КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Кіраўніцтва перакладу не захоўваецца



WF84
07-01-13, 13:07
Ручной пераклад маей старонкі не захоўваецца, калі я выкарыстоўваю ручной пераклад і абярыце тэкст, які я хачу адшукаць і захаваць. Арыгінальны тэкст пасля абнаўлення старонкі ўсе яшчэ там..таксама ў vbet гісторыі ў admincp змяніць не там. Націсніце кнопку " Захаваць", досыць дакладна ?

Marcin Kalak
08-01-13, 16:53
Так, націснуўшы кнопку Захаваць досыць правоў.
Вы ачысціць куки ў сваім браўзэры.
Вы пераканаецеся, што яно ўключана AdminCP> vBET Кэш> Базы дадзеных і Кэш> Выкарыстанне кэша базы дадзеных і набор для гасцей з Абмежаванымі фізічнымі AdminCP> vBET Кэш> Базы дадзеных і Кэш> Ачыстка Кэшу Стратэгіі.

WF84
08-01-13, 17:23
Па-ранейшаму не працуе, і зелянява марка па тэксце ў рэжыме рэдагавання трымае там, нават калі я націскаю адключыць кнопкі ручнога перакладу

Marcin Kalak
08-01-13, 23:01
Які браўзэр вы выкарыстоўваеце?

WF84
18-01-13, 09:16
Google Chrome

Marcin Kalak
18-01-13, 13:32
Я яго праверыў і ручной пераклад твораў на нашым форуме на гэты браўзэр.
Калі ласка PM мне дэталі доступу да Admin CP і FTP. Я буду правяраць, што там дзеецца :)

Marcin Kalak
12-02-13, 10:33
Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі няма, калі ласка напішыце тут.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1