КПК

Прагляд поўнай версіі: У разгляд Магчымасць выбару мовы ў выпадальным аб рэгістрацыі



tavenger5
15-03-10, 16:18
Я працую на стварэнні майго старонцы рэгістрацыі больш абцякальным. Ці можна будзе мець магчымасць моў у выпадальным меню ці радыё-кнопкі? Перамыкачы займаюць значнае месца.

vBET
15-03-10, 20:59
Вы можаце проста адключыць сцягі ў рэгістрацыйную форму, а затым ён будзе простым спісе выбару. Я не ўпэўнены, што выпадальнае меню, як у панэлі навігацыі можа быць падтрымана ў частцы рэгістрацыйнай формы (верагодна, ды).

Мы возьмем гэтую просьбу да ўвагі.

tavenger5
16-03-10, 04:20
Я думаў форме выпадальнае меню, а не адзін, як у панэлі навігацыі ...

vBET
17-03-10, 00:00
Так:) А мы праверым гэта:) Гэта пакуль не прынята толькі таму, што мы не ўпэўненыя, сапраўды VB скрыпты адказнасць за выпадальнага меню ў панэлі навігацыі можа таксама працаваць у іншых месцах.

Таму мы будзем даследаваць гэта:) Хутчэй за ўсё, гэты запыт будзе прыняты. Канчаткова мы будзем працаваць над гэтым:) Тым не менш - нізкі прыярытэт.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1