КПК

Прагляд поўнай версіі: Імёны карыстачоў па-ранейшаму пераводзяцца



vBET
09-10-09, 18:47
Існуе шмат месцаў, дзе імёны карыстальнікаў паказана на малюнку. Калі вы знайшлі аднаго з месцаў, дзе імёны карыстачоў па-ранейшаму перакладаецца - калі ласка, паведаміце пра гэта тут:)

nectons
10-10-09, 00:15
У нас ніколі не было такой праблемы bytheway.gr. Калі вы заўважылі любога курса (у нас ёсць версія 3.8.4 PL1) азначаюць, што мы ведаем.

vBET
10-10-09, 00:28
Прама цяпер гэта цяжка заўважыць - дзіўныя імёны карыстальнікаў не будуць перакладацца. Але Ёсць некаторыя вобласці, дзе не выключана, што імёны карыстальнікаў будуць па-ранейшаму перакладаюцца. Калі я знайду такое месца, я буду працаваць над гэтым:)

dai-kun
07-11-09, 22:12
Мой імёны перакладаюцца ва ўсім свеце, хто знаходзіцца ў сеткі, паведамленняў і г.д.

vBET
08-11-09, 01:47
Мой імёны перакладаюцца ва ўсім свеце, хто знаходзіцца ў сеткі, паведамленняў і г.д.

Я толькі што праверыў гэтую пасаду ў іншай мове - ваша імя карыстальніка не перакладзена тут. Ці можаце вы мне PM дакладныя спасылкі, дзе ваша імя карыстальніка ў перакладзе? :)

dai-kun
08-11-09, 03:13
Я толькі што праверыў гэтую пасаду ў іншай мове - ваша імя карыстальніка не перакладзена тут. Ці можаце вы мне PM дакладныя спасылкі, дзе ваша імя карыстальніка ў перакладзе? :)

Ад сябе форум, які вы павінны мець доступ да:)

vBET
08-11-09, 04:48
Ад сябе форум, які вы павінны мець доступ да:)

Выкарыстоўваеце Ці вы які-небудзь мод, які выдаляе каментары? ... :)
Глядзіце ў наступным:


Калі Вы перавялі ўсюды, то я мяркую, што вы выкарыстоўваеце такія мод.

dai-kun
08-11-09, 17:48
Хм На жаль я не ведаю, што "выдаляць каментары" маю на ўвазе. Ці можаце вы растлумачыць або даць прыклад такой мод? Мы можам скласці спіс занадта модов якія "выдаляць каментары".

vBET
08-11-09, 21:05
Хм На жаль я не ведаю, што "выдаляць каментары" маю на ўвазе. Ці можаце вы растлумачыць або даць прыклад такой мод? Мы можам скласці спіс занадта модов якія "выдаляць каментары".

vBET выкарыстоўвае HTML каментарыі вызначыць, якія часткі вашай старонцы вынікаў не павінны быць пераведзены. Ён проста ставіць такі тэкст паміж:

і


Так што калі вы выкарыстоўваеце некалькі мод, якая чысціць HTML-каментароў, то вынік, які даходзіць да канчатковага убудова vBET (менавіта гэты адзін для global_complete крук), без гэтага паведамлення і vBET перакладае усё - як гэта было каманды.

Таму, калі ласка, знайсці мод які з'яўляецца выдаленне HTML-каментароў і адключыць яго ці яе выкарыстаннем плагіна global_complete крук, парадку, устаноўленым для выканання 1001. Вы будзеце рабіць усё гэта на панэлі адміністратара.

Калі вам трэба больш намёкаў проста дайце мне ведаць, я з задавальненнем дапамогуць вам:)

dai-kun
10-11-09, 07:48
Я спрабаваў адключыць усе global_complete убудова кручок (за выключэннем vBET і vBSEO вядома), але яна па-ранейшаму перакладае.

Мне давядзецца прайсці праз кожны прадукт у цяперашні час і адключыць яго адзін за адным, каб знайсці вінаватага.

vBET
11-11-09, 16:54
Я спрабаваў адключыць усе global_complete убудова кручок (за выключэннем vBET і vBSEO вядома), але яна па-ранейшаму перакладае.

Мне давядзецца прайсці праз кожны прадукт у цяперашні час і адключыць яго адзін за адным, каб знайсці вінаватага.

Праверце vBSEO канфігурацыі, калі вы яго выкарыстоўваеце. Калі ласка, дашліце сюды спіс вашых убудоў, магчыма, якое-то назва будзе прызнаны вінаватым адзін.

Snake
31-08-10, 01:59
Перад адпраўкай, калі ласка, прачытайце -. 6 рэкамендуецца Імёны карыстальнікаў пераводзяцца ў дзякуй мод акне пад паведамленняў Кампутар Кіраўніцтва Часткі # соку з кампутара (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/recommended-computer -часткі-гід-6-калі ласка-чытання да-праводкі-29326 /)

kamilkurczak
31-08-10, 10:24
Вы можаце ўстаўляць тут імя гэтага мода? ён вольны ці не?

Snake
31-08-10, 12:18
Вядома, яго вельмі папулярны мод / хак.

[AJAX] Паведамленне Thank You Hack - vBulletin.org форуму (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=231666)

vBET
01-09-10, 17:30
Перад адпраўкай, калі ласка, прачытайце -. 6 рэкамендуецца Імёны карыстальнікаў пераводзяцца ў дзякуй мод акне пад паведамленняў Кампутар Кіраўніцтва Часткі # соку з кампутара (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/recommended-computer -часткі-гід-6-калі ласка-чытання да-праводкі-29326 /)

Гэта інтэграцыя пытання. Калі ласка, звярніце ўвагу, што ў vBET СЕ будуць уключаны рашэння толькі для родных старонак VBulletin / шаблонаў, але мы з радасцю дамо вам намёкі, як інтэграваць гэты мод з vBET:) Для гэтага вы павінны адрэдагаваць шаблон, які паказвае імёны карыстальнікаў і непразрыстыя тых, хто не перакладаецца вобласці. Так у дэталях:
1. Перайсці ў панэль адміністратара -> Стылі і шаблоны -> Пошук у шаблоны, знайсці і адрэдагаваць шаблон post_thanks_box_bit
2. У шаблоне знайсці:

{vb:raw thank.username}
3. І замяніць:

{vb:raw thank.username}
Вы павінны зрабіць гэта для ўсіх стыляў.

Snake
01-09-10, 17:46
А для VB3, бачачы, як гэта VB3 форум памылка .... LOL.

vBET
02-09-10, 23:02
Так - але ты даў нам спасылку на мод для vB4 версіі, і мы працуе над дакладным мода вы паказаць нам:) Вы адзначылі, што ў вас праблема з мод для vB4: р;)

Для VB3 нешта падобнае, толькі знайсці і замяніць іншы тэкст:
Пошук па сайце:

$thank[username]
Замяніць на:

$thank[username]

Калі ласка, скажыце зрабіў гэта дапаможа:)

Smaug
27-09-10, 03:35
vBAdvanced Актыўных карыстальнікаў:

Шаблон "adv_portal_onlineusers '

<td class="$altbgclass"> <span class="smallfont">$activeusers</ SPAN> </ TD>

Працуе выдатна.

Smaug
27-09-10, 03:42
Шукаю чалавека, які дэ-пераклад іх імёны для Турніры VB і лесвіцы мод для VB 3.8.x.

Падобна на тое, што ён выкарыстоўвае Java для высновы імёнаў.

NVM, я думаю, што я атрымаў яго толькі часткова.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1