КПК

Прагляд поўнай версіі: Аб кэша табліц у базе дадзеных



Cybershaolin
31-01-10, 08:24
Проста такое пытанне, як быць, калі я не выкарыстоўваю кэш наогул у vBET? Ці з'яўляецца гэта захаваць, каб выдаліць усе табліцы, звязаныя з кэшам? Я заўважыў шмат новых табліц (156 табліц у параўнанні з 3 табліцы 3.2.2 версіі!) Былі дададзеныя ў маёй базе дадзеных па адносінах да кэш функцыянальнасці ...

vBET
31-01-10, 19:36
Існуе ніякага сэнсу для яго выдалення. Вы не можаце выкарыстоўваць кэш прама зараз, але, магчыма, будзе ў будучыні. Пустыя, якiя не выкарыстоўваюцца табліц не маюць абсалютна ніякага ўплыву на прадукцыйнасць сістэмы.

Cybershaolin
31-01-10, 23:15
Я не планую выкарыстоўваць яго на ўсіх, нават у будучыні. Але, на маё пытанне не быў бы спытаць, калі ён уплывае на прадукцыйнасць сістэмы або vBET прадукцыйнасці ці не, што я не стаў спрачацца аб ... Я проста хацеў просты адказ, ці магу я выдаліць табліцы ці не. Я проста хачу ведаць, калі гэта спыніць vBET працу, калі я не выкарыстоўваю кэш наогул.

Гэта па асабістых прычынах, і я разумею, вось і ўсё. У мяне ёсць прычыны, не такая вялікая колькасць табліц у маёй базе дадзеных, вы можаце гэта зразумець?

Cybershaolin
02-02-10, 03:28
Ці так гэта бяспечна? Проста просты адказ, калі ласка? :)

vBET
02-02-10, 22:56
Мы не спрабаваў, але, як я ведаю, што код ён павінен быць бяспечным. Перад кэш выкарыстоўваецца яна заўсёды правяраецца ці ён уключаны. Так што калі вы маеце яго выключаны, то vBET ніколі не павінны пайсці ў код з кэшам запытаў. Існуе «павінны», таму што як я ўжо пісаў, мы не спрабаваў.

Cybershaolin
07-02-10, 00:53
Дзякуй. Я дам вам ведаць, калі я калі-небудзь паспрабаваць.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations