КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Актывацыя паведамленні толькі на англійскай мове



VGF
22-05-10, 14:35
Спадзяюся, Міхал не будзе адчуваць сябе разбітым, калі ён вернецца. Я думаю, ён сказаў, што моцныя паводкі ў Польшчы. Добра, што ў яго больш дапамогі на наступным тыдні

Так ці інакш .... Я спрабаваў рэгістрацыі новага карыстальніка з дапамогай розных моўных версіях перакладзены з маіх форум ... і кожны раз Актывацыя электроннай пошты заўсёды прыходзіць праз па-ангельску.

Я пераканайцеся, што выбраны адпаведны (розныя) мовы, а ў рэгістрацыі.

У мяне ёсць наступныя налады.

Рознае> Паказаць арыгінальны тэкст для карыстальніка> Звычайны
Рознае> Паказаць арыгінальны тэкст для гасцей> Звычайны
Рознае> Перавесці vBSEO паведамленні ў JavaScript> Так
Google Мова Выяўленне> Заўсёды давяраць карыстачу

нейкія ідэі?

vBET
22-05-10, 23:07
Добры дзень. Ды ў нас ёсць вялікія паводкі ў Польшчы, і я быў на доўгі падарожжа зваротна з камандзіроўкі. І я таксама рады, што на наступным тыдні нашы кішаць будзе больш і Вас у ліку нашых кліентаў будзе атрымаць хутчэй і хутчэй, падтрымку новых функцый у vBET:)

Вярнуцца да гэтага пытання. vBET не падтрымлівае пераклад Лісты ў гэты момант.

У нас ужо ёсць на нашым TODO спіс для інтэграцыі з сістэмай vBET VB фраз. Калі ён будзе гатовы, то мы можам праверыць магчымасці уклініцца ў аўтаматычных апавяшчэнняў электроннай пошты (які грунтуецца на фразах) і зрабіць VB выбраць фразу ў адпаведнасці з фактычным перакладам.

VGF
22-05-10, 23:13
І я таксама рады, што на наступным тыдні нашы кішаць будзе больш і Вас у ліку нашых кліентаў будзе атрымаць хутчэй і хутчэй, падтрымку новых функцый у vBET


Дзіўны, прыемна чуць! Гэта цудоўны прадукт.



У нас ужо ёсць на нашым TODO спіс для інтэграцыі з сістэмай vBET VB фраз. Калі ён будзе гатовы, то мы можам праверыць магчымасці уклініцца ў аўтаматычных апавяшчэнняў электроннай пошты (які грунтуецца на фразах) і зрабіць VB выбраць фразу ў адпаведнасці з фактычным перакладам.


ок, дзякуй.

tsak76
24-11-10, 11:16
гэта вырашыць? я выкарыстоўваю 3.3.6 і электронныя лісты не атрымаеце пераклад. усплывальныя вокны таксама

mateuszr
24-11-10, 11:44
Hello!
Вось адказ:


Вярнуцца да гэтага пытання. vBET не падтрымлівае пераклад Лісты ў гэты момант.

У нас ужо ёсць на нашым TODO спіс для інтэграцыі з сістэмай vBET VB фраз. Калі ён будзе гатовы, то мы можам праверыць магчымасці уклініцца ў аўтаматычных апавяшчэнняў электроннай пошты (які грунтуецца на фразах) і зрабіць VB выбраць фразу ў адпаведнасці з фактычным перакладам.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1