КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае новую тэму "" on-off ўласцівасці[/langtitle]



CwZpacK
22-02-13, 15:32
Прывітанне,

Мой форуме спасылку праблема. адкрыццё і закрыццё функцыя вельмі добра зроблена. Члены аўтаматычна адкрываецца пасля выбару мовы. Ці магчыма, каб закрыць яго »[/ langtitle]"

vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php = я паспрабаваў трохі, але не зачынілі

Такім чынам, напрыклад, спасылку:
www.trteam.net/296456-langtitle-en-deneme-ureme-tureme-langtitle.html

Marcin Kalak
23-02-13, 10:43
Langtitle павінна быць на форуме выкарыстоўваюцца для перакладу тытула.
Langtitle павінны быць выдаленыя з высылкі па vBSEO або friendly_url.
Тое, што я бачу, у вас vBSEO, пераканайцеся, што ў вас ёсць добра інтэграваны з Б. прадпрыемства vBSEO.
Гэтая інтэграцыя апісаны ў кіраўніцтве Б. прадпрыемства інтэграцыі з vBSEO, якія можна знайсці ў Б. прадпрыемства / Do-Not-загрузка / readme.html. Вы павінны зрабіць усё крокі, апісаныя ў інструкцыі па ўстаноўцы ў раздзеле Інтэграцыя vBSEO перад усталёўкай. Htaccess
Найбольш важнымі з'яўляюцца адпаведныя змены ў файлах functions_vbseo_createurl.php і functions_vbseo_url.php

CwZpacK
23-02-13, 12:16
Langtitle павінна быць на форуме выкарыстоўваюцца для перакладу тытула.
Langtitle павінны быць выдаленыя з высылкі па vBSEO або friendly_url.
Тое, што я бачу, у вас vBSEO, пераканайцеся, што ў вас ёсць добра інтэграваны з Б. прадпрыемства vBSEO.
Гэтая інтэграцыя апісаны ў кіраўніцтве Б. прадпрыемства інтэграцыі з vBSEO, якія можна знайсці ў Б. прадпрыемства / Do-Not-загрузка / readme.html. Вы павінны зрабіць усё крокі, апісаныя ў інструкцыі па ўстаноўцы ў раздзеле Інтэграцыя vBSEO перад усталёўкай. Htaccess
Найбольш важнымі з'яўляюцца адпаведныя змены ў файлах functions_vbseo_createurl.php і functions_vbseo_url.php
Я зрабіў гэта, але я не магу. Ёсць праблемы ў форуме. Зачыніць варыянт вельмі добры, хоць, такім чынам,

Marcin Kalak
23-02-13, 16:51
Вы хочаце, каб не дадаваць langtitle тытулаў?

CwZpacK
26-02-13, 01:41
Вы хочаце, каб не дадаваць langtitle тытулаў?
Так, я хачу зачынена гэтага ўласцівасці.

Marcin Kalak
26-02-13, 22:14
Калі ласка, устаўце спасылку на прыкладзе пытання - вышэй спасылка не працуе.
Калі ласка, PM мне доступ дэталі Admin CP і FTP. Я праверу, што там адбываецца.

Marcin Kalak
08-03-13, 13:45
Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі няма, калі ласка напішыце тут.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations