КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае "Aminiwerting" схаваны элемент створаны vBET, што парушае стыль



StarBuG
16-05-10, 18:09
Здаецца, што vBET стварае гэты схаваны элемент


<span style="visibility: hidden;">aminiwerting</span>

які прымушае мяне не ў стане праектаваць мой склеп, як мне падабаецца гэта.

Што з'яўляецца прычынай для гэтай лініі?
Як я магу выдаліць яго?

vBET
16-05-10, 19:32
Калі ласка, проста выдаліце гэта. Мы ўжо мелі гэта апавяшчэнне для версіі 3.x vBET, але прапусціць яго ў наступны рэліз (статус «закрытых» занадта рана пакінуць як было).

Для выдалення:
1. Адрэдагуйце файл / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Выдаленне:


if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$footer .= '<span style="visibility:hidden;">aminiwerting</span>';
}

StarBuG
16-05-10, 20:19
Ах perfect.

Now my new footer looks nice and clean: Patientenfragen.net - мы адкажам на ўсе вашыя пытанні (http://www.patientenfragen.net/)

Дзякуй :)

vBET
31-05-10, 20:23
OK - у нас ёсць рашэнне для гэтага. Ён будзе ўключаны ў наступны выпуск. У адпаведнасці з код адзначае, гэтая частка з'яўляецца карыснай для нас для дыягнастычных мэтаў (часам дапамагае ў выпадку пытанняў, каб даведацца робіць гэта шаблоны рэч або няма). Так код застанецца, але будзе зменены стыль (па адрасе: дысплей: няма;) і будзе мець абсалютна ніякага ўплыву на афармленне:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations