КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Convertendo ідыемы помнік



Fabiano
21-08-15, 02:13
Olá Марцін,

Два гады на ім сом-ЭМ sério праблема іх ме Fórum е aconteceu repentinamente, Аб ' ідыемы помнік рабіць ме fórum Партугальская э é está setado няма. кампанія, porém repentinamente ўсе АС usuários кы escolheram Аб ' ідыемы ЭМ партугальская калі ГП ст НС дома рабіць Fórum automaticamente супраціў муда пункт inglês (www.xxx.com.br/en/forum.php)

ГП ЕЗ для іх минхас preferências está Кома ідыемы помнік "Партугальская", пго ГБОУ маіс О'браэн кы "фацер" е Кома стравы, эсэ эрро aconteceu repentinamente, por карысць мне ajude, два гады на ім тыя enviando АС сцянныя панэлі рабіць ме fórum пр Mensagem Приваде.

Marcin Kalak
21-08-15, 10:16
На агульны кошт я магу не ўбачыць пытанне. Рабіць карыстальнікі, у профілі есць налады па змаўчанні мову партугальская? Паспрабаваць ўсталяваць vBET->Misc->перанакіраванне карыстача мове для інвалідаў.

Fabiano
21-08-15, 12:22
На жаль я не люблю "падзяліўся рахунак"? Я стварыў карыстальніка, для вас, у якой вы можаце змяніць ваш мова па змаўчанні здаецца, што ўсё, па маіх налад, гл http://s12.postimg.org/fpip8i231/imagem.png

Marcin Kalak
22-08-15, 09:18
На рахунак, што ты створаны для мяне, я не бачу праблемы. Калі ласка, апішыце пытанне больш падрабязна.
Паспрабаваць ўсталяваць vBET->Misc->перанакіраванне карыстача мове для інвалідаў. Налады верныя, але эфект, які ты описываешь, можа выклікаць опцыю vBET->Misc->перанакіраванне карыстальніка мовы.

Fabiano
22-08-15, 18:34
Bem consegui resolver o problema da seguinte forma:

vBET -> Language Detection -> Detection API -> Я быў, як Microsoft і перайшлі на DetectLanguage, пасля гэтай працэдуры, зноў чысціць кэш і вярнуўся да працы.

Fabiano
22-08-15, 19:10
Я таксама зразумеў, што оо Б. прадпрыемства мае праблемы з убудовай: VSA - Заходзьце, каб ўліковага запісу карыстальніка - vBulletin.org форум (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=233350) Калі я іду да профілі карыстальнік і вяртанне яго мова, які належыць мне.

Marcin Kalak
24-08-15, 09:03
Я рады, што вы вырашылі гэтае пытанне.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1