КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае некалькі працэсаў MySQL



majjed2008
08-10-12, 22:59
Прывітанне

У мяне ёсць некаторыя праблемы DB MySQL некалькі працэсаў, якія спяць, а не памірае, і гэта забойства майго сервера, і я ўпэўнены, што гэта ад перакладу прадукцыі пасля выпрабаванні ўсіх маіх ўбудоў, калі ласка, ласкава, як гэта выправіць?

Дзякуй загадзя

Marcin Kalak
09-10-12, 19:30
Вы выкарыстоўваеце знешнюю базу дадзеных? Вы можаце праверыць гэта на: AdminCP -> vBET Cache -> External Cache DB.

majjed2008
11-10-12, 00:44
Вы выкарыстоўваеце знешнюю базу дадзеных? Вы можаце праверыць гэта на: AdminCP -> vBET Cache -> External Cache DB.

Не, гэта не гарыць, я выкарыстоўваю той жа DB форум

Marcin Kalak
11-10-12, 19:50
У гэтым выпадку vBET нічога не робяць непасрэдна ў базе дадзеных - У.Б. з'яўляецца кіраванне падлучэннямі да базе даных.

majjed2008
14-10-12, 16:34
У гэтым выпадку vBET нічога не робяць непасрэдна ў базе дадзеных - У.Б. з'яўляецца кіраванне падлучэннямі да базе даных.

і як гэта выправіць, калі ласка?

Marcin Kalak
15-10-12, 11:21
Апішыце свой пытанне на форуме VB. (Https :/ / www.vbulletin.com / forum / forum.php)

majjed2008
16-10-12, 18:46
Якая ваша палітыка вяртання, калі ласка? Таксама, калі ласка, як у поўнай выдаліце яго і ўсе спасылкі і самае разглядаючы яго з майго сайта ачысткі выдаліце

Marcin Kalak
17-10-12, 19:13
Калі ласка, гл ліцэнзійнае пагадненне для ліцэнзіі дэталяў.
Для выдалення прадукту, калі ласка, проста скарыстайцеся Даведка uninstalation убудова - Admin CP -> Plugin & Прадукцыя -> Упраўленне прадуктамі -> vBET Portal -> Выдаліць -> Go.
vBET файлы, вам неабходна ўручную выдаліць з сервера, але вы можаце пакінуць іх, калі вы выдаліце vBET не будзе выкарыстоўвацца.

majjed2008
18-10-12, 19:30
дзе я магу ўбачыць ліцэнзійнае пагадненне?

Marcin Kalak
18-10-12, 21:14
Вы можаце ўбачыць тут ліцэнзійнага пагаднення. (Http :/ / www.vbenterprisetranslator.com / license.php)

majjed2008
22-10-12, 12:18
добра, так як няма вяртання, я дам яму яшчэ латок.

як зрабіць сцяг больш на маім сайце?

Вы можаце праверыць мой сайт www.worldwide-invest.org (http://www.worldwide-invest.org), пасля ўсіх плацяжоў, калі я задавальняе любой мове я атрымліваю пустую старонку, і мае грашовыя ўстаноўлена ў 0.

Таксама, колькі я павінен плаціць за кожную старонку свайго сайта на мове? з Microsoft перакладаць?
Microsoft Перавесці даць 2.000.000 бясплатных штомесячных, я магу, але больш аднаго ўліковага запісу, каб кожны рахунак будзе мець 2М Я латок, які ўручную, і гэта працуе, так што, калі я магу дадаць яго аўтаматычна будзе прыемна не столькі ўсяго 4-5 рахунку плюс мая платных паслуг будзе апрацоўваць мой сайт.

У мяне ёсць рэальныя праблемы з атрымання наяўных і VB падтрымку кажуць, што гэта ад прадуктаў, і вы сказаць, што гэта VB, для мяне гэта будзе вельмі сумленным з вамі, калі вы мне дапамагчы выправіць гэта, кожныя 4-5 дзён мой сайт сервер будзе забіў з касы VB.

Дзякуй загадзя

Marcin Kalak
22-10-12, 16:25
Калі ласка, майце адно пытанне, на адну нітку.

Вы можаце праверыць мой сайт свеце Інвест - Форекс форум - World Wide Invest (http://www.worldwide-invest.org), пасля ўсіх плацяжоў, калі я задавальняе любой мове я атрымліваю пустую старонку, і мае грашовыя ўстаноўлена ў 0.
Калі ласка, PM мне доступ дэталі Admin CP, FTP. Я буду правяраць, што адбываецца там :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations