КПК

Прагляд поўнай версіі: Ці можам мы нейкім чынам перавесці мета-тэгі?



Jesh
02-06-10, 01:29
Я не ведаю, колькі важыць Google дублікат мета-тэгі (я сумняваюся, яна больш), але ў мяне 7000 + дубляваць тэгі.

Што вы думаеце?

stolat.

vBET
02-06-10, 11:39
Мета апісанне і ключавыя словы перакладаюцца. Калі ў вас ёсць дубліраванне гэта таму, што ў вас ёсць дубліраванне на мове арыгіналу - перакладаць двойчы адно і тое ж, і вы будзеце і інш Тое ж самае;)

Калі вы даведаліся, што мета або ключавыя словы не перакладаюцца, як і павінна быць - пішыце ў профіль памылак з падрабязнай інфармацыяй. У гэты момант ён проста глядзіць, што вы проста павінны мета дублявання для арыгінальнага ўтрымання.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1