КПК

Прагляд поўнай версіі: vbet_ сцяг, калі я выбіраю другую мову



trevis
12-05-10, 16:20
Добры дзень! VbMediaWiki устаноўленай на VBulletin і інтэграцыі з'яўляецца дасканалым. Аднак у мяне ёсць наступныя праблемы: 1) Гасцей прагляд сайта на англійскай мове - каля 2) наведвальнік націскае на спасылку "Wiki" - добра 3) госць вырашае змяніць мову партугальская (прыклад) - каля 4) Госць .... вырашае змяніць мову на іспанскі (прыклад) - ERROR (vbet_flag-) Ці: ... 1) Госць прагляд сайта на англійскай мове - каля 2) наведвальнік націскае на спасылку "Wiki" - добра 3) госць вырашае змяніць мову . Партугальская (прыклад) - каля 4) Госць асядае назад на ангельскую - ERROR (vbet_flag-) Або: .. 1) Госць праглядзе сайта на партугальскім мове - каля 2) наведвальнік націскае на спасылку "Wiki" - добра 3. ) Госць вырашае змяніць мову на ангельскую мову (напрыклад) - ERROR (vbet_flag-): (

vBET
12-05-10, 18:01
Гэта звычайна адбываецца, калі мода не падтрымлівае global_complete кручок. І я магу паспрачацца, што, калі вы зрабілі першы пераклад вікі старонкі не на самай справе перакладаецца - ці не так? Калі няма, то гэта як я ўжо пісаў - global_complete не падтрымліваецца. Тут вы знойдзеце дакладныя інструкцыі, як інтэграваць з такімі модов:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1