у падзеле ў config.php называецца «ШЛЯХ Да ADMIN і мадэратар Панэль кіравання", і тут варыянтаў:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Змены гэтыя павінны дапамагчы, але мы будзем даследаваць гэта дакладна, калі што-небудзь іншае, што можа прывесці да памылкі, апісанай вышэй.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Ці можаце вы пацьвердзіць, што памылка па-ранейшаму адбываецца?

chick
31-12-10, 16:22
Выбачайце за позні адказ **********.. Так, вядома, я зрабіў гэта, ці я не мог увайсці ў маю панэль адміністратара.

Ці можа быць так, што мой index.php перанакіроўваецца (vbseo), каб bfdiscussion (не перайменавалі проста перанакіроўваюцца)

І што цяпер?

Я паклаў цэтлік на працоўным стале на гэтую тэму, таму я не забыўся, каб убачыць адказ.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
хм, я ўсё яшчэ спрабую прайграць яго. Вы можаце апісаць гэта, што я павінен рабіць, а што я павінен змяніць?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
прывітанне,
У мяне ёсць для вас рашэнне.

1. перайсці да AdminCP-> Даданыя модулі і прадукты-> Упраўленне Прадукты->
2. У прадукце vBET знайсці admin_maintenance убудова
3. У гэты убудова знайсці:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. і замяніць на:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. захаваць убудова
6. пратэставаць яго.

Вырашана, будуць уключаны ў наступны relase.
Дзякуй за гэтую інфармацыю:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.2