КПК

Прагляд поўнай версіі: сілу ачысціць кэш



bhanuprasad1981
28-04-10, 09:04
У мяне ўзнікаюць пытанні пры прыёме рэзервовых копій сайта, рэзервовае капіяванне тайм-аўту, верагодна, з-за вялікіх баз дадзеных большасць дадзеных ствараецца vbet кэш, як я магу прымусіць выдаліць кэш?

vBET
29-04-10, 00:50
На дадзены момант для гэтага Вам неабходна:
1. Часова набор кэш TTL ў 1
2. Часова набор ачысткі стратэгіі па апошніх
3. Да запланаваных задач і ўручную запусціць задачу для cleating кэш
4. Усталюйце назад налады кэша

Звярніце ўвагу, што мы запланавалі рэалізацыі кэш-файл, які не будзе мець такі пытанне.

magmf
18-05-10, 14:59
vBet,

Можа быць, калі вы пагаворыце з людзьмі з DragonByte Тэхналогія форуме (http://www.dragonbyte-tech.com/forum.php) яны могуць дапамагчы вам выкарыстоўваць VBOptimise як бэкэнда для захоўвання vbet кэшаў.

Яны ўжо падтрымліваюць

FileCache
MemCache
XCache
APC
EAcceletator
Wincache

паспрабуйце пагаварыць з Зачараваны Я сапраўды думаю, што ён можа працаваць з вамі, каб уключыць vbet хутчэй.

Калі ласка, дайце vboptimise паспрабаваць і кожны можа быць шчаслівы:)

Дзякуй,

vBET
18-05-10, 17:01
Мы плануем падтрымліваць кэш-файла і гатовыя рухавікоў кэша:) Гэта наш наступны крок. На наступным тыдні мы будзем рады вітаць новага члена каманды, і справа пойдзе хутчэй:)
Мы будзем мець на ўвазе, ваша паведамленне і выкарыстоўваць яго курыца мы пачынаем кэш змен:)

vBET
23-09-11, 12:33
Проста, каб абнавіць гэтую нітку. У гэты момант vBET падтрымлівае кэш ўборка стэнда: ручны і аўтаматычны.

Акрамя таго, мы ўжо падтрымліваюць кэш-памяці на працягу некалькіх рухавікоў: Memcache, APC, XCache, Eaccelerator і лёгка дадаваць падтрымку для новых

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1