КПК

Прагляд поўнай версіі: vbSEO 3,5 Золата і vBET



Jesh
03-05-10, 16:24
Міхал,

Любая ідэя, калі ёсць якія-небудзь істотныя змены з vbSEO 3,5 Золата супраць RC3 і сумяшчальнасць з vbSEO я ў гэтым сумняваюся, але неабходна пераканацца, што мы не сутыкнуліся з праблемамі пры абнаўленні.

Я бачу, вы ўсё яшчэ працуюць 3.3.2 vbSEO, ці будзеце вы яго абнаўленне?

vBET
03-05-10, 16:42
Добры дзень. Так, мы ўсё яшчэ працуюць vBSEO 3.3.2 быць упэўненым у форуме стабільнасці. Мы пратэстуем новую версію vBSEO ў бліжэйшы час. Я проста трымаць гэта ў якасці задачы (і некаторых іншых) для нашага новага супрацоўніка, каб пераканацца, што ён зможа даць нашым кліентам падтрымку на самым высокім узроўні.
Мы ўсё яшчэ падчас працэсу найму на працу, таму назапасьцеся цярпеннем.

Можа быць, некаторыя з нашых карыстачоў ужо праверыць яго на рэальнае, або тэст форум і хачу падзяліцца з вынікамі? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Добры дзень. Так, мы ўсё яшчэ працуюць vBSEO 3.3.2 быць упэўненым у форуме стабільнасці. Мы пратэстуем новую версію vBSEO ў бліжэйшы час. Я проста трымаць гэта ў якасці задачы (і некаторых іншых) для нашага новага супрацоўніка, каб пераканацца, што ён зможа даць нашым кліентам падтрымку на самым высокім узроўні.
Мы ўсё яшчэ падчас працэсу найму на працу, таму назапасьцеся цярпеннем.

Можа быць, некаторыя з нашых карыстачоў ужо праверыць яго на рэальнае, або тэст форум і хачу падзяліцца з вынікамі? :)

Я выкарыстоўваю 3,5 RC3 і гэта працуе выдатна. Я буду кідаць на золата версіі гэтым тыдні, і дам вам ведаць.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations