КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае vbet парушэння бяспекі



hotslot
12-05-10, 16:22
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/


Я бягу vbet і 4.0.3

Падобна вірус JS перанакіраванне трапіў у ад vbet.

vBET
12-05-10, 16:58
Я праверу гэта хутка. Які вірус вы маеце на ўвазе і тое, як вы думаеце, гэта было атрымана ад vbet?

hotslot
12-05-10, 17:03
Мы спрабуем дапамагчы, сэр .. Відавочна, гэта не ваша віна! Але калі Вы можаце дапамагчы знайсці ў баку ад гэтага не паўтарылася, што было б крута.

дзякуй

hotslot
12-05-10, 17:13
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/


Я бягу vbet і 4.0.3

Падобна вірус JS перанакіраванне трапіў у ад vbet.


Праверыць спасылку вышэй, яго даволі відавочна, на перанакіраванне. AVG блокаў мой браўзэр пасля гэтага.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

vBET
12-05-10, 17:27
Я бачу, што вашай галоўнай старонкі не працуе належным чынам - выхадны HTML рэжацца. Што змянілася з апошняга разу, калі форум працаваць належным чынам?

vBET
12-05-10, 17:33
Праверыць спасылку вышэй, яго даволі відавочна, на перанакіраванне. AVG блокаў мой браўзэр пасля гэтага.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

Ды я бачу гэта перанакіраванне, але не знайшлі прычыну - Вы пісалі пра нейкую вірус, таму я думаў, што вы ведаеце, што вы пішаце аб. Калі ласка, апішыце, што AVG значыць?

Я па вывучэнні гэтай праблемы прама цяпер, і ў часопісах я бачу, што спасылкі якія вы далі дае дзіўныя Htaccess перанакіраванне на:. / VAR / ізаляванай / галоўная / ўтрыманне / г / п / т / hotslot / HTML / vbenterprisetranslator_seo.php
якія прычыны гэтага URL у браўзэры. Я задаюся пытаннем, чаму цяпер vBET ніколі не бачыць член URL увядзенні ... Падобна на тое, некаторыя перанакіраванне адбудзецца раней, але я не бачу яго ў. Htaccess

Калі ў вас няма інфармацыі, якія могуць дапамагчы - калі ласка, даць яго.

hotslot
12-05-10, 17:34
Добры пытанне. У рабоце форуму прынялі поўнафункцыянальную ўчора ўвечары. Сёння раніцай, калі яна адбылася.

vBET
12-05-10, 17:36
Мы спрабуем дапамагчы, сэр .. Відавочна, гэта не ваша віна! Але калі Вы можаце дапамагчы знайсці ў баку ад гэтага не паўтарылася, што было б крута.

дзякуй

Гэта не відавочна, у гэты момант - павінны быць дыягнаставаны ў першую чаргу.

vBET
12-05-10, 17:43
Добры пытанне. У рабоце форуму прынялі поўнафункцыянальную ўчора ўвечары. Сёння раніцай, калі яна адбылася.

Спытаеце асоб, якія маюць доступ да вашых форуму - у вас ужо была праблема, што хто-то выдаліў вас файлы з сервера. Вы павінны абмежаваць доступ туды і змяніць усе свае паролі. Мы ўжо даў вам савет змяніць FTP-пароль, і вы праігнаравалі яго праз нейкае файлы знікаюць з вашага сервера ... Калі ласка, падумайце яшчэ раз, каб зрабіць гэта.

Таксама - як я ўжо пісаў галоўнай старонцы не стварае адпаведным чынам, тое, што не vBET няспраўнасці і паказвае, што ўвесь ваш статус форуму разбіўся. Цалкам магчыма, што гэтыя дзіўныя перасылак з-за вашага форуму вышэй пытанне, і калі вы выправіць ваш форум пытання, то ўсё будзе працаваць зноў. Вядома, гэта толькі магчымасць, але цяпер я магу сказаць, што некаторыя пытанні, відавочна, не vBET віне.

Ці ёсць у вас перасылак правілах, устаноўленых перад Htaccess файлаў -. Па канфігурацыі на ўзроўні Apache? Здаецца, што пераадрасацыя адбываецца да vBET правілаў прымае меры, і гэта магчымая прычына праблемы. Калі ў вас ёсць - просьба выкласці гэтыя тут. У гэты момант у мяне няма іншага падказку, чаму перанакіраванне ажыццяўляецца да vBET правіла ўжываецца ...

Акрамя таго, калі ў вас ёсць рэзервовая копія з учорашняга дня - калі ласка, разгледзець яго выкарыстоўваць.

vBET
12-05-10, 18:53
Любая зваротная сувязь Да апошняга паведамлення? Мне патрэбна любая інфармацыя вы можаце даць мне, каб дапамагчы Вам вырашыць гэтую праблему.

tavenger5
13-05-10, 00:27
Пытанне бяспекі - VBulletin SEO Форум (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

hotslot
13-05-10, 03:28
Я не ведаю, што сказаць?

Яшчэ ёсць

vBET
13-05-10, 18:34
Пытанне бяспекі - VBulletin SEO Форум (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

Вельмі доўгую нітку - ці ёсць што-то звязана з vBET?

vBET
13-05-10, 18:35
Любая зваротная сувязь, каб нашы апошнія паведамленні?:


Smiggy
13-05-10, 23:52
Я спадзяюся, што выпраўленне для гэтай бліжэйшы час.

hotslot
14-05-10, 05:23
Відавочна, я нічога не ведаю пра гэтую рэчы хлопцаў .. Мой санітараў судзіць за ўвесь дзень і не пашанцавала. Адзіны спосаб атрымаць кантроль над форум зноў быў у асноўным пачаць з пачатку і страціць усё змесціва.

Я паняцця не маю, што адбылося. : O

Smiggy
14-05-10, 19:00
Гэта выклікае сур'ёзную заклапочанасць.

Інвалідаў у цяперашні час, пакуль праблема не была дыягнаставаная і выпраўленая.

hotslot
14-05-10, 19:36
Я не хачу, каб іншыя члены бескантрольнага паводзін на гэтым. Міхал з'яўляецца прафесійным. Яго працуе нармальна да гэтага часу, можа быць, яе, як яна працуе ў 4.0.3? хто ведае, але нам давялося адключыць ўвесь форум і функцыі, і мы страцілі ўсе задаволеныя. Грозны навіна па многіх прычынах, відавочна, Google і большасць праграмнага забеспячэння бяспекі будзе блакаваць уваход у ваш адрас. Нам проста трэба высветліць, як у пекле, які яны эксплуатуюць. Гэта не простая задача. і я нічога не ведаю пра гэтую рэчы! Я не ўпэўнены, калі Vbet быў у маёй профіль адміністравання, каб паспрабаваць выправіць або няма, і паспрабаваць вызначыць, як гэта адбылося. Я спадзяюся, што яны, таму што гэта парушэнне правілаў бяспекі ніколі не будуць выпраўленыя іншыя мудрыя і Thats з'яўляюцца лепшым выбарам.

vBET
14-05-10, 23:58
Мы не пайшлі да панэлі адміністратара. Тым не менш не атрымалі зваротную сувязь аб зададзеных пытанняў. Калі ў вас ёсць тэхнічныя хлопец з поўным доступам да вашых форуму - калі ласка, спытаеце яго. У вас ёсць правілы перанакіравання на канфігурацыі на ўзроўні Apache?
Акрамя таго, вы знайшлі тое, што быў пытанне з вашай галоўнай старонкі пакалення? - У вас ёсць пытанні, не звязаныя з vBET, і тыя, перанакіравання можа быць пабочны эфект вашага форуму вялікая праблема. Што-небудзь было зроблена ў гэтай галіне?

Калі ласка, PM дэталі доступу для вашай панэлі адміністратара - я буду Абсалютна dissable vBET праверыць гэта мае ніякага дачынення да гэтага пытання.

vBET
15-05-10, 00:04
Гэта выклікае сур'ёзную заклапочанасць.

Інвалідаў у цяперашні час, пакуль праблема не была дыягнаставаная і выпраўленая.

На дадзены момант няма канчатковага дыягнаставаць яшчэ. Мы не ведаем, якія змены былі зроблены з форума Апошні раз быў функцыянальным. Мы не ведаем, робіць любую пралом у сістэме бяспекі была зробленая vBET. Мы ведаем, што форум быў зламаны ў галінах, не звязаных з vBET. Мы ведаем, што хто-то доступ да гэтага форуму, таму што не было праблем з адсутных файлаў да і ніякіх пароляў было зменена уладальнікам.

Нашы фактычныя дыягностыкі паказвае, што ўладальнік форуму не ведаў, што ён піша пра яго першы пост. Так што, упэўнены, што мы можам сказаць, што няма якой-небудзь вірус JS атрымала ад vBET. Спасылка, якая была дадзена нам, быў перанакіраваны на што-то яшчэ да таго, дабраўся да vBET. Htacces правілаў. Мы падазраем, што гэта было што-то на ўзроўні канфігурацыі Apache, але не можа быць упэўнены, таму што мы не атрымалі супрацоўніцтва з боку карыстальніка ўладальніка ў гэтай галіне. Але ўпэўнены, што гэта не было якой-небудзь JS - таму што JS ацэньваецца на баку браўзэра і тыя перанакіраванняў была зробленая на боку сервера. І, як я ўжо пісаў - гэта было зроблена да vBET прынялі якія-небудзь дзеянні - дыягназ часопісы дададзены ў vbenterprisetranslator_seo - гэта першая кропка доступу да vBET і ўвесь форум. Так, таму што URL пайшоў ужо змянілі мы падазраём, больш высокім узроўні пытання. На гэтым форуме была генерацыі старонкі толькі ў два разы для прагляду не перакладаецца, што пацвярджае нашу падазраваных. Тым не менш - гэта толькі падазраваных, таму што мы атрымалі ніякага супрацоўніцтва з форума ўладальніка ў спытаў абласцях.

Неўзабаве - яна можа мець нічога агульнага з vBET. Хіба можа што-то рабіць з vBET. Мы будзем цалкам адключыць vBET на форум, каб праверыць гэта звязана з vBET наогул.

На дадзены момант у нас ёсць права лічыць, што прычынай парушэння бяспекі быў бедны бяспекі / адміністрацыйнага кіравання. Папярэднія выпускі на гэтым форуме таму, што камусьці дзеяння (удалить. Htaccess правілы, выдаляюцца усе файлы). Наша прапанова, улічваючы, калі некаторыя файлы знікаюць, мяняць паролі FTP было праігнаравана.

Звярніце ўвагу, што мы да гэтага часу ў гэтым пытанні і як я ўжо пісаў няма канчатковага дыягнаставаць. На дадзены момант чакае ўладальніка зваротнай сувязі.

hotslot
19-05-10, 01:23
Я вярнуўся прабачце ...

Такім чынам, каб зрабіць карацей кажучы, мы страцілі ўсё, і загружаны свежыя .. Мы ўсё яшчэ атрымліваю гэта, аднак ...

гэта мае нічога агульнага з VBET?


Дзякуючы НЛП-эр карыстаюцца аўтаматычныя пераклады (vBET 2.4.3)


<div id="footer_copyright" class="shade footer_copyright">

Дзякуючы <a href="http://www.forum.simple-nlp.pl/"> НЛП-ер вам падабаецца </> аўтаматычныя пераклады (vBET 2.4.3) <br>

</ P>

Я думаю, 1 ключавое слова і 1 гіперспасылка дастаткова, калі ён ёсць.

vBET
19-05-10, 19:02
Я вярнуўся прабачце ...

Такім чынам, каб зрабіць карацей кажучы, мы страцілі ўсё, і загружаны свежыя .. Мы ўсё яшчэ атрымліваю гэта, аднак ...

гэта мае нічога агульнага з VBET?





Я думаю, 1 ключавое слова і 1 гіперспасылка дастаткова, калі ён ёсць.

Чаму вы выкарыстоўваеце бясплатную версію? У вас ёсць ліцэнзія на платны. Тое, што вы цытуе выводзіцца праз бясплатную версію.

hotslot
19-05-10, 22:11
Я паняцця не маю!

LOL

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1