КПК

Прагляд поўнай версіі: Некаторыя пытанні для Вас



Goanna
16-06-10, 21:29
Прывітанне там,

1. Колькі такое брэндынг свабодны збор за платную версію (Кошт у аўстралійскіх далярах):. Замяшанні:
2. Кошты ў аўстралійскіх далярах за vBet Аўтаматычны пераклад калі ласка. Замяшанні:

3. Вы можаце даць мне нейкае ўяўленне аб тым, колькі часу запатрабуецца, каб атрымаць гэты скрыпт усталяваны і працуе належным чынам: замяшанні:

wowglider.de
18-06-10, 02:43
LOL.
de.finance.yahoo.com / waehrungen / waehrungsrechner / # з = USD; да = AUD; AMT = 1
Тут вы ідзяце

vBET
18-06-10, 10:08
Прывітанне,

Калі ласка, звярніце ўвагу, што нашы цэны паказаны ў доларах ЗША і колькі гэта будзе ў аўстралійскіх далярах залежыць ад фактычнага курсу - які можа быць зменены кожны раз. Таму вы павінны праверыць, што рэальны ход у Paypal.

1. Брэндынг свабодных каштуе $ 135 (у далярах ЗША)
2. vBET ліцэнзія каштуе $ 90 (у далярах ЗША)

3. Усталёўка вельмі простая і хуткая. Загружаць файлы, файл імпарту прадукцыі і наладзіць, як апісана ў readme.html Калі наладзіць яго адпаведным чынам, вы можаце скончыць працэдуру ўсталёўкі на працягу некалькіх хвілін.
Калі наладзіць яго так, ёсць некаторыя канфлікты з іншымі ўбудовамі ці інтэграваць vBET з іншымі ўбудовамі не будзе належным чынам, то гэта зойме, пакуль вы будзеце ўсталёўваць усе адпаведным чынам. Калі ласка, звярніце ўвагу, што ў выпадку праблем, якія вы нашу бясплатную онлайн-падтрымкі і калі вы адчуваеце, што лепш для нас, каб зрабіць ўсю ўстаноўку, то вы можаце проста купіць ўсталёўкі пакета ($ 30).

Goanna
21-06-10, 15:36
Добры дзень,

Узніклі праблемы з падачы заказу.
Ваша форма не працуе.

Немагчыма ўставіць інфармацыю.

Гоанна

Goanna
21-06-10, 15:48
Ой, прабачце,

Я не згодны цік кнопку. Яна Ён
Не ведаў, што я павінен быў клешч пагадненне кнопку перш, чым я запоўніце форму.

vBET
22-06-10, 22:16
Так як я разумею, што ўсё працуе нармальна:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations