КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае vBET працуе толькі CSS захоўваецца ў выглядзе файла



StarBuG
02-04-10, 14:03
Прывітанне

Калі я перамыкаць з захоўваннем CSS у выглядзе файлаў у базу дадзеных,
то ніякай стыль выкарыстоўваецца пры праглядзе форуму перакладзеная

StarBuG

meto
02-04-10, 14:53
Міннай праблемай з'яўляецца наадварот ...

vBET
02-04-10, 22:22
Прывітанне

Калі я перамыкаць з захоўваннем CSS у выглядзе файлаў у базу дадзеных,
то ніякай стыль выкарыстоўваецца пры праглядзе форуму перакладзеная

StarBuG

Не маглі б вы даць мне адрас на старонку, дзе я магу бачыць гэта (можа быць тэст, напрыклад). Калі гэта праблема, то, калі ласка, змяніце настройкі для зламанай адзін, генераваць сапсаванай старонкі (некаторыя маленькі), паставіць налады назад так што ваш форум будзе добра, і дашліце нам HTML выхад з гэтай сапсаванай старонкі. Верагодна, гэтага будзе дастаткова, каб дыягнаставаць, што адбываецца:)

badawidollah
05-04-10, 03:26
Прывітанне

Калі я перамыкаць з захоўваннем CSS у выглядзе файлаў у базу дадзеных,
то ніякай стыль выкарыстоўваецца пры праглядзе форуму перакладзеная

StarBuG

Я выкарыстоўваю CSS у выглядзе файлаў у базу дадзеных занадта
мой форум працуе добра.

** Do U азначае для filecache?

vBET
12-04-10, 21:57
Няма адказу - мяркуецца, што праблема вырашана. Калі ласка, дайце нам ведаць, калі не - мы зноў адкрыем гэты справаздачу пра памылку.

Tarrasque
21-10-11, 00:45
Прывітанне,

У мяне тая ж праблема занадта!
Калі ўключана "Выкарыстоўваць Поўны файл кэша для гасцей" у vBET і "Крама CSS стыляў, як файлы" у форуму.
затым, калі абнаўленне стылю выкліча файла CSS змяніўся і выдаляюцца старыя файлы CSS на VBulletin,
але кэш vBET па-ранейшаму выкарыстоўвае стары файл CSS, так што вэб-сайт стылі зламаецца!

прабачце за мой дрэнны англійская.

vBET
21-10-11, 02:50
Калі ласка, адкрыйце новую тэму для вашага пытання і проста скапіяваць ваша паведамленне там. Гэтая тэма для StarBug (аўтар). Неўзабаве - проста прамыйце Госць кэш пасля стыль CSS ці пераканайцеся, што стары файл стыль усё яшчэ існуе. Калі вам патрэбна дадатковая дапамога - калі ласка, адкрыйце уласны паток:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1