КПК

Прагляд поўнай версіі: VBulletin 3.7.1



Subis
02-05-10, 07:29
Добры дзень! Цікава, як я атрымліваю форуму 3.7.1? Таму што я люблю ездзіць на форум, у мяне ўжо ёсць больш псеўданім не добра і ні наблізіцца да Даведка. Калі ласка, зрабі мяне паўнамоцтвы увагу на гэтую тэму! Subis ўдзячнае ;).

vBET
02-05-10, 22:23
Калі ласка, звярніце ўвагу, што наш прадукт vBET - не форуму. vBET гэта убудова для VBulletin, які дазваляе перавесці форум на 52 мовах і падтрымлівае шматмоўныя супольнасці.

Калі ў вас ёсць пытанні аб VBulletin перайдзіце на старонку VBulletin і спытаць VBulletin каманды. Таксама звернеце ўвагу, што VBulletin 3.7.1 даволі старая версія - калі вы хочаце ўсталяваць яго вы, верагодна, варта падумаць аб апошняй версіі з серыі 3.x або 4.x

Мы з радасцю дапаможам Вам, калі ў Вас паўсталі пытанні аб vBET:)

Калі вы маеце на ўвазе, што вы хочаце купіць vBET для VBulletin 3.7.1 версіі, то, калі ласка, звярніце ўвагу, што афіцыйна vBET патрабуе VBulletin 03/08, але ў нас ёсць па меншай меры адзін кліент, які працуе на VBulletin vBET 3,7 з поспехам:) Калі ў вас узніклі сумненні - калі ласка, проста пачаць з бясплатнай версіі і праверыць, як яна будзе працаваць на VB 3.7. Калі вы будзеце шчаслівыя, вы заўсёды можаце набыць платную версію і атрымліваць асалоду ад яшчэ больш за высокую прадукцыйнасць і мноства дадатковых магчымасцяў:)

Subis
03-05-10, 02:34
Добра, я разумею, паслаў Вам электронную аб больш падрабязна .. ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1