КПК

Прагляд поўнай версіі: vBET 4.2.3 перанесена



vBET
30-06-10, 07:29
Прывітанне ўсім.

З-за некаторых дадатковых запытаў асаблівасць, якую мы павінны змяніць дату рэлізу 4.2.3. Мы рыхтавалі яго на наступным тыдні, і ён можа быць вызвалены, як цяпер. Тым не менш мы атрымалі каштоўную інфармацыю аб магчымых паляпшэнняў у поўнай Кэш файлаў для функцыянальнасці Гасцей, як: адключыць для звычайных старонак, паштовы інфармацыі, якая захоўваецца на дыску, запланаваная задача ачысткі старых баліць файлаў.

Мы вырашылі, што гэта будзе лепш, каб вызваліць 4.2.3 з тымі зменамі ўключаны. Так што мы не зможам даставіць яго ў першы тыдзень ліпеня. Выбачайце за нязручнасьць, але гэта перанесці дасць лепшыя рашэнні для нашых vB4 карыстальнікі:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Добры дзень, я думаю, што гэта не праблема. З нецярпеннем чакаем наступнай версіі! Прывітанне VLT. са статыстыкай, якая выкарыстоўваецца пераклад і як часта?

vBET
30-06-10, 09:52
Мы не плануем дадаць статыстыку яго ў наступным выпуску.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
спадзяемся атрымаць па руках хутка;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Вялікі vBet навіны! Дзякуй, таму што мае памылкі на перакладзе артыкулаў вярнуўся пасля абнаўлення па некаторых прычынах.

Дзякуй,

vBET
02-07-10, 22:26
Вялікі vBet навіны! Дзякуй, таму што мае памылкі на перакладзе артыкулаў вярнуўся пасля абнаўлення па некаторых прычынах.

Дзякуй,

Выбачайце, але я не разумею гэтага паведамлення. Ты шчаслівая, ці ў вас ёсць нейкая памылка пасля абнаўлення? І як вам абнавіць да 4.2.3, калі ён яшчэ не існуе? Ваша інфармацыя сапраўды аб 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Не, я казаў пра маю VBulletin абнаўленне да версіі 4.0.4 pl1 Mate.
"Добрыя навіны", быў маючы адбыцца рэліз ..:)

Дзякуй,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
якіх-небудзь абнаўленняў: D

vBET
20-07-10, 19:27
Я толькі што вярнуўся з адпачынку, таму спачатку трэба апрацаваць ўсе пытанні, а затым абнавіць графіку:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1