КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Галоўная старонка не пераводзячы



Snake
23-08-10, 22:21
Х "х Z ×-ש×' × Z × × ¥ ™ - ¤ × × × • • ° × × Z × × ™ - ×¢×-ר×" × œ × Z × ×-ש×' '× - × × ™ * ×, × ª × Z × × ™> × "× • × × ª ™ § × × × • * × × ™ (http://www.computer-juice.com/forums/iw /)

На галоўнай старонцы словы не перакладаюцца правільна, падобна, толькі на мовах злева направа. Таксама альтэрнатыўны тэкст не так.

Snake
23-08-10, 23:41
дзіўна, здаецца, добра зараз, проста пытанне альтэрнатыўны тэкст на сцягі.

vBET
24-08-10, 05:24
Як я разумею, вы выкарыстоўваеце атрыбуты варыянт Перавесці 'Alt'. Мы будзем працаваць прайграць гэтую праблему на нашых тэставых серверах і вырашыць узніклую праблему пасля гэтага.

Snake
24-08-10, 08:17
Так, здаецца, на некаторых мовах альт сцягоў выпадковых сімвалаў xxooo г.д.

kamilkurczak
25-08-10, 11:12
Добры дзень,

Калі ласка, паспрабуйце ачысціць кэш для гасцей толькі на гэтай мове. Гэта опцыя ў vBET інструментаў у галоўным меню.

Калі гэтае пытанне ўсё яшчэ там. калі ласка, PM мне вашы AdminCP і FTP дэталі, і я буду гэта выправіць.

Гэта propably пытанне альт тэг.

Дзякуй

Snake
25-08-10, 11:15
Ён усё яшчэ там, альт тэгі перакладу ўключаная, толькі знакі смецце, я не дасі доступ з правамі адміністратара, каб хто-небудзь, прабачце.

kamilkurczak
25-08-10, 11:18
Ты ачысціць кэш для дадзенага мовы сродкамі vBET?

Я не магу прайграць гэта на маім тэставым форуме, таму я не магу гэта выправіць. Толькі на вашым форуме.

Snake
25-08-10, 11:35
Які кэш? базы дадзеных або файла?

kamilkurczak
25-08-10, 11:41
Выкарыстоўваеце вы vBET 336 цяпер? калі так, то ў вашым AdminCP ў вас ёсць vBET інструментаў -> Cache Cleaner -> набор ідыш і чыстай Госць кэш-файлаў і ачыстка кэшу базы дадзеных, каб так. націсніце кнопку ОК.

Snake
25-08-10, 12:54
Im не выкарыстоўвае ідыш так што нішто не існуе ў кэш базы дадзеных або файл ўжо.

Snake
25-08-10, 12:56
Асноўным альт тэг пераклад не працуе для ўсіх моў, якія выкарыстоўваюць адмысловыя знакі, японец, іўрыт, карэйская і г.д.

kamilkurczak
25-08-10, 13:05
Якое кадаваньне вы выкарыстоўваеце? utf8?

Як праверыць мой форум CharacterSet?

1. Перайсці ў панэль адміністратара-> Мовы і фразы-> Мова менеджэр
2. Абярыце Змяніць настройкі для вашага форуму мовай і праверыць значэнне HTML набор знакаў

Snake
25-08-10, 16:01
Фіксаваная, дзякуй!

kamilkurczak
25-08-10, 16:17
Дзякуй за пацвярджэнне Змяя:)
поспех

Snake
25-08-10, 20:40
Адзін з пытанняў, цяпер на 'е' мой форум адлюстроўвацца як''.

Гэта з-за змянілася CharacterSet ў UTF-8, як я магу выправіць, калі ласка?

Можа быць, Msql знайсці і замяніць запыт?

kamilkurczak
26-08-10, 10:14
Ммм ..
Цяпер vBET працуе ідэальна на вашым форуме, як я бачу, і я не магу вам дапамагчы, але ў мяне ёсць ідэя.
Калі вы робіце новую пасаду з £? гэта яна працуе ці не?
Вы можаце змяніць свой тып кадоўкі ў UTF-8 у файле канфігурацыі таксама.
гэты радок:

$config['Mysqli']['charset'] = 'utf8';
Гэта не vBET пытанне і я не магу выправіць У.Б. файл, калі ласка. Калі гэта ўсё яшчэ не працуе - проста напішыце падтрымкі VB.
Дзякуй.

kamilkurczak
26-08-10, 16:24
Як я бачыў на вашым форуме - вырашана.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1