КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае 4,2 vBet размяшчэння няправільна



Kolbi
14-03-10, 17:48
Я толькі што спрабаваў месца "топ-склеп", але на жаль, гэта ніжэй бакавой панэлі? Ёсць, верагодна, памылка.

vBET
14-03-10, 18:14
Калі ласка, дашліце нам спасылку на ваш форум, або скрыншот з гэтай сітуацыі.

Акрамя таго - вы выкарыстоўваеце макета па змаўчанні некаторыя змены? Просьбы адзначыць, што па змаўчанні пазіцыі будзе працаваць адпаведным чынам для макета па змаўчанні. Для іншых ён можа працаваць нармальна ці не - гэта залежыць, як макет быў зменены. Для такіх выпадкаў вы заўсёды можаце выкарыстоўваць карыстацкія месцы.

Kolbi
14-03-10, 18:34
Так што я выкарыстоўваю ў цяперашні час стандартны дызайн vBulletin.

Вось спасылка: 2-Wheel-Планета - Усе вакол цюнінг двухколавых транспартных сродкаў (http://www.2-wheel-planet.de/)

vBET
14-03-10, 21:08
Я праверыў яго ў HTML-выхад, і гэта так і павінна быць - vBET сцягі перад склеп (як раз перад <спраў ID = "ног"). Вось як варыянт "Footer-Топ" працуе - увод vBET сцягі перад калантытула. У вашым выпадку гэтыя прыведзеныя ў правай калонцы, таму што ваш макет змяняецца па дадзенай калонцы.

Дастаткова, калі вы выкарыстоўваеце карыстацкія месца і ўручную змясціць яго ўнутры <спраў ID = "ног" блок у склеп шаблону. Тут вы знойдзеце ўсё падказкі ў апісанні параметру:) Калі ў вас ёсць пытанні пра гэта калі ласка, проста спытаць:)

Kolbi
15-03-10, 17:36
Добра, можа быць, гэта яшчэ раз памылку, VBulletin: (

vBET
15-03-10, 20:57
Не, я не лічу гэта памылкай. Вашы дадатковыя правай калонцы змены макета па змаўчанні, дзе ёсць толькі адзін слупок. І месца па змаўчанні сцяг напэўна работы па змаўчанні макета. Калі макет зменены, то вынікі могуць быць іншымі, чым чакалася - гэта ўсяго толькі простае увядзенне дадатковых матэрыялаў не любы разумны алгарытм, які будзе каштаваць больш рэсурсаў, чым гэта варта і ніколі не працаваць для ўсіх магчымых макетаў ў любым выпадку.

Вось чаму мы падтрымліваем карыстацкія месцы для сцягоў. Вы можаце мець свой сцяг, куды хочаце. Проста выкарыстоўваць карыстацкія месцы для гэтага:)

Kolbi
15-03-10, 21:02
Я толькі цяпер пакласці зваротна Footer End. Ну, гэта больш-менш стандартнае размяшчэнне з бакавой панэлі ўключана.

vBET
15-03-10, 21:06
Ды і гэтая пазіцыя бакавой панэлі змены зместу, якое дадаецца да калантытула:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations