КПК

Прагляд поўнай версіі: Якую версію vBET для VB 3.6.8 і vBSEO 03/03?



myandy99
21-07-10, 19:16
Прывітанне, я пачатковец у гэтай супольнасці і вельмі зацікаўлены ў гэтым прадукце.

Можа хто-то калі ласка, скажыце мне наступнае:

1. Што vBET версія падтрымлівае VBulletin 3.6.8 і vBSEO 03/03?
2. У чым розніца паміж vBET бясплатнай версіі і несвабодныя версіі?

Дзякуй!

vBET
22-07-10, 07:40
Добры дзень. Афіцыйна vBET падтрымлівае vB3.8 або 4,0 і апошні выпуск vBSEO.

Тым не менш у нас кліент, які выкарыстоўвае vBET на Vbulletin 3.6.x - гэта выдатна працуе. Існуе толькі адна праблема, звязаная з VBulletin памылка, і што менавіта таму мы не можам гэта выправіць (VBulletin каманда павінна выправіць сваю памылку). Гэты пытанне з перакладам старонках архіва і толькі для форумаў (галоўная старонка архіў і тэмы старонках архіва перакладае добра).

Кліент я пішу пра не выкарыстоўвае vBSEO. Так што я шкадую, але я не магу расказаць вам, як vBET будзе сапраўды працаваць з тымі старымі версіямі. Так ці інакш - вы можаце пачаць з праверкі нашай бясплатнай версіі на вашым форуме. І калі ўсё будзе добра, то вы можаце застацца з бясплатным, або купіць платны, калі вы хочаце мець нашмат хутчэй, пераклады і падтрымка шматмоўнага супольнасці:)

myandy99
20-07-11, 05:43
Я трымацца майго плана тэставання vBET як vBSEO сцвярджае, што яны не падтрымаюць гэта, і гэта можа быць (або будзе) праблематычна выкарыстаннем vBET з vBSEO.

Ва ўсякім выпадку сёння я вырашыў праверыць, што вы сказалі (вы сказалі, што будзе працаваць з vBSEO), так што я ўсталяваў бясплатную версію для тэсціравання і я выявіў пераклад выдатна працуе!

Тым не менш, з'яўляецца важным пытаннем, па адрасах:

Мой сайт сацыяльнай сеткі (URL xxx.com) інтэгравана з VBulletin v3.6.8 форуме (xxx.com URL / форумы).

. Пасля ўсталёўкі vBET і ўнеслі змены ў корань форуму htaccess, я сутыкнуўся з праблемай - як толькі я абраў пераклад, я не магу вярнуцца да xxx.com, як і ўсе xxx.com URL-адрасоў ў цяперашні час становіцца xxx.com / форумах.

Напрыклад xxx.com URL / index.php? Старонка = музыку зараз становіцца xxx.com / форумы / index.php? Старонка = музыка і, такім чынам, сацыяльная частка сетак сайт цалкам разбіта, як і ўсе адрасы, перанакіроўваюцца на VBulletin форумах.

Любая ідэя, як вырашыць гэтую праблему?

Я, вядома, набыць гэты прадукт, калі гэта можа быць вырашана.

myandy99
20-07-11, 06:09
Падобна на тое, што, адключыўшы URL адсочвання ў vBET канфігурацыі я магу вырашыць URL праблема. Але пераклад быў бы спыніць працаваць так, як гэта было зроблена. Цяпер у залежнасці ад таго нітка я націскаю, ён адлюстроўвае па змаўчанні англійская, замест раней абраным мове, і для кожнай старонкі, мне давядзецца абярыце мову сцяг перавесці яе. Гэта не пажадана.

Я хацеў бы URL адсочвання, каб працаваць без жмурачы мой адрас.

vBET
20-07-11, 16:26
Прывітанне.

Гэта не падзел для пытанняў. Калі ў вас ёсць пытанне з бясплатнай версіяй, калі ласка, напішыце тут: Free Версія vBET2.3.x - VBulletin прадпрыемства Перакладчык (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Хутчэй за ўсё, у вас няправільная канфігурацыя або. Htaccess правіл (праверце ты заяц адпаведнае значэнне для параметру форум каталог).

basketmen
22-07-11, 06:45
Прывітанне myandy99, я выкарыстоўваю VB 3.6.x таксама, і vbseo 3.5, vbet платная версія працуе амаль год ўстаноўлены, праверце мае паведамленні, перш чым

з вашага апісання яго павінна быць Htaccess праблема, у мяне яна таксама перад і адразу плаціць Міхал, інтэграцыі / ўстаноўкі ўзнос $ 30, каб зрабіць vbet працуе добра, і інтэгравацца з іншымі скрыпт / мод

проста дайце пра яго устаноўкай для вас

vBET
22-07-11, 11:38
Яго праблема ў тым, што бясплатная версія не падтрымлівае пераклад па-за форуму. Поўная версія будзе перакладаць старонак за межамі форуму, якія генеруюцца з рухавіком форуму.

Гэта паток для выпуску:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1