КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Адсутнасць моўнай параметр па спасылках у RSS



krisp
07-02-10, 19:57
TGO (http://www.thegame-online.dk/forum/external.php?type=RSS2&language=nl)

Вышэй RSS-канал на галандскай мове. Як вы можаце ўбачыць спасылкі на тэмы ўнутры RSS-стужкі адсутнічаюць мову paramater: і мова = п

Таксама парушаецца харчаванне / памылка ў IE.

vBET
07-02-10, 23:10
Так, я бачу яго - ён цалкам зламаны. Мы будзем правяраць яго на панядзелак. Мы звяжамся з вамі ў выпадку, калі мы будзем мець праблемы з яго прайграць.

vBET
08-02-10, 12:24
Мы не ў стане прайграць гэтую праблему на нашых серверах. Калі ласка, PM нам доступ дэталі вашага форуму (Admin CP + FTP).

vBET
19-02-10, 22:11
Выпуск знойдзена - і я проста нагадаю, што мы вырашылі яе калі-то ўжо ... Менавіта таму, што вы не ўсталявалі ваш форум апісанне. Усталюеце яго і ўсё выдатна:)

Я не ўнесены змены ў vBET апошні раз, таму што ў рэальнай апісанне форумах заўсёды ўстанаўліваецца. У тэставай один гэтага не было.

Таму ў гэты раз мы таксама не ўнесены змены ў код, але я дадам ва ўсталёўцы напамін кіраўніцтва і праверыць гэта апісанне форуму усталяваны.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations